Přejít k hlavnímu obsahu

Poznali byste krásku Summer z Pobřežní hlídky? Nicole Eggert bojuje se stárnutím, ale i s kily navíc. Blond idol se změnil k nepoznání

Proslavila se jako Summer z Pobřežní hlídky. Nicole Eggert (51) byla další blondýnkou ze stáda Mitche Buchannana a zachraňovala tonoucí se z rozbouřeného oceánu. Stárnutí je ale nemilosrdné a v herečce bychom už těžko poznali krásku ve vykrojených plavkách.

V devadesátých letech zvedala Nicole tep mužům u televizních obrazovek. Pánské diváky samozřejmě nezajímal napínavý příběh seriálu, ale pobíhající krásky v červených plavkách. Ty byly sice jednodílné, ale pořádně vykrojené a vnady se záchranářkám draly ven. 

Hvězda pobřežní hlídky Donna D'Errico od 90. let nezestárla ani o den. Jaké je její tajemství věčného mládí?

Existuje celá řada „zaručených“ rad pro lidi, kteří chtějí vypadat mladě co nejdéle. Ať už jde o dostatečnou hydrataci nebo spánek na hedvábném polštáři, všechna tato doporučení mají pomoct těm, kteří chtějí osvěžit svůj vzhled bez plastických operací. Americká herečka Donna D'Errico však možná skutečně objevila tajemství věčného mládí, protože se zdá, že vůbec nestárne.
svetzeny.cz

Atraktivní kráska bez mozku

Nicole se se svou postavou Summer dokázala prosadit i vedle silikonové krasavice Pamely Anderson (56). „Vůbec jsem se nevnímala jako sexsymbol. Cítila jsem se mnohem hůře z toho, že mě nazývali bimbo,” prozradila herečka v Oprah show. Ve slangové angličtině totiž oslovení bimbo označuje velmi atraktivní ženu bez špetky inteligence. ‚‚To mi samozřejmě vadilo, protože nejsem a nikdy jsem nebyla hloupá,” dodala Eggert, která si po úspěchu Baywatch zahrála ještě v několika dalších seriálech a béčkových filmech.

Jak dnes žije Miluna z trilogie Slunce, seno…: Od hoštické potvory po velmi úspěšnou manažerku se zlatým kontem

Dnes už legendární trilogie se řadí mezi nezapomenutelné letní komedie. Zrodila několik hvězd a mezi nimi i potvoru Milunu, kterou si zahrála Petra Pyšová (55). Sympatická brunetka se ke smůle všech jejích obdivovatelů ale herectví dále nevěnovala a vyšlapala si zcela jinou a velmi úspěšnou kariéru.
svetzeny.cz

Hormonální nerovnováha

Vydělané peníze ovšem rozfofrovala rychlostí blesku. Stihla prý nadělat obrovské dluhy a byla nucena vyhlásit bankrot. Psychické problémy a ztracená kariéra se rychle podepsaly na hereččině váze. Nicole přiznala, že vlastně celý život bojuje s kily navíc. ‚‚Dodržovala jsem jídelníček a cvičila, ale nefungovalo to. Doktor mi pak řekl, že mám hormonální nerovnováhu,“ prozradila upřímně Eggert magazínu People.

S padesátkou na krku ale snad Nicole konečně objevila způsob, jak se dostat zpět do formy a trochu se přiblížit blonďatému idolu z devadesátek.

Nicole zářila v Pobřežní hlídce. Pak už její kariéra pozvolna uhasínala.
Zdroj článku