Přejít k hlavnímu obsahu

Radku Třeštíkovou přirovnávají lidé k Dádě Patrasové. Co se se spisovatelkou stalo?

Takové srovnání asi Radka Třeštíková (42) nečekala. Když se spisovatelka na sociálních sítích pochlubila novým snímkem, ihned se spustila lavina komentářů, ve kterých fanouškům připomíná Dádu Patrasovou (67). Čím si to zasloužila?

Naštěstí pro Radku se nejedná o žádný alkoholový exces, kterým se královna dětských srdcí v posledních letech prezentuje, ale o změnu vzhledu. Díky krátké ofině v záplavě hnědých vlasů připomíná Třeštíková herečku na vrcholu její slávy, kdy jí muži leželi u nohou a před sebou měla zářnou kariéru.


 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Princezna Xénie

Svými příspěvky vzbuzuje spisovatelka většinou rozporuplné reakce, protože dle lidí chytá druhý dech a rozhodně se neprezentuje jako máma od dvou dětí, ale spíše jako puberťačka. Tentokrát se ale trefila do černého. ‚‚Úplně se mi vybavila princezna Xénie z Arabely. Já vás žeru,” stojí v jednom z pochvalných komentářů s odkazem na Dádinu nejslavnější roli rozmazlené pohádkové princezny.

Info ikona
Dáda jako princezna Xénie

Jste krásná žena

Vzhledem k tomu, že Patrasová začala natáčet Arabelu, když jí bylo 24 let, tak je to pro Radku velká pochvala. Ostatně od rozchodu se stále ještě manželem, fotografem Tomášem Třeštíkem (45)  na sobě spisovatelka zapracovala a vypadá skvěle! Vymakanou postavou strčí do kapsy kdejakou ‚‚dvacítku”. Mladistvý vzhled doplňuje piercingem v nose a vyzývavým stylem oblékání. ‚‚Vy jste tak krásná ženská, že si z vašich fotek i já jako ženská sedám doslova na prd*l,” napsala jedna z fanynek zcela upřímně.


 

Mohlo by se vám líbit

Pikantní překvapení na oslavě narozenin Felixe Slováčka: Milenky i Dáda na jednom místě! Možná poteče krev

Bylo jasné, že osmdesátiny Felixe Slováčka budou velkolepé. Že se ale pod střechou Lucerny sejde manželka Dáda Patrasová (67), bývalá milenka Lucie Gelemová (40) a vnadná diva Lenka Dragounová (35), ke které se Felix pohotově lísal na premiéře snímku Jan Žižka, to je teprve gól.
svetzeny.cz

Věk je jen číslo

A má pravdu. Radka nikdy nevypadala lépe a není se čemu divit, že v poslední době je často spojována s mladými ‚‚koloušky”. Vztah s nimi ale nikdy nepotvrdila. Dokazuje tak, že po čtyřicítce a dvou dětech život rozhodně nekončí a šik můžete vypadat v každém věku. Stačí odhodit tepláky, přistřihnout vlasy do účesu lichotícímu vašemu obličeji a najít si občas chvilku sama pro sebe. 


 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček