Přejít k hlavnímu obsahu

Kila navíc nevadí: Naučte se správně oblékat s nadváhou

Pokud máte nějaká kila navíc, mžete je skrýt vhodnou volbou oblečení. Zvýrazněte své křivky díky správným kouskům z vašeho šatníku. Díky následujícím tipům budete nejen vypadat dobře, ale také vám pomohou cítit se sebevědomě!

Info ikona
Nadváha

Pohodlí je základ

Je nezbytné, abyste rozuměli tomu, jak vaše tělo funguje a v čem se cítíte doopravdy pohodlně. Pokud máte výraznější křivky než ostatní ženy, nemáte se za co stydět. Stačí zapracovat na stylových outfitech, které doplní váš styl. Existuje spousta možností, aby oblečení hrálo pro váš prospěch. Zjistěte, co se vám líbí, a použijte to k vytvoření vašeho osobního stylu. Outfity v podobě splývavých květinových halenek či kostkovaných košil v kombinaci s kalhotami mohou bez námahy fungovat ve váš prospěch. Můžete také strhnout pozornost na váš výstřih pomocí svršků s véčkovým výstřihem. 

Mohlo by se vám líbit

Slavné páry, které jsou důkazem, že pravá láska existuje: Tom Hanks a Rita Wilson, Beckhamovi a Pierce Brosnan s manželkou

Existuje vůbec pravá láska? Tyto slavné páry dokazují, že dozajista ano. Začtěte se do životních příběhů Toma Hankse a Rity Wilson, Davida a Victorie Beckham a Pierce Brosnana a jeho manželky. Jaký je jejich recept na spokojené manželství?
svetzeny.cz
Info ikona
Nadváha

Vhodné spodní prádlo

Díky spodnímu prádlu se můžete cítit pohodlně, sebevědomě a také může zachránit či zcela zničit váš outfit. Základem je najít správnou velikost spodního prádla. Vždy se proto měřte, abyste si vybrali správně. Díky dobře padnoucímu prádlu se budete cítit nejen pohodlně, ale také dokáže zvýraznit vaše křivky. Ženy s nadváhou mívají větší prsa a zadek, proto se vyplatí vsadit na sportovní podprsenky a podpůrné spodní prádlo. Spodní prádlo by nemělo být příliš těsné ani volné. Ideální je zajít do specializovaného obchodu a nechat si poradit.

Správné barevné kombinace a vzory

Dávejte přednost kvalitě před kvantitou. Při koupi oblečení hleďte i na kvalitu látky, ze které je oblečení vyrobené. Nezanedbávejte své pohodlí. Nebojte se dopřát si i dražší kousky oblečení. Vybírejte si barvy, které doplní tón vaší pleti a postavu. Během dne mohou být barvy jako červená a odstíny modré a žluté poměrně přitažlivé. Na noc zase zvolte jemnější barvy, jako je třeba šedá nebo černá. Pokud se rozhodnete pro něco více hravého, vybírejte oblečení zelené, růžové nebo bílé barvy. Skvělým doplňkem jsou květinové šátky, které dokážou rozzářit i ten nejjednodušší outfit. Pohrajte si se vzory a zjistěte, jak pracovat s pruhy a květinovými potisky. Pokud máte velkou nadváhu, zvolte vertikální potisky, díky kterým budete vypadat štíhleji. Tmavé barvy a pastelové barvy hrají pro váš prospěch. Pokud máte velká prsa a štíhlý pas, zvolte džíny, které zvýrazní vaše křivky. Pohrajte si se vzory, které se vám líbí. Důležité je experimentovat, jen tak totiž budete vědět, co se vám líbí a můžete objevit svůj styl.

Mohlo by se vám líbit

Módní přešlapy, které vás dělají starší: Na jaře se vyvarujte přemíry květů, tmavých outfitů a kapri kalhot

Přestaňte se dopouštět módních přešlapů, které vás dělají zbytečně starší. Čemu se vyvarovat na jaře? Lichotit vám rozhodně nebudou tmavé outfity, přemíra květů ani kapri kalhoty. O kterých dalších módních kouscích jste netušila, že přidávají roky navíc?
svetzeny.cz
Info ikona
Nadváha

Dobře padnoucí oblečení

Nejdůležitější věcí, na kterou byste měli pamatovat při koupi oblečení, je správná velikost oblečení. Šaty, které jsou v pase upnuté a zespodu splývavé, mohou vypadat velice pěkně. Džíny s dobře padnoucí halenkou mohou vypadat chytře a elegantně. Svůj vzhled můžete oživit šátkem s květinovým vzorem. Ideálním řešením je nechat si ušít oblečení na míru. Krejčí změří vaše míry a ušije vám oblečení přesně podle vašich představ. Šaty, které vám padnou na míru, vypadají velice elegantně. Můžete si také vybrat látku, ze kterých budou šaty ušity.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon
Mohlo by se vám líbit

Chyby v líčení přidávají na věku: Vyhněte se pudru i křiklavým stínům

Říká se, že líčení a make-up dokáže hodně. Bohužel to ale platí v obou významech. Zatímco dokonale vytvořený make-up a stínování obličeje vám ubere roky i kila, nevhodně zvolené líčení naopak dokáže ženu opticky zestárnout o několik let. Zjistěte, na co si dávat pozor, abyste se vyhnula nechtěnému přeplácání líčidel, které vám jen přidá roky navíc. Kromě toho, jak se říká, všeho moc škodí. A v líčení to platí dvojnásob, tedy pokud zrovna nechcete vypadat jako klaun před svým vystoupením v cirkuse.
svetzeny.cz