Přejít k hlavnímu obsahu

Ať nad nimi slunce nezapadá!

Uprostřed prázdnin by to chtělo něco pro radost. Což takhle dopřát si trendy letní kabelku? Vždyť léto je teprve v polovině, tak si ho užijte s novým módním doplňkem!

Galerie: Ať nad nimi slunce nezapadá!

Slunce pálí, takže vedou jasné a zářivé barvy, často v kontrastech stylu color blocking. Takové jsou například originální modely známé značky Franco Arazzi – Lampadina či Brocca (francoarazzi.cz). Hodí se téměř pro každou příležitost, ale úplně perfektně doplní ležérní a odvážnější look. Dalším letním trendem jsou výrazné květinové aplikace (například značky CCC, ccc.eu), které originálně dotvářejí romantičtější outfit. A nezapomeňte ani na slaměné kabelky, jež k létu odedávna patřily, patří a patřit budou. Tak ať nad nimi slunce nezapadá! Doporučujeme například slaměnou tašku Roxy, která je navíc zdobena rovněž trendovými puntíky (modnidoplnky.cz).

Extra tip: Pokud milujete ikonické značky, využijte nabídku vintage kabelek Louis Vuitton v on-line nákupním klubu Fashion Days (FashionDays.cz). Kolekce bude složena z vybraných kabelek z osmdesátých a devadesátých let od soukromých vlastníků, takže jde o autentické kousky, u nichž je samozřejmě zaručena originalita (právě tato značka se jinak často potýká s problémem padělků).

Foto: Franco Arazzi (2), Fashion Days (1), CCC (1), www.modnidoplnky.cz (1)