Přejít k hlavnímu obsahu

Smršť po prvním vyjádření Kuchařové: Kdy se z Miss Dobrotivé stala šestihlavá saň?

Hranice mezi láskou a nenávistí dokáže být hodně tenká. Dokonce tak moc, že jde stranou i veškerá úcta a slušnost. Taťána Kuchařová (35) evidentně ještě stále nezpracovala krach svého manželství, namísto poklidné církevní anulace svazku, která by jejich cesty už navždy oddělila, vytáhla doslova zbraně hromadného ničení.

Kuchařová v očerňování exmanžela Brzobohatého přitvrzuje. Podle modelky je hudebník impotentní transvestitní deviant

Klasický rozvod má Ondřej Brzobohatý (40) s Taťánou Kuchařovou (35) už dávno za sebou. Musí ale ještě vyřešit rozvod církevní a jelikož je potřeba doložit nezvratný důkaz o zkáze manželství, modelka vytáhla zbraně největšího kalibru. Exmanžel je podle ní sexuálně nevyhraněný, impotentní a nutil ji do zvrhlých postelových praktik.
svetzeny.cz

Informace, které se neměl nikdy nikdo dozvědět

Českým médiím nejprve dala k dispozici žalobu určenou církevnímu soudu, kde svého exmanžela popsala jako osobu, která si není jistá svou sexuální orientací a dopodrobna rozebrala jeho zálibu v dámských šatech. Následně poskytla fotografie Ondřeje v ženském převleku. Prohlášení, které bývalá Miss World posléze vydala na Facebooku, kde se od všeho distancuje a očerňuje práci novinářů, kteří se údajně dostali ke kompromitujícímu materiálu sami svým slíděním, postrádá smysl, logiku i poslední střípky slušnosti. Její jednání způsobilo pořádné pozdvižení nejen u Ondřeje, ale i jeho rodiny a přátel, kteří se rozhodli, že už nebudou mlčet...

 

 

Olympijskou vítězku Evu Samkovou čeká s manželem velké sousto. Marek promluvil i o dětech

Platí za jeden z nejoblíbenějších párů české pop scény. Z tajné svatby Evy Samkové (30) a Marka Adamczyka (34) se proto k nevelkému překvapení radovala snad půlka republiky. Od sňatku neuplynul ještě ani rok, přesto se pozornost soustředí k jedné otázce - kdy bude dítě?
svetzeny.cz

Taťána zašla příliš daleko

Čtyřicetiletý skladatel má svatou trpělivost. Zatímco jeho exmanželka plnila sociální sítě prohlášeními, která pasovala Ondřeje do role nevěrníka s jasným cílem jej pošpinit, on se držel zpátky, soustředil se na práci a svůj začínající vztah s moderátorkou Danielou Písařovicovou (44). Jenže teď Taťána zašla až příliš daleko, i Ondřej musel vystoupit ze své komfortní zóny a rozporovat některé informace, zvlášť ty, které se týkaly útoků na jeho nevyhraněnou orientaci, nestandardní sexuální požadavky a zálibu v převlékání. 

Krátce na to ale přistálo na profilu Kuchařové vyjádření, ve kterém píše: Ještě nikdy jsem nikoho veřejně nepoškodila a Ondřej není výjimkou. S tímto bulvárním zveřejněním nemám nic společného. Naopak jsem mediálně během rozvodu ani po něm nikdy nic nezveřejnila a tím ho celou dobu chránila. Kdybych mu chtěla ublížit, už jsem to mohla dávno udělat. Kdo veřejně rozebírá znění žaloby a intimní podrobnosti, je Ondřej.“

Lela Vémola to schytala na sociálních sítích: „Proč se ztrapňujete?“ ptají se fanoušci

Víkendový zápas Vémoly a Kincla vzbudil velkou vlnu emocí. Všichni čekali na vyjádření sportovců, ovšem největší pozdvižení vyvolala manželka Karlose Lela Vémola (33). Tu na sociálních sítích fanoušci sepsuli, Lela totiž začala Vémolovu prohru omlouvat a označila se za „hrdou manželku“. Co na to fanoušci?
svetzeny.cz

Ondřej konečně promluvil 

S prohlášením pak neotálel ani Ondřej, který se za veřejné propírání soukromí s jeho bývalou ženou omluvil. Pod obrázek s textem Iconic Fuck up by Tatiana připsal: „Mnoho z vás, včetně mě, už doufalo, že nekonečná telenovela Kuchařová vs. Brzobohatý je u konce, ale ke škodě nás všech není, za což se vám předem omlouvám. Je mi velmi trapně z toho, že zhrzenost a z ní pramenící pomstychtivost mé bývalé ženy, Taťány Kuchařové, došla až do tohoto bodu.“ 

Podporu Ondrovi vyjádřila řada celebrit

Téměř okamžitě se na jeho zdi začaly kupit komentáře od známých osobností plné podporujících slov. „Kamaráde, naprosto chápu, že se už musíš bránit! Moji podporu samozřejmě máš. Popravdě jsi světec, že jsi vydržel mlčet tak gentlemansky dlouho! Mám tě rád a jsi skvělej chlap a kamarád,“ napsal mu například Matěj Ruppert. „Ondro, drž se a buď i nadále tím, kdo neztrácí úroveň,“ přidala se Dara Rolins„Ondro, konečně. Já už bych tak dlouho mlčet nedokázala. Kolikrát jsem se držela, když jsem něco od této paní četla. Jsi frajer a tvé jméno ti dělá tvá tvrdá práce a to, jaký jsi gentleman. Bohužel, občas jsou lidé, kteří své jméno ztratí tím, že ztratí partnera a samotní nic vytvořit nedokážou, tak alespoň špiní," neotálela s názorem ani zpěvačka Eva Burešová

Kuchařová a Brzobohatý jsou před Bohem stále manželé: Ondřej Táňu stále drží v šachu!

Ačkoli se Taťána Kuchařová (35) a Ondřej Brzobohatý (40) rozvedli už v březnu minulého roku, osvobozeni jeden od druhého ještě tak docela nejsou. Před Bohem jsou totiž stále svoji a čeká je ještě nepříjemný proces anulování církevního sňatku. To se ale ukazuje jako běh na dlouhou trať, zvlášť, když Ondřej tak docela nespolupracuje.
svetzeny.cz

Jazyk za zuby nedrží už ani sestra Ondřeje

Ke krokům Kuchařové se vyjádřila i Brzobohatého sestra Rola. „Váš vztah s nebožkou jsem považovala za jeden z nejkrásnějších, než jsem pochopila, že když někdo miluje jen sebe, tak pak na toho druhého už moc místa v srdci nezbývá. Byla jsem svědkem několika velmi nepříjemných situací, kdy se z Miss Dobrotivé stala šestihlavá saň, a ty jsi pořád jen mlčel a bránil ji. Máš můj obdiv, já bych to nevydržela,“ cituje její slova deník eXtra.cz.

Podle Brzobohatého se měla Kuchařová v minulosti hlásit k názoru, že pokud se s ní někdy rozvede, že jej zničí. Svou ofenzívní pouť sice zahájila, otázkou však je, zda se její činy nakonec neobrátí proti ní samotné. 

Zdroj článku