Přejít k hlavnímu obsahu

Čím se živili Hollywoodští herci, než se stali slavnými: Uhodnete, kdo býval striptérem, masérkou nebo vizážistkou zesnulých?

Znáte je ze světoznámých filmů a dnes vydělávají miliony. Ne každý hollywoodský herec ale začal svou kariéru u filmu. Někteří se živili úplně něčím jiným a jejich povolání byla opravdu různorodá. Dokážete uhodnout, kdo z dnes světoznámých celebrit býval striptérem, klempířem, či kosmetičkou mrtvol?

Harrison Ford

Harrisona Forda si dnes spojujeme s množstvím rolí, které nám všem utkvěly v paměti. Znát ho můžete třeba jako Hana Sola z Hvězdných Válek, či Indiana Jonese ze stejnojmenného filmu. Čím se ale Ford živil předtím, než prorazil ve filmovém světě? Byl to tesař. Ford se sice s rodinou přestěhoval do Los Angeles již v roce 1964, kdy podepsal smlouvu s filmovou společností Columbia Pictures, dostával ale pouze malé televizní role. Protože musel zabezpečit svou tehdejší manželku a dva malé syny, stal se profesionálním tesařem - samoukem. Právě díky tesařině se dostal ke své první velké filmové roli – režisér George Lucas ho najal, aby mu sestavil několik skříní a přitom mu nechal číst texty, které měly sloužit pro výběr herců do Hvězdných Válek. U toho byl sám Steven Spielberg, který rozhodl o tom, že se Ford perfektně hodí právě na roli Hana Sola.

Info ikona
Harrison Ford

Život a kariéra světové hvězdy vyhasly kvůli závislosti na drogách: Přečtěte si životní příběh Whitney Houston

V kinech momentálně běží film Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody. Tento snímek je oslavou nezapomenutelné Whitney Houston, jejíž hlas byl unikátní. Sama svůj talent vnímala jako dar od Boha. Pojďme se při této příležitosti připomenout životní příběh této úchvatné zpěvačky, který, bohužel, skončil tragicky.
svetzeny.cz

Channing Tatum

Channing Tatum zazářil v několika filmových trhácích, jako jsou například Milý Johne, 21 Jump Street, Útok na Bílý dům, či Bez Kalhot. Právě několikadílná filmová série Bez Kalhot zřejmě vychází z Tatumovy osobní zkušenosti. Než se stal filmovou hvězdou, živil se totiž opravdu jako striptér. U kariéry striptéra sice vydržel jen několik měsíců, ale to vůbec nevadí. S takovým obličejem a tělem se tomuto faktu vlastně vůbec nedivíme.

Info ikona
Channing Tatum

Whoopi Goldberg

Než se Whoopi Goldberg (původním jménem Caryn Elaine Johnson) stala celosvětově úspěšnou herečkou a držitelkou Oscara za roli ve filmu Duch, prošla si nelehkými životními situacemi. Již v osmi letech sice začala působit jako muzikálová herečka, avšak rychlý hvězdný start zapříčinil rychlé problémy. Herečka se brzy vdala, porodila dítě a vše vypadalo pohádkově. Bohužel, pohádkový život brzy vystřídala noční můra v podobě závislosti na heroinu. Z té se postupně dostala, avšak zapříčinila její rozvod. Rozhodla se proto spolu se svou dcerkou přestěhovat do Los Angeles, kde se nechala přejmenovat a chtěla začít od znova. Než se ale opět prosadila ve filmovém světě, vystřídala spoustu různých zaměstnání. Mezi ně patřila třeba i kosmětička mrtvol – ano, Oscarová herečka Whoopi Goldberg se v minulosti opravdu živila tím, že líčila mrtvé na pohřby.

Info ikona
Whoopi Goldberg

Z proměny Madonny zůstává rozum stát: Z krásné zpěvačky je zrůda

Zpěvačka Madonna (64) se mění každým rokem a zatímco ostatní pomalu stárnou, ona mládne před očima a co víc, mění se v úplně jinou osobu. Její nejnovější vzhled vyděsil fanoušky a zdá se, že Madonna je novým odstrašujícím případem, jak se nenechat pohltit plastickými operacemi. Jak zpěvačka nyní vypadá?
svetzeny.cz

Nicole Kidman

Nicole Kidman je dnes úspěšnou herečkou oceněnou Oscarem, několika Zlatými Glóby a cenou Emmy. Málokdo ale ví, že je Kidman původně vyučená jako masérka. Tomuto řemeslu se ale nevěnovala, protože by po jeho vykonávání sama toužila. Masérský kurz si udělala kvůli nemoci její matky. Té byla v jejích 45 letech diagnostikována rakovina prsu, a protože si nemohla dovolit platit za potřebné masáže po chemoterapii, tehdy 17letá Nicole neváhala a masérský kurz absolvovala. Mamince tak pomohla zmírnit nesnesitelné bolesti, které po chemoterapii mívala. Ačkoliv se dnes Nicole Kidman věnuje převážně své herecké kariéře, nechala se slyšet, že i přes to svým blízkým ráda dopřává masáže i dnes.

Info ikona
Nicole Kidman
Zdroj článku