Přejít k hlavnímu obsahu

Šťastný život podle numerologie: Co potřebujete ke spokojenosti vy? Zjistěte, co vám v životě schází

Jak zjistit, co právě vás učiní v životě šťastným? Odpověď může poskytnout i numerologie. Stačí pomocí jednoduchého výpočtu zjistit své životní číslo a pak se podívat na výklad, který obsahuje popis toho, jaký jste typ člověka a jaké věci by vás mohly naplňovat.

Jak vypočítáte své životní číslo?

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše výsledné životní číslo)

Mohlo by se vám líbit

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 14.6.-20.6.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.
svetzeny.cz

Životní číslo 1

Jste rozený vůdce, nikdy nebudete spokojení v pozici podřízeného. Chcete věci dělat po svém a velet. Nebojíte se riskovat, pokud jde o věc, které skutečně věříte. Jste velmi pracovití, ale neumíte si pořádně oddechnout, často na práci myslíte i doma, což pak vede k nesouladu pracovního a osobního života. Musíte se naučit odpočívat a nenechat se pohltit negativními myšlenkami když se vám zrovna nedaří. Pamatujte, že i selhání patří k životu, není to žádná ostuda, posouvá vás to vpřed.

Životní číslo 2

Jste dobrosrdeční a rádi pomáháte druhým, bez toho si nedokážete svůj život představit. Největší radost vám udělá, když druhým vykouzlíte úsměv na tváři. Mnohdy je však vaše snaha tak velká, že úplně zapomenete sami na sebe. Máte tendenci trpět spasitelským komplexem a „zachraňovat“ všechny okolo sebe. Avšak úplně zapomínáte na péči o sebe a nic si nedopřejete. Takto šťastný život neprožijete, zaměřte se na sebe a nechte si pomoc od druhých na oplátku vy.

Životní číslo 3

Máte tendenci prokrastinovat a často nedotáhnete věci do konce, což je obrovská chyba, kvůli které se v životě neposouváte tam, kam byste chtěli. Jste velmi kreativní člověk s dobrými nápady, ale pokud nebudete důslednější a nezačnete si plnit své povinnosti, ustrnete na místě. Máte na to dokázat velké věci, jen vám schází vůle. Pokud se odhodláte a naplno využijete svůj potenciál, budete v životě úspěšní a budete dělat to, co vás baví a naplňuje.

Životní číslo 4

Ke svému štěstí potřebujete hlavně dvě věci – stabilitu a bezpečí. To je pro vás hlavní, nejste typ člověka, který rád riskuje a pouští se do rizikových investic. Chcete žít v klidu a v pohodě, vždy si vytváříte rezervu pro náhlé výdaje. Jste hodně fixovaní na svůj domov a jen málo jezdíte na výlety a dovolené. V životě vám mohou scházet nové zážitky a poznávání nových míst. Blíží se léto, tak někam vyjeďte, prospěje vám to a rozšíříte si obzory.

Mohlo by se vám líbit

Symboly duše dle měsíce narození: Odhalují vaše silné a slabé stránky, jaký z nich náleží vám?

Existuje celkem 12 symbolů duše, které se odvíjejí od měsíce, ve kterém jste se narodili. Každý z těchto symbolů se pojí s určitými charakterovými vlastnostmi člověka. Zjistěte, který symbol náleží vám a jaké jsou vaše silné a slabé stránky.
svetzeny.cz

Životní číslo 5

Nikdy nebudete šťastní v práci, kde je pevná pracovní doba a neustále děláte to samé dokola. Jste velmi dobrodružný člověk, kterého tato nudná rutina ničí. Hlavně neodmítejte životní šance kvůli druhým, jednou byste toho hodně litovali. Cestujte, poznávejte svět, rozšiřujte si obzory, to vás učiní opravdu šťastnými.

Životní číslo 6

Jste typ člověka, který se hodí pro podnikání, nesnášíte totiž, když vám někdo rozkazuje a vy nejste tím, kdo určuje pravidla. Jste perfekcionista, který v životě dokáže velké věci, nechybí vám pracovitost, zodpovědnost a odhodlání. Chtěli byste dělat něco, co pomůže i druhým, v tom vidíte smysl. Abyste byli opravdu šťastní, musíte se naučit žít s tím, že ne vždy je vše dokonalé.

Životní číslo 7

Jste velmi hloubavý typ člověka, činí vás šťastným, když se vzděláváte a rozšiřujete si obzory. Někdy se však můžete trápit tím, že ne na všechny otázky najdete odpověď. Vaše přemýšlivost vám někdy může i ublížit. Jste zvyklí všechno přehnaně analyzovat, včetně vašeho vztahu s partnerem. Naučte se brát věci s lehkostí a nebýt tak vážní.

Mohlo by se vám líbit

Čtyři znamení, že váš minulý život ovlivňuje ten současný: Pokud je budete ignorovat, nikdy se vám nepřestanou dít špatné věci

Víte, jak je možné poznat, že váš minulý život ovlivňuje váš současný život? Zjistěte, která znamení vám napoví, že se tak děje. Není radno je ignorovat, protože v ten moment se ocitnete v bludném kruhu, kdy se karma postará o to, aby se vám určité události cyklily stále dokola.
svetzeny.cz

Životní číslo 8

Toto životní číslo je velmi náročné a přemýšlí opravdu ve velkém. Měli byste se naučit, že nemusíte mít všechno, co vidíte kolem sebe. Je skvělé, že máte „tah na branku“ a jdete si za svými sny, ale naučte se být i vděční, za to, co už máte. Na to často zapomínáte. Nenechte se odradit neúspěchem, životní číslo 8 čeká v životě hodně překážek, ale nakonec zdárně dojde do vítězného konce a dokáže vše, co si vysnilo.

Životní číslo 9

Životní číslo 9 je rozený anděl, našli jste svůj smysl života v pomoci druhým. Potřebujete mít práci, kde nabudete pocitu, že sloužíte „vyššímu dobru“. Peníze pro vás nejsou to hlavní, chcete mít zaměstnání, která vás naplňuje. Stejně jako životní číslo 2 se musíte naučit, že dávat je hezké, ale naučit se přijímat pomoc je také důležité.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato tři znamení čeká nejlepší léto v životě. Patří sem to vaše?

Konečně léto, slunce a zábava – a pro tato znamení zvěrokruhu to v teplých letních měsících nemohlo dopadnout lépe. Čeká vás nejlepší léto vašeho života? To se dozvíte, když budete číst dál.
svetzeny.cz