Přejít k hlavnímu obsahu

Nejžhavější ženy dle pánského časopisu Maxim: Žebříčku kraluje pohledná golfistka. Podívejte se na další krásky, které se v něm objevily

Podívejte se na nejžhavější ženy dle pánského časopisu Maxim. Které slavné tváře jsou na seznamu? Překvapením je zejména „královna“ žebříčku, bývalou americkou profesionální golfistku Paige Spinarac by tipoval málokdo. Které další známé ženy jsou v žebříčku uvedeny?

Nejžhavější ženy dle pánského časopisu Maxim

Časopis Maxim pravidelně sestavuje žebříček nejžhavějších žen roku. Celkem se v něm objeví 100 jmen, letos jsou mezi nimi i nováčci. Přesto jedním dechem Maxim dodává, že „klasická krása nikdy nevyjde z módya tento žebříček zůstává „oslavou nadčasové přitažlivosti a okouzlení“. Podívejte se na některé známé tváře, které se na seznamu objevily. V naší galerii najdete některé z nich.

Mohlo by se vám líbit

Simona Krainová ve svém věku vypadá lépe než kdejaká dvacítka: Pózovala v průhledných šatech a ukázala, co mohla

Modelka Simona Krainová oslaví příští rok padesáté narozeniny, ale její vzhled a postava vypadá, jako by zastavila čas. Její oblíbený výrok, že jí na věku prostě nezáleží, pro ni stále platí. A podle toho také žije. S manželem Karlem Vágnerem mladším společně vychovávají dva syny, Maxe a Bruna. A protože je Simona přivedla na svět blíže ke čtyřicítce, pomohlo jí to především k tomu, aby se cítila psychicky mladší, jak sama několikrát uvedla.
svetzeny.cz

Žebříčku kraluje pohledná golfistka

Překvapením je letošní držitelka titulu „Nejvíce sexy ženy na světě“, americká bývalá profesionální golfistika Paige Spinarac, která je dnes známá zejména jako influencerka. Právě ona se dostala na obálku vydání časopisu Maxim se zveřejněným žebříčkem. Paige Spinarac dle svých slov ani nemohla uvěřit tomu, že právě ona je tou „vyvolenou“. Považuje to prý za „úžasnou poctu“.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Být sexy pro mě znamená být sebevědomá a cítit se dobře ve vlastní kůži. Vždy jsem se snažila zůstat věrná sama sobě i přes svou nekonvenční cestu a teď jsem tak hrdá, že jdu ve šlépějích tolik úžasných žen, které se tímto titulem honosily v minulých letech.

Ne všichni však mají zato, že právě Paige Spinarac by měla být nejžhavější ženou světa. Ozvali se samozřejmě i její kritici. Jeden z nich se jí posmíval, podle něj má „koňskou hlavu a protáhlý obličej“. Paige Spinarac ukázala, že má smysl pro humor a na jeho krutý tweet reagovala zveřejněním své upravené fotografie s domalovanou koňskou hlavou.

Mohlo by se vám líbit

Madonna to s plastikami doslova přehnala: Změnila se k nepoznání, fanoušci prosí, aby toho nechala

Madonna opět zbořila internet, když na sociálních sítích sdílela video, ve kterém se zřejmě přiznala ke své homosexualitě. Zpěvačka, která je dlouhodobě známá pro svou zálibu v plastických operacích navíc zveřejnila snímek, kde je po zákroku naprosto k nepoznání.
svetzeny.cz

Podívejte se na další krásky, které se v něm objevily

V žebříčku se objevují i další známá jména. Žádným překvapením nejsou hollywoodské herečky. Stejně jako v jiných žebříčcích atraktivity, i v tomto seznamu se objevila Megan Fox, která je považována ze sexsymbol dnešní doby. Umístila se i její ne tolik známá kolegyně z branže, Ana de Armas, která si zahrála kupříkladu v bondovce Není čas zemřít. Dále je zde zmíněna Zoë Kravitz, která je známá především pro své role ve sci-fi filmech. Překvapením může být mladá herečka Emilia Jones, hvězda seriálu Zámek a klíč. Další seriálovou herečkou na seznamu je Hoyeon Jung, která si zahrála ve Hře na oliheň. Dle očekávání se na seznamu objevila i vycházející hvězda Lily James, která si v dokumentární sérii zahrála Pamelu Anderson, které byla po dobře odvedené práci maskérů vskutku podobná.

Na seznamu samozřejmě nechybí ani modelky. Umístila se zde například Cara Delevigne, která proslula svým výrazným a širokým obočím. Jsou zde i andílci Victoria’s Secret – Alessandra Ambrosio, Barbara Palvin, Rosie Huntington-Whiteley. Z dalších slavných tváří je na seznamu Nicki Minaj, Ariana Grande, Jennifer Lopez, Rihanna, Kylie Jenner, Selena Gomez, Taylor Swift, Gal Gadot či Dua Lipa.

 

Nejžhavější ženy světa
Zdroj článku