Přejít k hlavnímu obsahu

Lela Vémola to schytala na sociálních sítích: „Proč se ztrapňujete?“ ptají se fanoušci

Víkendový zápas Vémoly a Kincla vzbudil velkou vlnu emocí. Všichni čekali na vyjádření sportovců, ovšem největší pozdvižení vyvolala manželka Karlose Lela Vémola (33). Tu na sociálních sítích fanoušci sepsuli, Lela totiž začala Vémolovu prohru omlouvat a označila se za „hrdou manželku“. Co na to fanoušci?

Nevěra a hra na dokonalou rodinku

Že byl rok 2022 pro Vémolovi zatěžkávací zkouškou, o tom není pochyb. Spekulace o tom, že byl „král skandálů“ několikrát nevěrný, se objevily už několikrát. Poslední skandál s mladičkou pornoherečku vyústil v obří aféru, kterou ale nakonec Lela překonala a své životní lásce odpustila. Fanoušci si ovšem nemůžou odpustit rýpání, že kdyby se Karlos věnoval rodině a tréninku, jeho zápas by možná dopadl jinak. Vémola totiž víc než sportovní rubriky plní plátky bulvárních časopisů. Často a zřejmě rád…

Mohlo by se vám líbit

Kuchařová v očerňování exmanžela Brzobohatého přitvrzuje. Podle modelky je hudebník impotentní transvestitní deviant

Klasický rozvod má Ondřej Brzobohatý (40) s Taťánou Kuchařovou (35) už dávno za sebou. Musí ale ještě vyřešit rozvod církevní a jelikož je potřeba doložit nezvratný důkaz o zkáze manželství, modelka vytáhla zbraně největšího kalibru. Exmanžel je podle ní sexuálně nevyhraněný, impotentní a nutil ji do zvrhlých postelových praktik.
svetzeny.cz

Jsem hrdá manželka“

Fanoušci se do Lely pustili, když napsala, že přípravu ovlivnilo mnoho kauz a útoků na jejich rodinu. Je dôležité si uvedomiť, že prehry patria k športu a sú neodmysliteľnou súčasťou cesty k úspechu hlavne po všetkých kauzách a ubližovaniach na našu rodinu od tretích osôb, ktoré predchádzali tomuto zápasu, uvedla na svém Instagramu a začalo peklo. Normálně nekomentuju, ale to ubližování vaší rodině způsobil vlastně člen vaší rodiny. A to je to smutný, hlavně vůči vám a dětem,“ neodpustila si jedna z fanynek. Hrdá na někoho, kdo tě podvádí? Tak ty máš pěkně vymeteno v hlavě, napsala další.

Lela svádí Vémolovu prohru na předešlé kauzy

Lela poukázala i na fakt, že přípravu Karlose provázela řada kauz. Nutno zřejmě podotknout, že drtivá většina kauz vychází z instagramových vyjádření dvojice nebo jejich chování. Ať už jde o nevěry, manželské usmiřování nebo udání o nelegálním držení zvířat, vše dvojice hojně sdílí na sítích a pozornost si užívají.

Vémola tomu nepomohl ani po konci zápasu, když odešel z klece a Kinclovi nepodal ruku. Ke sportu patří i prohra, ale taky úcta, slušnost a fair play, milá Lelo. To, že zdrhnul bez podání ruky, je špatně a tímhle rozhodně není inspirace pro nikoho… míní fanoušci.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku