Přejít k hlavnímu obsahu

Definitivní rozkol exmanželů Kuchařové a Brzobohatého: Žaloba je na stole, Ondřej se Táně vysmál v televizi

Info ikona
Kuchařová, Brzobohatý

Ondřej Gregor Brzobohatý (40) se snažil ukázat, že má dobré srdce a čekal, zda se Táňa osobně, nebo veřejně omluví a uklidní celou situaci. Taťána Kuchařová (35) si ale stojí za svým a svou šanci nevyužila. Nyní ji čeká žaloba a zdá se, že Ondřej si je svoji nevinou jistý.

Manželství za všechny prachy: Kolečko řval na Vignerovou jak pominutý. Aneta neudržela sprostá slova

svetzeny.cz

Rozvod Taťány a Ondřeje si budeme pamatovat ještě dlouhou dobu. Ačkoliv jsou rozvedeni déle než rok, anulace sňatku jim bývalému páru nadělala víc problémů než radosti. Zatím z neznámých zdrojů uniklo do médií znění této církevní žaloby, které bylo šokující!

Vyjádření Kuchařové zůstává stejné

Ještě jednou a naposledy důrazně odmítám, že bych bulváru poskytla natolik citlivou věc, jako je žaloba na anulaci církevního sňatku. Nejenže to považuji za morálně pokleslé, ale ani pro to nemám sebemenší důvod. Mým jediným cílem bylo a i nadále je anulovat náš církevní sňatek. Soud teprve proběhne a je neveřejný. Zveřejnění žaloby je porušením církevních předpisů, kterým strana oslabuje svou pozici v rámci řízení. Zveřejňovat jakékoli detaily je tedy proti smyslu tohoto řízení a jen bych tím mohla ohrozit cíl, který sleduji,“ napsala rozhodně. Ondřej tedy čekal na omluvu, která nikdy nedorazila a tak mu došla trpělivost.

Drama nekončí ani po rozvodu. Veronika Žilková odtajnila měsíční příjmy Stropnického

svetzeny.cz

Brzobohatý žaluje svoji exmanželku

Ondřej deníku Blesk poskytl exkluzivní vyjádření, kde komentuje to, proč tak dlouho otálel se žalobou a také, jaké jsou jeho následující kroky. „Doma mě učili, že levárna se dá odpustit, pakliže se k ní člověk přizná a omluví se za ni. Taťána tohle nejen doposud neudělala osobně ani veřejně, ale místo toho hází vinu na mě!“ řekl Blesku. „Vím, že by s tím nepřestala, a já chci mít konečně už pokoj, proto bych rád u soudu tuhle trapnou věc definitivně ukončil,“ pronesl s tím, že se do znění rozsudku odmítá jakkoli vyjadřovat. Zdá se tedy, že až rozsudek nám odhalí, kdo chtěl koho potopit a jaká je pravda!

Táťáně se vysmál v televizi

Nepřímo se vysmál své exmanželce v pořadu Inkognito, kde se k němu připojila i Daniela Písařovicová? Prachař, Bouček a další. Ty pobavil výsměšný komentář Brzobohatého, který se podivoval, zda jeden z hostů není církevní právník, který ho už asi straší i ve snu.

Zdroj článku