Přejít k hlavnímu obsahu

Z tohoto příběhu vám pukne srdce: Mladičká Anna Nicole Smith si vzala 89letého miliardáře. Tragicky zemřela ona i její syn

Modelka Anna Nicole Smith byla v minulosti často nazývána zlatokopkou. Nový dokumentární seriál Netflixu se snaží ukázat, jaká byla doopravdy. Přečtěte si její životní příběh, ve kterém nechybí láska, zklamání a obrovská bolest způsobená ztrátou milované osoby.

Těžké dětství

Anna Nicole Smith se narodila 28. listopadu 1967 v Houstonu. O jejím dětství se toho příliš neví, Anna o něm totiž nechtěla mluvit. Prozradila však, že nenáviděla svou matku, která se k ní měla chovat hrubě a násilně. V rozhovoru pro Entertainment Tonight se výjimečně otevřela, a nastínila, co jako malá zažívala.

Chcete slyšet všechny věci, které mi udělala? Všechno to bití a bičování? Taková je moje matka.

Jestli ale Anna mluvila pravdu, se už asi nedozvíme. V dokumentu, který právě běží na steamovací platformě Netflix, vypráví její kamarádka a zároveň bývalá kolegyně Missy, že si měla vypůjčit některé příběhy z jejího života, a následně je vyprávět jako své zážitky, aby si získala sympatie lidí a jejich pozornost, po které prý velmi toužila.

Anna vyrůstala bez otce, který s ní nebyl v žádném kontaktu. Velmi ho toužila poznat, a tak poté, co začala slušně vydělávat, najala si soukromého detektiva, aby jejího otce našel. To se soukromému „očku“ podařilo,a roku 1993 se s ním Anna setkala. Jmenoval se Donald Hogan. Zjistila také, že má nevlastního bratra, Donnieho. Společně všichni tři vyrazili nejprve na Playboy večírek, posléze do Disneylandu. Ačkoliv to zní jako příběh z pohádky, setkání s otcem nakonec neskončilo dobře.

Mohlo by se vám líbit

Přiznání čtenářky: Jsem zlatokopka!

Nevyrůstala jsem zrovna u Rothschildů, a možná i proto jsem se už jako dítě zařekla: zdraví a štěstí neovlivním, ale zasadím se o to, abych nemusela obracet každou korunu.
svetzeny.cz

Annin nevlastní bratr v dokumentu řekl: „Můj otec není ten typ chlapa, se kterým chcete být o samotě. Nebudete se cítit bezpečně.“ Annina kamarádka Missy zase v dokumentu promluvila o tom, že se otec Annu snažil přesvědčit k sexu s ním. Dle informací webu The Guardian byl otec Anny vyhnán z domu poté, co se pokusil znásilnit její desetiletou sestru. Navíc se také měl přiznat ke znásilnění jiné nezletilé dívky. Za tyto činy byl odsouzen ke směšným šesti měsícům vězení. Zemřel v roce 2009.

Cesta za snem

Anna Nicole Smith vždy toužila uspět, svému obtížnému startu života navzdory. Duchem to byla odvážná a ambiciózní rebelka, která si chtěl splnit své největší sny. Toužila prý hlavně po pozornosti a penězích. V 17 letech to ovšem nevypadalo, že by měla žít svůj vytoužený sen. Žila v maloměstě, kde pracovala v rychlém občerstvení, na starost měla přípravu smažených kuřat. Provdala se za svého spolupracovníka Billyho Smithe, který ji údajně měl doma zamykat. Páru se roku 1986 narodil syn Daniel. Annu dlouho takový život nebavil, a tak od Billyho odešla, když bylo synovi 6 měsíců.

To se ukázalo jako správná volba z pohledu kariérního růstu, kdysi řadová pracovnice rychlého občerstvení se vypracovala na modelku, která se objevila na přední stránce časopisu Playboy. Navíc se jí povedlo získat role ve filmech Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas a Záskok. Rychle se z ní stala celebrita, zanedlouho pózovala na červeném koberci při příležitosti předávání Oscarů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Osudová láska

V roce 1991 se poprvé setkala s ropným magnátem J. Howardem Marshallem. Stalo se tak ve strip klubu. Tehdy jí bylo 23 let, zatímco Marshallovi už 86 let. Režisérka dokumentární série o jejím životě, Ursula Macfarlane však tvrdí, že Anna nebyla zlatokopka, jak se jí v té době média snažila vykreslit.

Jednou z věcí, která mě opravdu překvapila, bylo, že jejich vztah, bez ohledu na věkový rozdíl desítek let, byl ve skutečně ryzí. Byla to láska, ať už láska znamená cokoli, a připadalo nám velmi důležité uvést to na pravou míru.

Boj o dědictví

V roce 1994 se Anna za miliardáře Marshalla provdala. Dle některých zdrojů bylo manželství spokojené a vztah manželů láskyplný, ale bývalá kolegyně Anny, Missy, v dokumentu tvrdí, že Anna měla se stařičkým Marshallem „zacházet jako s bankomatem“. Manželství však nemělo dlouhé trvání, v roce 1995 zemřel J. Howard Marshall na zápal plic. Po smrti miliardáře se rozhořel boj o dědictví, Marshall totiž vše odkázal svému synovi Piercovi. Jeho majetek byl v té době odhadován na 1,6 miliardy dolarů. Vysoce medializovaný soud ale prohrála.

Mohlo by se vám líbit

Priscilla Presley: Snažila se být dokonalou manželkou, i tak ji Elvis podváděl. Její touha být věčně mladá skončila katastrofou

Když Priscilla Presley před lety přijala pozvání na rande od pohledného mladého zpěváka Elvise Presleyho, zřejmě si myslela, že je to začátek jejího pohádkového příběhu. Ve skutečnosti však během let ztratila sama sebe, když se snažila být jeho dokonalou chotí.
svetzeny.cz

Propadla závislostem

Ačkoliv o ní média psala jako o zlatokopce, platí, že negativní reklama je také reklama. Anna Nicole Smith své slávy využívala, objevila se v reality show a plnila přední obálky bulváru. Jelikož ji živil vzhled, podstoupila celou řadu úprav, například podstoupila úpravu vzhledu dásní či plastiku prsou. Tehdy se stala závislou na prášcích proti bolesti, které někdy dle informací webu People zapíjela alkoholem.

Prvně zemřel syn, pak ona

O několik let později se ale zdálo, že si znovu dala život do pořádku. V roce 2006 se jí narodila dcera Dannielynn Birkhead. Podívat se na svou malou sestřičku letěl i Annin dvacelitetý syn Daniel. Bohužel na místo nikdy nedorazil, během cesty se předávkoval drogami. Annu to naprosto zdrtilo a měla se svěřit, že už nechce dál žít. Pouhých pět měsíců poté byla nalezna mrtvá ve svém hotelovém pokoji. Zemřela stejně jako její syn, na předávkování.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku