Přejít k hlavnímu obsahu

Legenda Alain Delon má sebevražedné sklony: Těžce nemocný herec věří, že jeho život již skončil

Info ikona
Alain Delon

Zdraví si začíná u Alaina Delona (88) vybírat tu nejvyšší daň. Legendu světového filmu trápí silné bolesti a podle svých slov už nechce žít. Fanoušci mají o svého idola velké obavy. Na lepší náladě francouzskému herci nepřidává ani boj jeho potomků o dědictví a s ním spojené veřejné očerňování.

Psychický stav legendárního Černého tulipána je dle lékařů velmi špatný. Deprese a nezájem o okolní svět provázejí Delona od roku 2019, kdy prodělal mrtvici. Herec zcela vážně přemýšlel v loňském roce také o eutanázii, na kterou naštěstí zatím nedošlo. 

 

 

 

 

 

 

Herec trpí nejen psychickými problémy

Dříve vitální herec těžce nese, že mu jeho tělo vypovídá službu a musí být odkázán na péči ostatních. „Opakovaně uvádí, že už nechce žít, pokud bude muset zůstat v invaliditě nebo hospitalizován,“ uvedl hercův psychiatr pro francouzská média před pěti lety. Bohužel zdraví se nezlepšilo a lamač ženských srdcí se propadá do stále horšího duševního stavu. K psychickým problémům se přidaly i ukrutné bolesti a Delon potřebuje neustálý dozor pečovatele. To je pro hrdého muže velká potupa a pomýšlí na nejhorší.

Delonův život podle jeho slov končí

Zdravotní problémy spojené se zákeřnou rakovinou s sebou přináší vleklé léčby a nespočet lékařských zákroků. To je pro Alaina vyčerpávající. Podle zprávy od ošetřujících doktorů se také výrazně zhoršily jeho intelektuální a rozlišovací schopnosti. Přidalo se nemocné srdce a herec několikrát upadl. ‚‚Můj život skončil,” přiznal uhrančivý herec svému lékaři, když ho blesky fotoaparátu zachytily o berlích. Na klidu Delonovi nepřidávají ani rodinné spory. Jeho tři děti obvinily Alainovu společnici, Hiromi Rollinovou, že se měla na jejich otci dopouštět fyzického násilí. Soud nic takového nepotvrdil a Hiromi naopak obvinila potomky z toho, že se jen hamouní po dědictví a otcův stav je nezajímá.

Legendární Michele Placido: Poznali byste dnes charismatického komisaře Corrada Cattaniho?

svetzeny.cz

Děti začínají bojovat o dědictví

Herec má dva syny a dceru. Právě s Anouchkou si je tatínek nejbližší, což pánové nesou nelibě. Mladá kráska chtěla Delona převést do Švýcarska, kde je dle ní mnohem lepší zdravotnictví, než ve Francii. To ovšem nebylo bratrům po chuti. Jejich strach o dědictví došel až tak daleko, že svou sestru nařkli z toho, že pokud by otec zemřel ve Švýcarsku, bude Anouchka platit menší dědickou daň než v rodné zemi. Alain na tom sice opravdu není vůbec dobře, ale dohady potomků o dědictví, když je tatínek ještě naživu jsou více než za hranou. 

Na syna podává Alain žalobu

Aby toho nebylo na Delona málo, jeho právník bude podávat stížnost na nejstaršího Antonyho. Syn, který je kopií svého otce, se nevybíravě vyjadřoval o jeho zdraví. ‚‚Moc nemluví, unavuje ho to nebo ho obtěžuje, když ho nutíme slova opakovat, protože jeho hlas už není vždy slyšitelný," uvedl Anthony pro týdeník Paris Match s tím, že loňské vánoční svátky byly možná pro otce posledními. To už bylo na herce příliš a s nezdárným synem se rozhodl zatočit. Nehledě na to, že v rozhovoru se Anthony opřel i o sestru. ‚‚Anthony měl jen jeden cíl, poškodit pověst jeho dcery Anouchky a jedinečného vztahu, který s Anouchkou vždy měl,” uvedl právník s tím, že Delon je na syna opravdu rozzlobený.

Za svůj život natočil Alain nespočet filmů, ve kterých vynikal nejen hereckými výkony, ale také pohlednou tváří. Ženy mu ležely u nohou a generace diváků milují jeho snímky. I když je to s jeho zdravím opravdu vážné, všichni doufají, že legendu nejen francouzského filmu ještě někdy spatří. 

Tak šel čas s idolem ženských srdcí Alainem Delonem
Zdroj článku