Přejít k hlavnímu obsahu

5 rad, jak se vypařit ze špatného rande

Ukázal se váš společník na první schůzce jako totální přehmat? Jestli se stydíte odejít, i když vám je setkání příjemné asi tak jako návštěva u zubaře, možná vám pomůžou následující tipy.

Spolehněte se na svého expřítele

Určitě zabere, když se zmíníte o svém ex. Pokud ho vaše povídání hned neotráví, můžete předstírat, že zrovna přišel do podniku, kde sedíte. Začněte nervózně poposedávat a schovávat si rukou obličej.

Mobil – nejlepší přítel člověka

Druhá varianta je přítel na telefonu. „Cože, není ti dobře a máš strach, že pojedeš k doktorovi? Neboj, hned jsem u tebe.“ Pomoc kamarádce v nouzi přece nemůžete odepřít. Když to neklapne, můžetete se celý večer koukat do mobilu. Dáte mu tak jasně najevo, že vás to co říká, zas až tolik nezajímá.

Upozorněte ho na své chyby

Zkuste začít hovořit o svých zlovycích a špatnýh vlastnostech. Věty typu: „Často chodím pozdě, občas mám hysterické záchvaty nebo jsem žárlivá a velice podezíravá“, ho zaručeně odradí.  

Nezavřete pusu

Mluvte, co nejrychleji a nepouštějte ho ke slovu. Položte mu otázku, ale nikdy nečekejte na jeho odpověď. Taková komunikace ho přestane co nevidět bavit.

Buďte přímá

Nakonec je dobré zvážit upřímnost. Je sice těžké vybalit pravdu, ale ušetříte si spoustu práce s vymýšlením trapných výmluv. 

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku