Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda seriálu Krok za krokem slaví 74. narozeniny. Ze svůdného svalovce je dědeček, který má novou známost

Oblíbený herec, kterého všichni známe jako trhlého tatínka Franka Lamberta ze seriálu Krok za krokem, slaví 17. března 74. narozeniny. Jeho herecká kariéra je velkolepá, ovšem jeho životní příběh příliš lidí nezná. Herec se nedávno pochlubil novou známostí poté, co mu v roce 2017 zemřela jeho milovaná manželka.

Mohlo by se vám líbit

Krásná Nadia z Prciček: Ve 49 letech vypadá naprosto božsky a zachraňuje zvířata

Svůdnice Nadia z bláznivé komedie Prci, prci, prcičky, utkvěla v hlavě asi každému, kdo film viděl. Zahrála si ji americká herečka Shannon Elizabeth. Jak dnes žije? Ve svých 49 letech vypadá naprosto božsky a je bojovnicí za práva zvířat.
svetzeny.cz

Patrick Duffy je americký herec, který se narodil 17. března 1949 v městě Townsend v Montaně. Jeho herecká kariéra začala v roce 1976, kdy si zahrál roli Marka Harrise v seriálu "Man from Atlantis". Poté se objevil v několika dalších seriálech, jako například "Dallas" a "Step by Step".

V seriálu Krok za krokem, který se vysílal v letech 1991 až 1998, hrál Patrick Duffy roli Franka Lamberta, vdovce se třemi dětmi, který se ožení s Carol (hraje ji Suzanne Somers), také vdovou s třemi dětmi. Seriál se stal velmi populárním a Duffy si získal mnoho fanoušků díky svému charakteristickému smyslu pro humor.

Mohlo by se vám líbit

Čím se živili Hollywoodští herci, než se stali slavnými: Uhodnete, kdo býval striptérem, masérkou nebo vizážistkou zesnulých?

Znáte je ze světoznámých filmů a dnes vydělávají miliony. Ne každý hollywoodský herec ale začal svou kariéru u filmu. Někteří se živili úplně něčím jiným a jejich povolání byla opravdu různorodá. Dokážete uhodnout, kdo z dnes světoznámých celebrit býval striptérem, klempířem, či kosmetičkou mrtvol?
svetzeny.cz

Mimo svou hereckou kariéru se Patrick Duffy věnoval také jiným aktivitám. V roce 1983 vydal album nazvané "Patrick Duffy", na kterém zpíval písně různých stylů, včetně popu, rocku a country. Také se objevil v mnoha divadelních představeních a v roce 2015 se objevil jako host v reality show "The Real Housewives of Beverly Hills".

Osobní život nebyl tak veselý 

Osobní život Patricka Duffyho nebyl bez problémů. V roce 1986 byli jeho rodiče zavražděni v jejich domě v Montaně. Vrazi byli nakonec dopadeni a odsouzeni k doživotnímu vězení. Tato tragická událost mělo na Patricka Duffyho velký vliv a následně se rozhodl stáhnout se z hereckého průmyslu.

Po několika letech se však opět vrátil k herectví a opět si zahrál v seriálech, jako například "The Bold and the Beautiful" a "Dallas". Patrick Duffy zůstává aktivním hereckým profesionálem dodnes.

Vrazi jsou na svobodě

Wentz a Miller, kteří byli v té době teenageři, byli usvědčeni z vražd a odsouzeni k 75 letům vězení. V roce 2001 se Miller objevil před výborem Montana Parole poté, co Sean Wentz odvolal svůj původní příběh a přiznal, že on, Wentz, byl jediným střelcem. Millerovi byla v roce 2001 odepřena milost, ale v prosinci 2007 byl podmínečně propuštěn. Sean Wentz dostal podmínečné propuštění v roce 2015.

 

Mohlo by se vám líbit

Kočičí žena ukázala novou fotku z mládí, která se ihned stala hitem internetu: Bývala krásnou baletkou, pak ale ztratila soudnost

Jocelyn Wildenstein nikdo dnes neřekne jinak než „Kočičí žena“. Tuto přezdívku si vysloužila kvůli estetickým úpravám, které ji měly proměnit v oživlou šelmu, tedy zvíře, které její bývalý manžel obdivoval. Vše se ale zvrtlo a plastiky Jocelyn opravdu neprospěly. Přitom kdysi bývala tak krásná, podívejte se na její fotografii z mládí.
svetzeny.cz

Po smrti manželky našel znovu lásku

Duffyho manželka Carlyn Rosser zemřela v roce 2017. V roce 2020 vstoupil do vztahu s herečkou Lindou Purl. 

Patrick Duffy během let
Zdroj článku