Přejít k hlavnímu obsahu

Zlepšete si pondělí. Rozkošná videa zvířat vás pobaví i dojmou

Kdo by si nepotřeboval zlepšit pondělní ráno? Ať už se do práce těšíte nebo už počítáte hodiny, kdy půjdete domů, najděte si pár minut a podívejte se na krátká videa, která vás rozněžní a dodají vám dobrou náladu do následujícího týdne. Vybrali jsme pro vás to nejlepší!

Pondělí v práci bývá náročnější než ostatní dny. Těšíme se na víkend plný zábavy, rodinných návštěv nebo odpočinku a ať už trávíme sobotu a neděli jakkoli, víkend je pryč a pondělí nastoupí vždy rychleji, než čekáme. Rozhodli jsme se vám tento den zpříjemnit a připravili jsme pro vás výběr zábavných videí, které vám vykouzlí úsměv na tváři a doufáme, že vám pondělí udělají o něco hezčím dnem. 

Jdeme na to!

Ranní sprcha je základ dne

 

Tak trochu neobvyklí domácí mazlíčci

 

Když je i snídaně unavující

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Panda ve sněhu? Začnete se těšit na zimu i vy

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Bolavá psí vycházka

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

A na závěr trochu zábavy

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Megan Fox nafotila kampaň nahoře bez! "Jsi tak sexy, to není možné!," volají fanoušci

Instagram na nás chrlí každý den desítky sexy fotek nebo polonahých krásek. Fanoušky aktuálně nejvíc zajímají nové sexy fotky pro módní značku Kim Kardashian. Kdo je na fotografiích? Megan Fox společně s Kourtney Kardashian. A nejsou to ledajaké fotky, jsou neuvěřitelně sexy.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Celebrity jako děti. Poznáte Lucii Bílou nebo Leoše Mareše?

Máme pro vás kvíz. Uhodnete, které celebrity se skrývají za fotkami z dětství? Dáme vám malou nápovědu - 4 muži a 6 žen.
svetzeny.cz