Přejít k hlavnímu obsahu

Co dnes dělá Kouďák ze seriálu Krok za krokem? Byl obviněn z domácího násilí a je z něj hora svalů

Rodinný sitcom Krok za krokem se začal vysílat před dva a dvaceti lety. Jednu z vedlejších rolí, Kouďáka, ztvárnil herec Sasha Mitchell, který se téměř okamžitě stal miláčkem všech diváků. Jaký osud herce čekal po skončení v seriálu a kde je dnes?

Milovaný Kouďák v Kroku za krokem

Ačkoliv měl ještě před svým působením v rodinném sitcomu Krok za krokem herec na svém kontě pár menších rolí, ztvárnění Codyho – nám z českého dabingu známého spíše jako Kouďáka, bylo pro Sashu Mitchella zlomové. I přes to, že byl Cody Lambert ztvárněním potrhlého ňoumy, diváci jeho postavu hltali se vším všudy. Z celkových 160 epizod si Sasha Mitchell zahrál ve 114 z nich.

Takhle se změnili herci z legendárního muzikálového filmu Rebelové po 22 letech

Od uvedení muzikálového filmu Rebelové režiséra Filipa Renče uběhlo již 22 let. Film tehdy okouzlil snad všechny generace – od těch nejmladších diváků, kteří spolu s hlavními hrdiny prožívali své první lásky, až po ty nejstarší diváky, které zasáhla dobová atmosféra celého filmu. Jak dnes vypadají a žijí herci z filmu, který jsme všichni milovali?
svetzeny.cz

Odchod ze seriálu

Epizod by možná natočil i více, avšak znenadání přišel nečekaný skandál, který Mitchellovu zářnou kariéru poměrně otřásl. Jeho první žena Jeanette Robbins, se kterou má herec čtyři děti, jej obvinila z domácího násilí. Společnost Disney, pod jejíž taktovkou byl seriál natáčen, s ním proto ukončila spolupráci. Deník Los Angeles Times tehdy citoval přímou řeč žalobce, který tvrdil, že Mitchell svou ženu udeřil do hlavy, kopl do kyčle a v agresi udělal díru do dveří koupelny, kam se před ním jeho žena schovala. Obvinění bylo ale mnohdy zpochybňováno, a to především proto, že byla Jeanette Robbins v té době závislá na drogách a byla psychiatrem označena za labilního jedince. Právě kvůli tomu má herec všechny jejich čtyři děti výhradně ve své péči. I po obvinění se ale mladík dále věnoval herectví. Zahrál si například v seriálu Dallas, a nebo v trilogii Kickboxer, kde ztvárnil samotného Jeana Clauda van Damma.

Hvězdu seriálu Melrose Place byste na ulici nepoznali. Tvář Heather Locklear změnily plastiky, alkohol a drogy k nepoznání

V devadesátých letech patřila Heather Locklear (61) k idolům. Krásná blondýnka se proslavila rolí mrchy Amandy v seriálu Melrose Place a svět jí ležel u nohou. Bohužel slávu neustála. Bujaré drogové večírky a nepovedené plastiky se herečce nesmazatelně zapsaly ve tváři.
svetzeny.cz

Co dělá Sasha Mitchell dnes?

V hereckém světě jakoby se po něm slehla zem. Mitchell již dávno pověsil herectví na hřebík a rozhodl se věnovat něčemu naprosto odlišnému – stal se dělníkem na stavbě. Ve svém novém povolání našel svou vášeň, o čemž vypovídají také některé příspěvky na jeho profilu na instagramu, kde se svou prací patřičně chlubí. Kromě profese změnil Sasha Mitchell také vizáž. Z hubeného mladíka se stala pořádná hromada svalů. Obrovské svaly a vypracovaná postava jsou něčím, na čemž si bývalý herec hodně zakládá a je to opravdu znát. Málokdo by dnes poznal, že tento obrovský svalnatý muž a Cody z Kroku za krokem je jedna a ta samá osoba.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Připomeňte si Sashu Mitchella tak, jak si ho pamatujete
Zdroj článku