Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato tři znamení čeká nejlepší léto v životě. Patří sem to vaše?

Konečně léto, slunce a zábava – a pro tato znamení zvěrokruhu to v teplých letních měsících nemohlo dopadnout lépe. Čeká vás nejlepší léto vašeho života? To se dozvíte, když budete číst dál.

Léto je charakteristické dvěma znameními zvěrokruhu – Rakem a Lvem. Období Raka nás „nutí“ trávit čas se svými blízkými a přináší do našich životů harmonii. Následující období Lva znamená zábavu a pohodu. Hvězdy předpovídají nejlepší léto života těmto třem znamením:

Kozoroh

Toto léto bude znamenat pro jinak hodně přemýšlivého Kozoroha hodně zábavy! Vzhledem k tomu, že Slunce bude ve znamení Raka od 20. června do 21. července, čeká Kozoroha, který je opakem Raka, období plné zábavy a vzrušujících zážitků. Letní měsíce budou pro jindy zemské znamení jako procházka růžovou zahradou. Dny budou krásně plynout, bude panovat uvolněná náladu a nic se nebude jevit jako nepřekonatelný problém. Toto příjemné období bude nejintenzivnější v polovině července, kdy bude Merkur ve znamení Raka. Na začátku srpna váš čeká období splněných přání – ať už v soukromém nebo osobním životě.

Lev

Lvi se mohou těšit na skvělé léto nejen během svého panování mezi znameními horoskopu, ale i od 27. června: Venuše se bude pohybovat ve znamení Lva a to znamená jediné – čistou vášeň. Lev se může letos těšit na žhavé flirtování a intenzivní sex a nastává také ideální chvíle na řešení vašich potřeb a vymezení si prostoru. Od 27. července vám Merkur výrazně pomůže, abyste se nebáli a vyjádřili naplno svůj názor.

Vodnář

Vodnář, stejně jako Kozoroh, prožije opačné období oproti Lvu. Zatímco Lev prožívá intenzivní zážitky, Vodnář a Kozoroh zažijí životní rovnováhu. Vodnáři budou osudem vyzváni, aby byli více společenští a extrovertní. Měli by se nechat unést letní náladou a užívat si život ve společnosti plnými doušky a kdo ví, třeba narazí na někoho, kdo jim od základu změní život.