Přejít k hlavnímu obsahu

Olympijskou vítězku Evu Samkovou čeká s manželem velké sousto. Marek promluvil i o dětech

Platí za jeden z nejoblíbenějších párů české pop scény. Z tajné svatby Evy Samkové (30) a Marka Adamczyka (34) se proto k nevelkému překvapení radovala snad půlka republiky. Od sňatku neuplynul ještě ani rok, přesto se pozornost soustředí k jedné otázce - kdy bude dítě?

Kuchařová se ostře ‚‚obula" do exmanžela Brzobohatého. Co bude dál? Ve své církevní žalobě použila drsná slova

Klasický rozvod má Ondřej Brzobohatý (40) s Taťánou Kuchařovou (35) už dávno za sebou. Musí ale ještě vyřešit rozvod církevní a jelikož je potřeba doložit nezvratný důkaz o zkáze manželství, modelka sepsala církevní žalobu. V ní se o svém exmanželovi vyjadřuje drsnými, mnohdy až peprnými výrazy.
svetzeny.cz

Eva Samková už je zasloužilá máma, na stránkách lyžařské federace se v roce 2019 skutečně objevila zpráva, že má čtyři děti. Omyl se samozřejmě vysvětlil a stal se skvělou historkou, kterou Eva čas od času v rozhovorech přidává k dobru. 

Adam se vyjádřil ohledně dítěte

V otázce vlastních dětí ale zatím jasno ještě úplně nemají. I když - z nedávného vyjádření herce, kterého si dámská část populace zamilovala po účinkování v Kukačkách, je patrné, že by se založení rodiny nebránil. Představit si to dokážu,“ odpověděl nedávno na přímou otázku pro Super.cz. Dokonce se i zamýšlel na tím, že by mohl jít na mateřskou on, což by pro něj po všech stránkách bylo jako pro herce jednodušší než pro vrcholovou sportovkyni, které se aktuálně náramně daří. „To by mě také zajímalo, jak to bude, ale to je opravdu hypotetická otázka, kterou zatím moc neřeším a nemám k tomu pořádně co říct,“ řekl také. 

Vypadá to, že z nich dvou je to tedy Eva, která ví, že jí zatím ještě nic neutíká. „Vždycky, když tohle téma přijde na přetřes, tak se Eva trošku vyděsí. Takže to zatím nediskutujeme,“ nadhodil se smíchem Adam pro iSport.cz. 

Smršť po prvním vyjádření Kuchařové: Kdy se z Miss Dobrotivé stala šestihlavá saň?

Hranice mezi láskou a nenávistí dokáže být hodně tenká. Dokonce tak moc, že jde stranou i veškerá úcta a slušnost. Taťána Kuchařová (35) evidentně ještě stále nezpracovala krach svého manželství, namísto poklidné církevní anulace svazku, která by jejich cesty už navždy oddělila, vytáhla doslova zbraně hromadného ničení. Českým médiím nejprve dala k dispozici žalobu určenou církevnímu soudu, kde svého exmanžela popsala jako osobu, která si není jistá svou sexuální orientací a dopodrobna rozebrala jeho zálibu v dámských šatech. Následně poskytla fotografie Ondřeje v ženském převleku. Prohlášení, které bývalá Miss World posléze vydala na Facebooku, kde se od všeho distancuje a očerňuje práci novinářů, kteří se údajně dostali ke kompromitujícímu materiálu sami svým slíděním, postrádá smysl, logiku i poslední střípky slušnosti. Její jednání způsobilo pořádné pozdvižení nejen u Ondřeje, ale i jeho rodiny a přátel, kteří se rozhodli, že už nebudou mlčet...
svetzeny.cz

Čeká je Stardance

Oba manželé mají navíc nyní jiné starosti. Zanedlouho se představí v docela jiném světle, než je známe. Ovládnou totiž parket taneční soutěže StarDance a samozřejmě jako soupeři. „Rivalita mezi námi nepanuje, díky Bohu. Sami uvidíme, jak to bude. Jsme zdravě soutěživí. A je to pro nás nová zkušenost. Na společné tréninky jsme zvyklí, to se mnou Marek chodí poměrně často, ale v jedné soutěži jsme ještě nebyli, myslím, že to zvládneme a budeme se podporovat,“ rozpovídala se Eva pro Super.cz, která bude muset kvůli soutěži upravit i svůj harmonogram příprav. 

„Bude to změněné, ta moje příprava. Na začátku května začínám suchou fyzickou přípravu, je to v Čechách, posilovna a běhání. Během podzimu se jezdí na ledovce, to samozřejmě nezvládnu kvůli StarDance, ale hned jak v nějakém díle vypadnu, tak začnu jezdit na ledovce, podle toho, jak se budu cítit, tak nastoupím do závodu, ale plánuji tu sezónu odjet,“ má jasno. 

Eva Samková: Lidi okolo si na mě musejí zvyknout

Prkno, koně, Krkonoše – tak by se dal stručně popsat život olympijské medailistky a mistryně světa ve snowboardcrossu Evy Samkové. Co dalšího potřebuje, aby byla pořád tak vysmátá a v pohodě?
svetzeny.cz
Zdroj článku