Přejít k hlavnímu obsahu

Uhrančivý Sandokan a milovník žen: Kabir Bedi má za sebou čtyři manželství a musel se vyrovnat se sebevraždou člena rodiny

Pohled do jeho uhrančivých oči podlamoval kolena nejedné dámě. Kabir Bedi (77), jehož nejvíce proslavila role Sandokana miloval ženy, stejně jako ony jeho a k oltáři se nechal uhnat celkem čtyřikrát. Osud mu ale připravil i bolestivé chvilky, když si jeho syn vzal dobrovolně život.

Kabir Bedi jako uhrančivý Sandokan

Z indického Bollywoodu, který chrlí jeden film za druhým, se Kabir dostal do Evropy a také do Hollywoodu. Legendární seriál Sandokan slavil nebývalý úspěch a všechny ženy uchvátil dlouhovlasý a opálený hrdina. Tygr z Mompračemu se tak rychle stal velkou hvězdou.

Experimenty s drogami

Herec si vychutnával život plnými doušky a slova jako sex, drogy a rock'n'roll pro něho byla více než výstižná. Se svou první ženou Protimou byli velkými vyznavači stylu hippie, což s sebou neslo i halucinogenní dýchánky. ‚‚Nikdy jsme se netajili s tím, že náš životní styl je poněkud výstřední. Experimentovali jsme se sexem i s drogami,” přiznával Kabir bez uzardění. Manželství, do něhož se narodily dvě děti, ale skončilo rozvodem. 

Smrti syna Kabir Bedi nedokázal zabránit

Neúspěšně pak Sandokan budoval manželství ještě se dvěma ženami, až nakonec skončil v náručí skoro o 30 let mladší vědkyně, po jejímž boku si užívá klidné stáří. Mimo úspěchu u žen i v kariéře, kdy si střihl také roli v bondovce Chobotnička, si Bedi prošel bolestivou ztrátou. Syn Siddharth spáchal sebevraždu. ‚‚Bylo mu šestadvacet let. Diagnostikovali mu schizofrenii. Dostával léky, ale cítil se po nich hůř než bez nich. Vyzkoušel všechny možné druhy léčby jako ayurvédu, tai či, meditaci. Vytvořil si dokonce vlastní internetové stránky o depresi," uvedl Kabir s tím, že se vždy snažil být dobrým otcem, ale syn svou nemoc nedokázal už déle zvládat.

Kabir Bedi se svou poslední manželkou Parveen

Info ikona
Kabir Bedi s manželkou

Prošedivělý Bedi si tak alespoň vychutnává roli dědečka, ovšem vnoučata mají od něho jedno slovo zakázáno. ‚‚Mám je rád, ale nesnáším, když mi říkají dědo. Svůj věk jsem přestal počítat po čtyřicítce," přiznává s úsměvem herec, jenž se do filmové historie zapsal také postavou Černého korzára. Ani na stará kolena Kabir neztrácí nic ze svého charismatu a je stále aktivní ve filmové branži. 


 

Role Sandokana nebo Černého korzára proslavila Kabira Bediho po celém světě
Zdroj článku