Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda Pobřežní hlídky Erika Eleniak k nepoznání: Herečku dohnaly reakce lidí na její vzhled k slzám

Od natočení oblíbeného seriálu Pobřežní hlídka uplynulo už více než třicet let a je logické, že věk nelze zastavit. Erika Eleniak (54), jež ztvárnila krásnou blondýnku Shauni, se ale podle fanoušků proměnila k nepoznání a u jejích posledních snímků jí to dali dost najevo. Negativní komentáře si vzala herečka příliš k srdci a na sociálních sítích se rozplakala.

Život celebrit je v tomto ohledu velmi nevděčný a rozhodně není známým lidem co závidět. Na věčně číhající paparazzi doplatila i Erika.

Slzy v přímém přenosu

Herečka šla pouze venčit svého pejska a ‚‚skandál” byl na světě. Erika si totiž vyrazila ven nenalíčená a v domácím oblečení. Fotky obletěly internet a lidé si zprvu na nic netušící hvězdě Baywatch pořádně smlsli. ‚‚Nejvíce mě ranily poznámky o tom, že mám nadváhu a že vypadám opravdu děsně,” svěřila se Eleniak uplakaně ve videu na sociálních sítích a bylo vidět, že ji negativní komentáře opravdu bolí na duši.

Hvězda Pobřežní hlídky uměla svých předností využít

Naštěstí se našli i tací, kteří herečku podpořili a snažili se ji alespoň trochu potěšit. ‚‚Byla a stále jsi dokonalá. Nejdůležitější je, jaká jsi uvnitř a ty máš zlaté srdce,” nechali se slyšet věrní fanoušci, pro které je Erika stále velmi přitažlivou ženou, jako v dobách své největší slávy. Přesto, že v Pobřežní hlídce strávila Eleniak jen tři sezóny, stopu jistě zanechala. Krásná blondýnka s pronikavě modrýma očima se okamžitě stala touhou mnoha mužů a svého šarmu uměla skvěle využít.


 

Za tuto fotku sklidila Erika až nenávistné komentáře. 

Info ikona
Erika Eleniak

Boj s nadváhou

Několikrát se objevila na stránkách pánských časopisů a ze svého pobíhání v červených plavkách vytěžila maximum. Jak rychle ale vylétla na zářivé nebe hvězd, rychle pohasla. Baywatch byl pro ni vrcholem a od té doby se stala tváří béčkových filmů, kde režiséři sázeli na její sex appeal. Čas je bohužel neúprosný a i nesprávná životospráva udělala s Erikou své. Seriálová Shauni v minulosti bojovala s nadváhou a dokonce se jí podařilo zhubnout 20 kilo, ale jak je známo, po padesátce je zkrátka potřeba se o sebe více starat a nesázet jen na dobré geny.

V současné době si Erika občas ještě nějakou malou roličku ve filmu střihne, ale její vášní se stalo duchovno. Sama sebe nazývá jako hledačku duševní rovnováhy a snaží se, aby celý svět byl v harmonii. 


 

Podívejte se, jak šel čas s kráskou, která kdysi oslňovala nejen svým vzhledem
Zdroj článku