Přejít k hlavnímu obsahu

Sarah Jessica Parker prolomila hradby mlčení ohledně úmrtí kamaráda a kolegy ze Sexu ve městě: Někdy je mlčení prohlášením

Info ikona
Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker sdílela dlouhý příspěvek na Instagramu, kde truchlí nad smrtí jejího přítele a představitele Stanforda, Willieho Garsona, a uvedla, že jejich přátelství trvalo více než tři desetiletí a že trvalo, než se vzpamatovala z jeho smrti. Co dalšího řekla a proč oblíbený herec zemřel?

Ve věku 57 let zemřel Willie Garson, představitel Stanforda v seriálu Sexu ve městě. Rodinný příslušník potvrdil magazínu Variety, že podlehl rakovině slinivky. Zpráva zasáhla všechny fanoušky a samozřejmě i představitelku a nejlepší seriálovou přítelkyni, Sarah Jessicu Parker. Ti, kteří čekali prohlášení hned v den úmrtí, ale měli smůlu. Herečka potřebovala čas, aby vše vstřebala a až nyní vydává vzpomínku na svého hereckého kolegu. 

 

K výběru fotek, na které se můžete podívat níže, napsala: "Bylo to nesnesitelné. Někdy je mlčení prohlášením. Úzkost. Velikost ztráty 30+ letého přátelství. Skutečné přátelství, které umožňovalo tajemství, dobrodružství, společnou profesionální rodinu, pravdu, koncerty, výlety, jídlo, telefonáty v pozdních nočních hodinách, vzájemnou oddanost rodičovství a všechny zármutky a radost, které doprovázejí, triumfy, zklamání, strach, vztek a roky strávené na scénách (zejména Carriein byt) a smíchy dlouho do noci jako Stanford a Carrie a Willie a SJ. Willie. Bude mi chybět každý kousek tebe. A zopakujuji si naše poslední společné chvíle. Znovu si přečtu každou sms z vašich posledních dnů a přepíšu naše poslední hovory," napsala herečka a přidala vzkaz pro jeho syna: "Má lásko, nejhlubší soucit a soustrast tobě, drahý Nathene. Byl jsi a jsi světlo Willieho života a jeho největším úspěchem bylo, že je tvůj otec. To byla jeho poslední slova ke mně."

Na hereckého kolegu vzpomíná i jeho seriálový partner Mario Cantone, který mu vzdal poctu na Twitteru.

"Nemohl jsem mít brilantnějšího televizního partnera," napsal na Twitteru. "Jsem zdrcen a zaplaven smutkem. Byl jsi povolán od nás příliš brzy. Byl jsi dar od bohů. Odpočívej, můj milý příteli. Miluji tě."

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.