Přejít k hlavnímu obsahu

Kuchařová se ostře ‚‚obula" do exmanžela Brzobohatého. Co bude dál? Ve své církevní žalobě použila drsná slova

Info ikona
Exmanželé stále řeší církevní rozvod.

Klasický rozvod má Ondřej Brzobohatý (40) s Taťánou Kuchařovou (35) už dávno za sebou. Musí ale ještě vyřešit rozvod církevní a jelikož je potřeba doložit nezvratný důkaz o zkáze manželství, modelka sepsala církevní žalobu. V ní se o svém exmanželovi vyjadřuje drsnými, mnohdy až peprnými výrazy.

Více než rok se Miss World 2006 vyjadřuje o svém bývalém partnerovi pouze v negativním slova smyslu a nevynechá příležitost, aby ‚‚přilila olej do ohně.” Blonďatá kráska nevydýchala rozchod a následný rozvod s muzikantem a v odhalování manželského soužití pořádně přitvrdila.

Rád se převléká do různých kostýmů

Ondřej po celou dobu z úcty ke své bývalé ženě mlčel, ale na základě informací, ke kterým se dostal web Blesk.cz ruply Brzobohatému nervy. Redakce Blesku totiž obdržela církevní žalobu podanou ze strany Kuchařové, ve které padají na Ondřejovu hlavu závažná obvinění. Jedním z nich je, že je muzikant sexuálně nevyhraněný. „To je jedno z mnoha lživých obvinění, kterých je ta žaloba plná. O své sexualitě jsem nikdy nepochyboval. Má orientace je a vždy byla heterosexuální,“ vyvrátil Ondřej tuto skutečnost, která je založena na jeho oblibě v ženských kostýmech, respektive v převlékání se za ženu. ‚‚Jako děcko jsem se často převlékal za různé postavy z filmů a chodil se pak předvádět rodičům do obýváku. Zkrátka mě tyhle transformace bavily a baví doteď. Jsem velkým fanouškem i Drag Queen. Může to někomu připadat zvláštní nebo divné, ale já se u toho skvěle bavím a náramně odreaguju,” přiznal upřímně hudebník s tím, že Kuchařová měla strach, že by se veřejnost mohla o Ondřejově zálibě dozvědět a ohrozit tak její kariéru. 

 

Z tohoto příběhu vám pukne srdce: Mladičká Anna Nicole Smith si vzala 89letého miliardáře. Tragicky zemřela ona i její syn

svetzeny.cz

Je to k smíchu i k pláči

Mělo to dojít tak daleko, že pokud se partneři vezmou, trvala Kuchařová na tom, že Ondřej už nikdy neoblékne ženské šaty. „Další lež. V tomto duchu jsme zorganizovali mnoho večírků, dokonce i v New Yorku rok po našem sňatku, což byl zrovna Taťánin nápad. Byli jsme všichni převlečeni do dragu a ona se rozhodně netvářila, že by s tím měla problém,“ tvrdí Brzobohatý a nechápe, proč je v žalobě vykreslen jako nějaké úchylné monstrum. Přiznal také, že na nátlak bývalé partnerky navštívili sexuoložku, aby vyvrátil nařčení z homosexuality. 

Podle žaloby má Brzobohatý také zálibu ve velmi netradičních sexuálních praktikách, ke kterým měl Kuchařovou nutit a ona se jim nakonec nedobrovolně podvolila. „Nikdy. Je to zase lež. Už jsem o své heterosexualitě mluvil a nezlobte se, tohle je už vážně k smíchu. Nebo spíš k pláči,“ nechápe Ondřej, kde se taková zloba v exmanželce bere.

Smršť po prvním vyjádření Kuchařové: Kdy se z Miss Dobrotivé stala šestihlavá saň?

svetzeny.cz

Drsná obvinění

Taťána si nebere servítky ani v citlivém tématu ohledně dětí, kdy velká rodina měla být další podmínkou uzavření sňatku. Nepřímo tak naráží na to, že Brzobohatý není schopen zplodit potomka, protože ani s první ženou Johankou nemá žádné děti. „Tohle je další strašně intimní téma a já bych o něm jinak nikdy nemluvil, kdybych nemusel, ale řeknu vám to asi takhle... Žili jsme spolu od roku 2013, já chtěl celou dobu našeho soužití děti. Taťána přestala brát antikoncepci až na jaře 2021, kdy už jsme procházeli několikaterou resuscitací našeho vztahu a do rozvodových papírů scházely tři měsíce. Tak asi tak vypadala její touha po rodině,“ uvedl muzikant svůj pohled na věc a rozhodně vyloučil, že by měl být neplodný i přesto, že s Johankou kdysi podstoupili asistovanou reprodukci, během níž měl ale podle Kuchařové odmítnout stimulaci. ‚‚Je to zase lež. Homosexualita, převlékání, impotence, stimulace... Prosím vás, vždyť ani žádná stimulace pro chlapa neexistuje,“ ohradil se Ondřej proti tomuto nařčení.

Baculka Rebel Wilson zhubla přes 30 kilo: Jako k hubené se k ní chovají jinak než dřív, stěžuje si

svetzeny.cz

Zhrzená pomsta

Za modelčiným chováním tak Brzobohatý vidí pouze mstu, že si dovolil odejít od někoho, komu ležel svět u nohou a on jediný měl tu výsadu sdílet s Taťánou jedno lože. ‚‚Doslova a do písmene si pamatuji její větu – jestli se se mnou rozvedeš, tak tě zničím, Ondřeji! Vůbec mě nenapadlo, jak a skrze co by toho vůbec mohla být schopná. Teď to vidím,” dodal na závěr hudebník, pro něhož je velkou oporou partnerka, moderátorka Daniela Písařovicová (44) a samozřejmě rodina a přátelé. Bude ještě velmi zajímavé sledovat, kam až může zášť, ublížení a ztráta milovaného člověka zajít. 

 

Zdroj článku