Přejít k hlavnímu obsahu

Madonna nepřestává šokovat. Ukázala se nahoře bez a už není nic, co byste ze slavné zpěvačky neviděli

Info ikona
Madonna

Jde toho ukázat ještě víc? Madonna je známá svými vyzývavými pózami a provokativními videi, ale tentokrát prostor pro představivost úplně nepotřebujete. Na nejnovější fotce je nahoře bez a fanoušci běsní. Je ještě vůbec zpěvačka?

Madonna (64) nepřestává šokovat. Nejen, že co se koncertování a nových písní týče, není příliš aktivní. Ovšem pokud hledáte světovou celebritu, která se ráda ukazuje jakkoliv, jen ne oblečená, na profilu Madonny budete rozhodně správně.

Pevná základna fanoušků

Může se zdát, že Madonna už hodně lidí svými kontroverzemi otravuje, ovšem celá její kariéra je tak trochu postavená na tom šokovat a nenechat uhasnout slávu své hvězdy. Fanoušci ji označují za královnu, krásku a odvážnou ženu. Jsou, ale i tací, kteří ji žádají, aby namísto točení videí a focení polonahých fotografií, vydala nějakou novou hubnu a posunula svoji tvorbu zase někam dál.

Info ikona
Madonna

Nejžhavější ženy dle pánského časopisu Maxim: Žebříčku kraluje pohledná golfistka. Podívejte se na další krásky, které se v něm objevily

svetzeny.cz

Svět hudby už není co býval

V Americe se hojně objevují kritiky aktuálního nastavení tohoto zábavního průmyslu. Přednější je šokovat, ukázat kontroverzní videoklip, o kterém se bude mluvit a být úspěšný na sociálních sítích. Existují dokonce umělci, kteří vytváří hudbu přímo pro sociální síť TikTok, díky čemuž získávají popularitu.

„Stará“ Madonna byla lepší

I tohle je názor mnoha skalních fanoušků Madonny. Jednoduše její začátky jsou legendární a nic nepřekonají. Co si myslíte vy?

Zdroj článku