Přejít k hlavnímu obsahu

Smutný osud nejstarší dcery Gotta. Dominika mířila do světa modelingu, teď žebrá jídlo pro bezdomovce

V devadesátých letech jí padali muži k nohám. Dokonalá figura a ostré rysy, které zdědila po tátovi, jí bezprostředně otevíraly dveře do modelingového nebe. Ona ale raději vsadila na prozkoumávání japonštiny a čínštiny na filozofické fakultě, které studovala při hotelové škole, s vizí, že se jednou stane váženou překladatelkou. Později poznala současného manžela Tima Tolkkiho a její život nabral špatný směr.

Od studia nyní velmi lukrativně placené profese ji paradoxně odradil sám táta. „Karel, který byl v Japonsku několikrát, jí řekl, že si nemyslí, že je to pro ni ta správná cesta, že v Japonsku jsou ženy vždy daleko za muži,“ vzpomenul bývalý tajemník Gotta Jan Adam v minulosti pro Expres. To ale Dominiku, která měla svého času jasný cíl, že dosáhne hvězdných výšin, neodradilo. Jako milovnice rockové hudby se slibně uchytila v rockovém magazínu, pro který psala a fotila. Při jedné z pracovních cest do Německa se pak střetla se svým životním snem. „Vždycky jsem se chtěla stěhovat do zahraničí a vzít si rockovou hvězdu,“ sdělila Dominika už dříve pro Blesk. To se jí podařilo. „Nebyla to láska na první pohled, ale jakási atraktivita. Už na jeho druhém koncertě jsme si vyměnili telefony a on mi začal psát,“ popsala osudové setkání s Timem. 

Famózní proměna Randyho ze seriálu Jmenuji se Earl: Bez diet a hladovění zhubl 130 kilo

Pamatujete si na sympatického Randyho ze seriálu Jmenuji se Earl? Ztvárnil ho herec Ethan Suplee, který se svou váhou roky bojoval. Dnes je k nepoznání. Podařilo se mu zhubnout úctyhodných 130 kilo. Jaký je jeho tajný recept na úspěch?
svetzeny.cz

Cesta z Prahy na sever

Hudebník s finskými kořeny jí učaroval natolik, že se za ním neváhala odstěhovat do jeho rodné země, a nakonec si jej vzala – tajně, bez vědomí rodiny. „Dominika se vdala už před několika lety, ale já jsem se to od ní dozvěděl teprve nedávno,“ potvrdil Gott v minulosti redakci Blesku.  Za tajnou svatbou stál patrně i fakt, že Dominika moc dobře věděla, že táta s jejím partnerem tak docela nesouhlasí. Jeho obavy, že Timo není muž, který zajistí šťastný a bezproblémový život jeho prvorozené dceři, se posléze potvrdily. 

Vzestupy a pády

V roce 2015 se Dominika vrátila do Čech a oznámila odchod od Tima s tím, že jeho maniodepresivní stavy už nedokáže déle snášet. Svitla jí jiskřička naděje, že otočí list a začne znovu a lépe. Už v té době se ale i ona sama bila mezi mlýnskými kameny alkoholu a antidepresiv. I přes pomocnou ruku rodiny nakonec nedokázala zabojovat sama za sebe a k Timovi se znovu vrátila.

Simona Krainová ukázala nové bydlení: Své fotografie v nadživotní velikosti a luxus, ze kterého přechází zrak

Modelka a podnikatelka Simona Krainová (50) nechala fanoušky nahlédnout do úchvatného bytu, který všem vyrazil dech. Jak to na sociálních sítích bývá, kritice se stejně nevyhnula. Co sledujícím vadilo tentokrát? Simoniny fotky v životní velikosti to nebyly!
svetzeny.cz

Že má vážné problémy s vniřními démony, si přitom uvědomovala a prohlašovala, že se chce léčit. Dokonce podstoupila i kroky, které ji měly zbavit závislosti. O poslední boj o to najít v životě správný směr, se pokusila po smrti táty, před třemi lety, kdy znovu odcestovala do Česka a podle svědectví z jejího blízkého okolí měla slušně našlápnuto k tomu se vyškrábat ze dna. Pak se ale opět objevil Timo…

Zpátky do Finska

Dominika záhy odmítla velmi slušnou možnost na to stát se důležitým článkem při budování odkazu svého otce, nabídku na to propůjčit své jméno vzpomínkové kavárně na Karla Gotta, Café Karel, za měsíční rentu, se vzdala. Snažila se uchytit na poli security služeb, ale i přes dokončené kurzy, pracovat nezačala. V té době jí skončila i zákonná podpora úřadů, která činila v přepočtu téměř 40 tisíc korun měsíčně. Dominika se tak ocitla znova na totálním dně a bez finančních prostředků. Podle informátora deníku eXtra.cz doslova mezi bezdomovci.  „Pochvaluje si, že ji to skoro nic nestojí a nají se slušně. Chodí tam na obědy už na 11. hodinu,“ tvrdí zdroj. Kromě toho začaly pořádně gradovat i její problémy s alkoholem a návykovými látkami – její okolí se tak obává nejhoršího…

Text: Daniela Beniak

Zdroj článku