Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda Přátel otevřeně promluvila o závislosti, i o největším tajemství legendárního seriálu. Skončil kvůli Aniston!

Ten, kdo se rozhodne to všechno sdílet. Matthew Perry se raketově proslavil po celém světě díky úspěchu Přátel, ale mimo obrazovku si jeho závislost vybírala obrovskou daň. I o tom promluvil v nové knize, která vám vyrazí dech!

Legendární role, která ho málem stála život

Herec hrál sarkastického Chandlera Binga v milovaném sitcomu, který běžel v letech 1994 až 2004. V průběhu let prožila jeho postava velký románek s Monicou Gellar (Courteney Cox), sestrou jeho nejlepšího přítele z univerzity Rosse (David Schwimmer). Herecké obsazení doplnili Lisa KudrowJennifer Aniston a Matt LeBlanc .

Alkohol ho nejprve udělal šťastným

Ve svých memoárech Perry vzpomínal, jak ve 14 letech poprvé popíjel s přáteli. „Svět dával smysl; nebylo to divné a šílené. Byl jsem kompletní, v klidu. Nikdy jsem nebyl šťastnější než v tu chvíli,“ řekl rodák z Massachusetts o prvním pití. Zatímco Perryho první drinky způsobily, že se poprvé cítil „normálně“, zažil zcela nový pocit, když vzal do pusy "zázračnou" pilulku.

Mohlo by se vám líbit

Madonna nepřestává šokovat. Ukázala se nahoře bez a už není nic, co byste ze slavné zpěvačky neviděli

Jde toho ukázat ještě víc? Madonna je známá svými vyzývavými pózami a provokativními videi, ale tentokrát prostor pro představivost úplně nepotřebujete. Na nejnovější fotce je nahoře bez a fanoušci běsní. Je ještě vůbec zpěvačka?
svetzeny.cz
„Můžete sledovat trajektorii mé závislosti, když měříte mou váhu od série k sérii – když mám váhu nahoře, je to alkohol; když jsem hubený, jsou to prášky. Když mám kozí bradku, je to spousta pilulek ,“ napsala hvězda.

Alkohol, nebo prášky? Herec padal ze závilosti do závislosti

"Jak pilulka vplula dovnitř, něco ve mně cvaklo. A bylo to to kliknutí, které me pronásledovalo po zbytek života. … Nemohl jsem uvěřit, jak dobře jsem se cítil; Byl jsem v naprosté a čisté euforii,“ vzpomínal. "Byl jsem na vrcholu světa. Byl to ten nejlepší pocit, jaký jsem kdy měl. Nikdy se nic nemohlo pokazit. Když jsem jel s tím červeným Mustangem kabrioletem do svého pronajatého domu ve Vegas, vzpomínám si, že jsem si říkal: Jestli mě tohle nezabije, udělám to znovu," svěřil se.

Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston ukázala své dokonalé tělo v bikinách na pláži. Fanouškům spadla brada

Jennifer Aniston je sice lehce přes padesát, ale stále vypadá stejně úžasně, jako když hrála Rachel Green v seriálu Přátelé. Herečka to znovu dokázala, když se svými kamarády, včetně svého kolegy z Hrozných šéfů Jasona Batemana, sdílela několik fotek v bikinách ze své poslední dovolené na pláži.
svetzeny.cz

Největší tajemství Přátel odhaleno: Aniston byla první, kdo se rozhodl opustit show

Zatímco celé obsazení bylo „připraveno dotočit“ s Přáteli 10. sezónu, byla to Aniston, kdo jako první požádala o odchod. "Jennifer Aniston se rozhodla, že už tu show nechce dělat, a protože jsme se všichni rozhodovali jako skupina, znamenalo to, že jsme všichni museli přestat," vzpomínal Perry. "V důsledku toho, většinou podle Jennyina přání, byla desátá série nakonec zkrácena,“ šokoval!

Matthew Perry během let
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška