Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina jásá! Mladší bratr Kate Middleton se oženil. James se podělil s fanoušky o svatební fotky, ale i krásné vyznání lásky

Info ikona
Kate Middleton

Mladší bratr Kate Middleton se v září oženil s Alizée Thevenet. Poté si dal neúmyslný detox a v nejnovějším příspěvku prozradil proč. Jak vlastně vypadá bratr krásné Kate?

James Middleton–a jeho psi!–jsou zpět na sociálních sítích.

Mladší bratr Kate Middleton sdílel na Instagramu rozkošné selfie s jedním ze svých kokršpanělů (pravděpodobně jeho milovanou Ellou), čímž porušil svůj „neúmyslný“ detox na sociálních sítích po zářijové svatbě s Alizée Thevenet. "Byl jsem tak ponořen do objímání a užívání si prvních pár měsíců s mojí novou ženou ❤️ Uvědomil jsem si, že jsem neúmyslně absolvoval sociální detox... což, myslím, není nic špatného...," popsal snímek. "ALE jsme zpět - doufám, že vám to nebude vadit."

Pro Jamese (34) není vzácností, že někdy vydrží týdny bez nových příspěvků na Instagramu, a povzbuzoval ostatní, aby si občas dali pauzu od sociálních sítí. "Velmi doporučuji čas od času provést detox sociálních médií-ve skutečnosti věřím, že se říká odpojit se, abyste se mohli znovu připojit," řekl.

James pokračoval: "Během posledních několika měsíců mě mnozí z vás kontaktovali... a děkuji, že jste mě zkontrolovali, znamená to pro mě hodně."

Jamesův poslední příspěvek z 12. září byl oznamující, že je ženatý muž. Na selfie bylo vidět usmívající se Alizée – a dokonce nesměl chybět ani jeho zlatý retrívr Mabel!

"Pan a paní Middletonovi ❤️ ?? ??," napsal. "Včera jsem se oženil se svou životní láskou obklopen rodinou, přáteli a samozřejmě několika psy v krásné vesnici Bormes-les-Mimosas. Slovy nelze popsat, jak jsem šťastný ❤️."

James řekl Hello! časopisu, že psi Ella a Mabel dostali roli „hostesek“ a vítali hosty. Po obřadu na radnici pár odjel na svoji plážovou oslavu. "Nemohli jsme být šťastnější," řekl. "Bylo úžasné konečně oslavit vše s rodinou a přáteli navzdory výzvám globální pandemie, ale byli jsme v pohodě a věděli jsme, že ten den nakonec přijde."

Herec Leonardo DiCaprio ukázal svůj luxusní dům v Los Angeles za neuvěřitelnou sumu. Krásnější bydlení jste ještě neviděli

svetzeny.cz

Tady začíná válka: Britney Spears prozradila, jak jí matka ublížila. Ta požaduje odškodné 14 milionů

svetzeny.cz