Přejít k hlavnímu obsahu

Ivana Gottová těhotenství neskrývá: První slova blízkého kamaráda k bříšku i novému partnerovi

Tak je těhotná, anebo ne? Otázka, kterou si klade veřejnost u Ivany Gottové (47) posledních pár dní. Volné šaty, které vynesla na ples luxusního hotelu Bahía del Duque na pobřeží Costa AdejeIvana ledacos napovídaly, pravda se ale ukázala být nakonec někde jinde.

Není patrně nikdo, kdo by vdově po Karlu Gottovi nepřál kousek toho štěstí. A ačkoli už se mnohokrát objevily spekulace o tom, že Ivana Gottová našla životní lásku a nyní má snad dokonce čekat miminko, ona se cítí šťastná zejména u aktivit, které pokračují v odkazu největší pěvecké legendy české scény. 

Mohlo by se vám líbit

Charlotte Elle Gottová roste do krásy. Pohledná brunetka je kopií svého otce

Charlotte Ella Gottová (16) nevyhledává pozornost médií a ani na sociálních sítích není nijak aktivní. Kromě pěveckého talentu zdědila po otci i krásnou tvář. Podívejte se, jak dnes vypadá dcera Karla Gotta.
svetzeny.cz

„Šíří to hyeny a Ivana je z toho akorát špatná. Vzala si volné šaty, protože je to teď moderní, a lidé hned řeší, jestli nepřibrala a jestli není těhotná. Samozřejmě že není těhotná. Ona žije jen pro své dcery a Karla,“ uvedl nedávno pro Expres její blízký přítel, který si nepřál být jmenován. 

„Nemá ani s kým otěhotnět. To by muselo sperma létat vzduchem. Je matkou na plný úvazek. Na chlapy nemá ani pomyšlení. Skoro je jí až blbé, když je někdy chvíli bez svých dcer. Dělá pro ty holky všechno,“ vyvrátil fámy o domnělém těhotenství další z okruhu lidí blízkých Ivaně. 

Mohlo by se vám líbit

Smutný osud nejstarší dcery Gotta. Dominika mířila do světa modelingu, teď žebrá jídlo pro bezdomovce

V devadesátých letech jí padali muži k nohám. Dokonalá figura a ostré rysy, které zdědila po tátovi, jí bezprostředně otevíraly dveře do modelingového nebe. Ona ale raději vsadila na prozkoumávání japonštiny a čínštiny na filozofické fakultě, které studovala při hotelové škole, s vizí, že se jednou stane váženou překladatelkou. Později poznala současného manžela Tima Tolkkiho a její život nabral špatný směr.
svetzeny.cz

Tajemný přítel, který má přítelkyni

Velké mezery má i její údajný poměr se zámožným podnikatelem Leonem Tsoukernikem, který byl opakovaně pasován do role jejího nového přítele a zvlášť poté, co se objevil po jejím boku na večírku k příležitosti vítání nového roku. Je sice pravdou, že Ivaně stojí velkou oporou celé tři roky po skonu Karla, vztah ale nikdy nepřekročil hranici přátelství. 

Je to úplný nesmysl. Na silvestrovském mejdanu byla s Leonem celou dobu i jeho žena. Leon a Ivana jsou pouze velice dobří přátelé," potvrdil magazínu Sedmička dobře informovaný zdroj.

Zdroj článku