Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda pobřežní hlídky Donna D'Errico od 90. let nezestárla ani o den. Jaké je její tajemství věčného mládí?

Info ikona
Donna D'Errico, Pobřežní hlídka

Existuje celá řada „zaručených“ rad pro lidi, kteří chtějí vypadat mladě co nejdéle. Ať už jde o dostatečnou hydrataci nebo spánek na hedvábném polštáři, všechna tato doporučení mají pomoct těm, kteří chtějí osvěžit svůj vzhled bez plastických operací. Americká herečka Donna D'Errico však možná skutečně objevila tajemství věčného mládí, protože se zdá, že vůbec nestárne.

Andie MacDowell a další celebrity s šedivými vlasy jsou důkazem, že stáří je krásné

svetzeny.cz

Od výroby limuzín k herecké kariéře

Donna Jeanette D'Errico se narodila 30. března roku 1968. Nějakou dobu vlastnila lázně v Kalifornii a také měla společnost na výrobu limuzín v Las Vegas. V roce 1995 pózovala v časopise Playboy a jen o rok později debutovala v hlavní roli v televizním seriálu Pobřežní hlídka, kde se objevovala od roku 1996 do roku 1998 a její postava se jmenovala Donna Marco. Po odchodu z Pobřežní hlídky se objevila v několika nezávislých filmech. D'Errico, která byla v centru pozornosti, utrpěla v roce 2012 zranění při pádu během výstupu na horu Ararat, ale ani to jí nezabránilo v tom, aby pokračovala ve své herecké kariéře.

Zpěvačka Madonna prošla razantní proměnou. Z blondýny je dlouhovlasá zrzka

svetzeny.cz

Hořkosladké komentáře na její vzhled

Herečka miluje komentáře o jejím mladistvém vzhledu, ale přiznala se, že se občas objeví i komentáře, které není příjemné slyšet. Podle herečky není příjemné slyšet výroky jako „Vypadáš skvěle na svůj věk!“. Donna si upřímně myslí, že krása nemá nic společného s věkem nebo jinými stereotypy. „Myslím, že kritizovat ženy na základě jejich věku je nespravedlivé. Muži nečelí stejnému zkoumání a myslím, že by se jim to také nelíbilo. Ale vím, že to nezmizí, protože je to součást naší kultury,“ říká Donna.

Je vám 30, 40, 50, nebo více a chcete vypadat mladší? Drobné změny v oblečení vám uberou několik let

svetzeny.cz

Na bikiny je podle některých prý stará

K létu patří slunce, písek a plavky. Danna však sklidila vlnu kritiky poté, co si letos v červenci oblékla bikiny a snímek sdílela na sociálních sítích. Někteří poznamenali, že je příliš stará na to, aby nosila bikiny. Dona na tyto komentáře odpověděla další fotkou v bikinách, pod kterou přidala popisek: „Řeknu vám něco, co by vás mohlo překvapit. Vlastně můžu nosit a dělat doslova, co chci. Co se toho týče – tady jsem já v bikinách a dřepím na konferenčním stolku,“.

Tajemství věčného mládí

Když se Donny někdo zeptá na její tajemství věčného mládí, vždy se zmíní o své speciální dietě jako první. Stala se totiž vegankou a od té doby má prý jasnější pleť, lepší trávení a lepší spánek. Také se prý přestala tolik opalovat na slunci. Dříve se opalovala ráda, dnes nemá problém být trochu bledší a místo opalování používá samoopalovací krém nebo tónovaný hydratační krém. Donna si je jistá, že neexistuje žádný kouzelný kosmetický přípravek, který by vše napravil. Pokud však jde o produkty péče o sebe, je velmi pečlivá. „Přečetla jsem si všechno, co můžu, protože všichni přísahají, že další nová věc funguje. Myslím, že jsme všichni vinni, že jsme na to skočili. Ale chci se o sebe co nejvíc starat. Jen si myslím, že bychom neměli být nuceni zkoušet každý jednotlivý produkt, který všechny tyto věci slibuje. Zjednodušte si to a používejte to, co skutečně funguje pro vaši pokožku,“ radí herečka.

Zdroj článku