Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší partnerky a manželky podle znamení horoskopu která to jsou?

Info ikona
manželé

Najít tu správnou osobu se kterou budete sdílet zbytek svého života není jednoduché. Lidé narození v různých znameních mají různé povahy a charakteristiku. Může vám v hledání vhodného protějšku pomoci právě horoskop?

Před manželstvím mějte oči otevřené, v manželství je potom trochu přimhuřte, řekl William Shakepeare. Najít k sobě partnera, se kterým se budete smát, sdílet s nim dobré i špatné je těžké. Hledáte-li partnerku a budoucí manželku pak můžete vyzkoušet sílu znamení zvěrokruhu. To umí odhalit, které ženy jsou a budou nejlepšími partnerkami a manželkami. Je vaše znamení mezi nimi?

Loajální Raci

Žena narozená v tomto znamení je synonymem věrnosti. Taková žena nemá ve své DNA touhu měnit partnery a hledat někoho dalšího. Jsou ideálními manželkami, v lásce stabilní a pečující. Pro lidi narozené ve znamení Raka je přirozené mít na prvním místě rodinu, je to pro ně ta nejvyšší priorita. Jde o ženy, pro které je důležitá pravda, nesnáší lhaní a co řeknou, to také splní. Jsou vždy ty, které sjednocují rodinu, trvají na tom, aby se všichni scházeli na oslavách a měli spolu dobrý vztah. 

 

Numerologie: Před problémy v říjnu už neutečeme. Číslo 5 bude řešit nepříjemnosti, číslo 9 potrápí duševní únava

svetzeny.cz

Milující Ryby

Ženy ve znamení Ryb umí velmi dobře dokazovat a dávat druhým lásku. Nebojí se vyjádřit své city na veřejnosti, jejich kroky a především činy přesvědčují okolí o své lásce denně. Někdy mohou být náladové, ale splní vše, co partnerovi na očích uvidí. Jsou to ženy velmi inteligentní a kreativní, někdy potřebují trochu zájmu a pozornosti. Jsou dobrosrdečné a chápavé a podle horoskopu jedny z nejlepších partnerek a manželek na celý život.

Živé Váhy

Mezi partnery jsou Váhy považovány za jedny z nejživějších. Jsou velmi sympatické a na první pohled jde vidět, že jsou dynamické a milují život. Chtějí žít šťastný a klidný život, nejsou milovnice hádek a jakýchkoliv jiných rozporů. Mají dynamický proces myšlení a vyznačují se vysokou mírou trpělivosti. Svou trpělivostí a láskyplným přístupem si je zamilují všichni, věří že udrží ve vztahu harmonii. Jsou romantičky a krásné chvíle ve vztahu jsou pro ně důležité, právem se řadi mezi nejromantičtější partnerky podle znamení zvěrokruhu.

 

Info ikona
manželé

Karmický dluh z minulých životů způsobuje finanční potíže, nešťastnou lásku nebo strach. Spočítejte si ten svůj

svetzeny.cz

Spříznění Býci

Láska je pro ženy ve znamení Býka víc hodně o spojení myslí, milují dlouhé rozhovory a také hluboké diskuze. Dostat se do vášnivé hádky je pro ně jeden ze způsobů, jak se vzájemně spojit, ke vztahu potřebují občas nějakou tu hádku a cítit jiskru. Jsou velmi oddané své lásce a milostnému životu. Býci neumí sedět na jednom místě, pozitivita jim je vlastní a do vztahu ji dostávají po hrstech. Ženy ve znamení Býka jsou velmi dobré matky.

Okouzlující Vodnáři

Ženy ve znamení Vodnáře jsou okouzlující a svým chladným a vyrovnaným postojem dostává jejich osobnost výjimečné kouzlo. Umí naplnit život láskou, štěstím, uvolněnými a příjemnými chvílemi. Nemají rády monotónnost a stereotyp, rády udržují vztah živý a také jedinečný hezkými gesty a okamžiky. Jsou velmi inteligentní a chytré, život je s nimi zábavný a úspěšný.

Zdroj článku