Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 14.6.-20.6.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Info ikona
Karty

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Mohlo by se vám líbit

Sny o bývalém partnerovi: Proč se vám o něm zdá a znamená to, že se k sobě máte vrátit?

Víte, jaký je skutečný význam snů o bývalém partnerovi? Řada lidí se domnívá, že když se jim expartner zjevuje ve snech, je to znamení, že osud chce, aby se s ním znova dali dohromady. Je však tomu skutečně tak? Zjistěte, jak tyto sny vykládat z psychologického hlediska.
svetzeny.cz

Karta číslo 1: Osm mečů

Info ikona
Osm mečů

 

Tato karta bohužel neznačí nic dobrého, tento týden vás čekají samé nepříjemnosti. Pojí se se strachem, paralýzou, pocitem, že jste zahnáni do kouta, úzkostí, vyvíjeným tlakem, dilema, krizí, soudem, pronásledováním, trestem i psychickými problémy. Nejčastěji tato karta značí bezvýchodnou situaci, tento týden vám může připadat, že máte svázané ruce a nejste schopni řešit své problémy. Čeká vás dramatické období plné zvratů. Poselstvím této karty je, abyste se strachem nenechali paralyzovat a snažili se vymanit se z deprese a začít problémy řešit.

Láska a vztahy – Tato karta není zrovna pozitivní, co se týče vztahů. Pokud jste zadaní, tak si tento týden váš vztah projde velkou krizí, budete čelit těžké zkoušce. Rovněž tato karta značí vztahové drama, hádky a konflikty. Tento týden bude ve vaší domácnosti extrémně dusno. Situace se vám bude zdát neřešitelné, dokonce můžete začít uvažovat i o rozchodu. Pokud byla ve vztahu v poslední době utajená nevěra, pravda vyjde brzy najevo. Pro nezadané má karta jiný význam, ti se tento týden mohou začít cítit už značně zoufale, pakliže delší dobu hledají vztah a vidí kolem sebe samé šťastné páry. Tyto pocity ostatní vycítí a odradí je to. Raději na chvíli zanechte snahy se za každou cenu seznámit a zapracujte na svém sebevědomí.

Peníze a kariéra – Pokud jste delší dobu nebyli spokojení se svou prací, tento týden vše vygraduje. Bojíte se udělat změnu a jít pracovat jinam, ale karta Osm mečů vám to doporučuje. Říká, že jste páni svého vlastního osudu. Není to příznivá karta, co se týče financí, značí, že tento týden jen tak tak vyjdete s penězi. Také vás pobízí k tomu, abyste se snažili svou finanční situaci zlepšit, pakliže máte delší dobu problémy s financemi, najděte si brigádu, nebo hledejte způsoby, jak s penězi lépe hospodařit.

Zdraví – Tento týden se opatrujte, je dost možné, že na vás vaše problémy dolehnou a objeví se u vás úzkosti, deprese či panické záchvaty. Rovněž Osm mečů značí problémy se zrakem, tento týden pozor na oči. Avšak tato karta je dobrou zprávou pro všechny, kdo se snaží zhubnout, tento týden byste se mohli konečně dostat na svou vysněnou váhu.

Karta číslo 2: Tři poháry

Info ikona
Tři poháry

 

Vytáhli jste si velmi pozitivní kartu, jejíž význam se točí kolem společenských událostí. Tři poháry se pojí s oslavami, shledáním, večírky, přáteli, setkáními, festivaly, slavnostmi, svatbami, promocemi, narozením dítěte i štěstím. Určitě vás potká jedna z těchto úžasných věcí již tento týden. Tato karta se vykládá jako šťastné období, máte se tedy na co těšit. Do vašeho života se tento týden mohou vrátit osoby, které jste dlouho neviděli.

Láska a vztahy – Pokud jste zadaní, tak v příštím týdnu můžete očekávat, že váš vztah bude jen a jen vzkvétat. Některé páry čeká velmi pozitivní událost – zasnoubení, svatba či narození dítěte. Jiné páry spolu kvalitně budou trávit čas a pravděpodobně vyrazí i někam do společnosti. Tři poháry jsou kartou oslav, je pravděpodobné, že s partnerem půjdete zapít nějaký úspěch, ten se může týkat vás obou, nebo jednoho z vás. I nezadaní se mají v tomto období na co těšit. Budete mít spoustu příležitostí k seznámení. Rovněž je možné, že vás kontaktuje osoba, se kterou to mezi vámi zajiskřilo v minulosti a nyní se vám ozve s žádostí o schůzku.

Peníze a kariéra – V kariérním kontextu tato karta znamená, že bude co oslavovat. Může to být povýšení, absolvování kurzu, úspěšné dokončení projektu i zahájení podnikání. Každopádně se vám bude dařit. Na pracovišti bude vládnout dobrá atmosféra, v kolektivu se budete cítit nadmíru dobře a spokojeně. Rovněž tato karta značí, že můžete dostat lákavou pracovní nabídku, to platí zejména pro ty, kteří už delší dobu hledají práci. Také vám nebudou chybět peníze a po zásluze se za svou tvrdou práci tento týden odměníte, budete utrácet víc než obvykle.

Zdraví – Tento týden vás čeká celá řada oslav, tak to hlavně nepřehánějte s alkoholem. Pijte s mírou, aby vám nebylo špatně.

Mohlo by se vám líbit

Takto jednotlivá znamení zvěrokruhu chybují ve vztazích: Kdo se nechá využívat a čí hysterické scény jsou nesnesitelné?

Nikdo není dokonalý a každý z nás někdy chybuje. Zjistěte, v čem jednotlivá znamení zvěrokruhu selhávají nejčastěji, co se týče vztahů. Někteří jsou emočně labilní, jiní na partnera přehnaně žárlí a další se zase nechají využívat. Čeho byste se měli vyvarovat vy?
svetzeny.cz

Karta číslo 3: Osm pohárů

Info ikona
Osm pohárů

 

Vytáhli jste si velmi zajímavou kartu, která kombinuje jak pozitivní věci, tak negativní. Osm pohárů značí opuštění, dobrovolný odchod, sebepoznání, cestování, únik, zklamání, útěk, hledání pravdy, osamělost, emoční sílu, odvahu, únavu i dosažení limitu. Tento týden bude ve znamení opuštění plánů, také vám ze života odejdou někteří lidé. Můžete zažívat pocity zklamání, zrady a opuštěnosti. Ze všeho, co se okolo vás bude dít, budete značně vyčerpáni. Mohou se objevit obavy z budoucnosti.

Láska a vztahy – Pro zadané je tato karta špatným znamením. Obvykle se totiž pojí s rozchody, ale tato situace u vás nutně nastat nemusí. Můžete se tento týden cítit partnerem opuštění, ponechaní napospas problémům. Určitě vám ve vztahu bude chybět podpora. Na druhou stranu, pakliže se někdo dlouho trápil a zvažoval odchod, konečně sebere odvahu a ukončí toxický vztah. Nezadaní se tento týden budou cítit velmi osaměle. Budou přemýšlet nad tím, kde dělají chybu a proč stále nemohou najít toho pravého. Možná se ponoří hluboko do své mysli a budou hledat odpovědi v neúspěšných minulých vztazích i ve svém dětství.

Kariéra a finance – Osm pohárů úzce souvisí s odchodem, takže je možné, že se tento týden rozhodnete změnit zaměstnání. Může nastat i jiný odchod, například váš kolega podá výpověď, nebo vás přidělí na jiné pracoviště. Pokud podnikáte a delší dobu se vám nedaří, budete usilovně přemýšlet nad inovacemi a vylepšeními. Je to také karta cestování, může značit služební cestu i to, že si konečně po dlouhé době vyberete dovolenou a někam vyrazíte. Tato karta vás varuje před přílišným utrácením, tento týden zacházejte s penězi rozvážně. Pokud se chystáte uzavřít smlouvu, dobře si prověřte osobu, která vám úvěr sjednává. Jinak by tato karta také mohla znamenat finanční ztrátu.

Zdraví – Osm pohárů je výstrahou, tato karta říká, že byste se měli zamyslet nad svým životním stylem. Tento týden byste měli více odpočívat. Pokud jste dlouho neměli žádné volno, požádejte o něj v práci.


Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com 

Mohlo by se vám líbit

Symboly duše dle měsíce narození: Odhalují vaše silné a slabé stránky, jaký z nich náleží vám?

Existuje celkem 12 symbolů duše, které se odvíjejí od měsíce, ve kterém jste se narodili. Každý z těchto symbolů se pojí s určitými charakterovými vlastnostmi člověka. Zjistěte, který symbol náleží vám a jaké jsou vaše silné a slabé stránky.
svetzeny.cz