Přejít k hlavnímu obsahu

Pamela Anderson: Proslavily ji silikony v červených plavkách v Pobřežní hlídce, dnes je oslavována za přirozený vzhled

Vlající blonďatá hříva, štíhlé opálené tělo a především bujný dekolt – přesně tyto atributy proslavily v devadesátých letech bývalou Playmate Pamelu Anderson. Plakáty vyzývavé krásky visely v pokojíčcích většiny našich spolužáků, kamarádů i bratrů, mnohým se zjevovala nejen na obrazovkách v Pobřežní hlídce, ale i ve snech. Dnes dává silikonová hvězda přednost přirozenosti.

V dobách, kdy byla Pamela Anderson ještě mladá dívka, nikdo by jí budoucnost sexbomby nepředpovídal. Když se její spolužačky začaly vyvíjet a poměřovaly si svoje přednosti, Pamela se neměla čím chlubit, protože měla stále spíš chlapeckou postavu. Vynikala díky tomu ve sportech, ne však natolik, aby na tom mohla stavět kariéru. Ani učení jí příliš nešlo, a tak její budoucnost nevypadala zrovna růžově.

Neznámá kráska v tričku

Během studií na střední škole byly jejími největšími koníčky volejbal a hra na saxofon, ve volném čase si přivydělávala předcvičováním aerobiku a s cvičením pokračovala i po maturitě. V jednadvaceti letech se přestěhovala do Vancouveru, kde pracovala jako fitness trenérka a zároveň podstoupila plastickou operaci prsou. To ještě netušila, že ji její nová hruď v budoucnu proslaví.

Tehdy se s kamarády vydala na fotbalové utkání a události nabraly rychlý spád. Krásné dívky s výstavní postavou si všimly kamery, když se v tričku s logem společnosti vyrábějící pivo usmívala mezi fanoušky. Společnost okamžitě po neznámé krásce, která se tolik zalíbila divákům, začala pátrat a její snaha byla korunována úspěchem. Pamela byla objevena a brzy zářila z plakátů v reklamách na pivo.

Mohlo by se vám líbit

Hezoun z Pobřežní hlídky Kelly Slater: Randil s Pamelou Anderson, má přezdívku Krotitel žen. Stále je to svalnatý fešák

Pokud jste v devadesátých letech alespoň krátce zaznamenala oblíbený seriál Pobřežní hlídka, patrně nemohl vaší pozornosti ujít svalnatý modrooký surfař, který se na deset dílů stal součástí děje. Jeho představitel Kelly Slater je surfař i ve skutečnosti, a to ne jen tak ledajaký. Lepšího na světě nenajdete!
svetzeny.cz

Playboy a Pobřežní hlídka

Odtud už to byl jen krůček k focení pro Playboy. Pouhý čtvrt rok po jejím objevení na fotbalovém zápase už letěla do Los Angeles, aby zde pro prestižní pánský časopis pózovala. Psal se rok 1989 a Pamela se přes noc stala novým sexsymbolem chtivých Američanů, kteří snili o krásné obdařené blondýnce, z níž čišela živočišná přitažlivost. V roce 1990 se navíc stala dívkou Playboye a první televizní nabídky začaly přicházet. Objevila se v seriálech Ženatý se závazky i Kutil Tim, zahrála si také v klipu kapely Aerosmith k písni Blind Man.

V té době ji zaregistroval také herec David Hasselhoff, který byl v té době současně také producentem seriálu Pobřežní hlídka, a nabídl jí roli. V té chvíli se zrodila legenda, protože pohled na opálenou blonďatou Pamelu běžící v červených plavkách po pláži hned v úvodu znělky znají dodnes snad všichni. Od té chvíle Pamela sice přišla o veškeré soukromí, ale žila si svůj americký sen. Působila ve světově úspěšném seriálu a navíc se těšila z lásky svého hereckého kolegy Davida Charveta. Jen s filmovými rolemi se jí příliš nedařilo a žádný z celovečerních filmů, kde účinkovala, se nestal trhákem.

Mohlo by se vám líbit

David Charvet: Svalnatý krasavec z Pobřežní hlídky zkusil kariéru i v hudbě, dnes staví luxusní domy

Když se řekne jméno Matt Brody, nejedné ženě, která zažila devadesátá léta, jistě poskočí srdce radostí. Právě tuto postavu totiž ztvárnil v americkém seriálu Pobřežní hlídka herec David Charvet a stejně jako se tisíce mužů u televizních obrazovek těšily na spoře oděnou blondýnku Pamelu Anderson prohánějící se po pláži v červených plavkách, tisíce žen se nemohly dočkat pohledu na svalnatého plavčíka Matta oblečeného pouze v šortkách stejné barvy.
svetzeny.cz

Divoký rebel Tommy Lee

Krom pobřežní hlídky tak na sebe Pamela upozorňovala především svým milostným životem. Hned její první manželství se stalo velkým soustem pro bulvár, a nebylo zdaleka poslední. Rocker Tommy Lee z kapely Mötley Crüe krásky vnadám doslova propadl a Pamelu trpělivě uháněl. Když za ní nakonec přiletěl na focení do Mexika, strávili spolu Pam a Tommy intenzivní čtyři dny. Přesně tak dlouho trvala party, na jejímž konci se zamilované hrdličky rozhodly vzít. Na svatbu probíhající na pláži si oba oblékli plavky a fotky nevěsty v bílých bikinách obletěly celý svět. Novomanželé překvapili i snubními prstýnky, místo kterých si na prsteníčky nechali vytetovat jména toho druhého.

Herečce a muzikantovi začal společný manželský život, který byl sice plný lásky, ale také divokých hádek a žárlivých scén. Pamela tehdy natáčela svůj první celovečerní film Barb Wire, když otěhotněla. Zápřah na place a hádky s Tommym ale vedly k tomu, že své první dítě potratila. Do toho se navíc na veřejnosti objevily videozáznamy z rodinného archivu manželů, kde byli natočeni in flagranti. Záběry tehdejší Playmate a drsného bubeníka užívajících se rychlostí blesku šířily do všech koutů zeměkoule. Manželé se kvůli ukradeným páskám několikrát soudili, zastavit její šíření ale nedokázali.

Pamela však brzy začala mít jiné starosti, neboť se jí narodil první syn Brandon a rok po něm druhý syn Dylan. V té době také vrcholily Tommyho násilnické sklony, a když Pamelu již poněkolikáté napadl přímo před jejich dětmi, rozhodla se manžela opustit. Sice se později ještě pokusili o záchranu vztahu, nakonec ale byli v roce 1998 rozvedeni. Bohužel všechny eskapády kolem manželství i uniklá sextape stály Pamelu roli v Pobřežní hlídce, a od té doby už ji skutečně proslavovaly především neúspěšné vztahy na střídačku s titulními stranami Playboye, kde se objevila celkem třináctkrát.

Mohlo by se vám líbit

Yasmine Bleeth: Kráska z Pobřežní hlídky padla na dno, zničily ji drogy. Dnes byste ji nepoznali

Modrookou krásku v Pobřežní hlídce nezastínily ani bujné plastické vnady Pamely Anderson. Yasmine Bleeth okouzlovala fanoušky přirozenou krásou, kterou spoře oděná v červených plavkách předváděla před kamerou až do roku 1997. Pak přišel pád. Co se z hvězdou kalifornské pláže stalo? Podívejte se do naší galerie, jak vypadá dnes!
svetzeny.cz

Dvakrát v jedné řece

Od manželství si dala na osm let pokoj, v roce 2006 se však Pamela po krátké známosti provdala za dalšího muzikanta Kida Rocka, s nímž už jednou pět let zpátky randila. Během jejich prvního vztahu dokonce otěhotněla, po dvou měsících ale potratila a následně se s Kid Rockem rozešla, protože jí vadila jeho přílišná konzumace alkoholu. O pár let později už s tím problém neměla a na jeho žádost o ruku řekla ano. Toto manželství nevydrželo ani rok a v roce 2007 opět došlo k rozvodu.

Ještě v témže roce začala Pamela randit s pokerovým hráčem Rickem Solomonem, jehož si krátce na to vzala, ovšem rozvedla se s ním již po dvou měsících. Jaké bylo překvapení, když se za toho samého muže blonďatá sexbomba o pět let později provdala znovu! Ani tentokrát se láska jako z románu nekonala a o dva roky později byli manželé znovu rozvedeni, důvodem byly vzájemné nepřekonatelné rozdíly.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější účes 90. let je zpátky. Ikonický drdol hvězdy Pobřežní hlídky vás dostane. Potřebujete kulmu a kalhotky

Nikdo nemá mandát na efektnější drdol než Pamela Anderson – zvlášť, když do něj dokáže sofistikovaně zapracovat i svoje kalhotky. Taková záležitost pak už nezajímá jen ženy… Takže tanga a kulmu do ruky a jdeme na to!
svetzeny.cz

Do šestice všeho dobrého

S manželstvími si Pamela dala pauzu až do roku 2020, kdy pojala za manžela filmového producenta Jona Peterse, s nímž se rozvedla už po dvanácti dnech. Ani tehdy ale na manželství nezanevřela a ještě téhož roku vstoupila do svazku se svým bodyguardem Danem Hayhurstem. Po ročním výroční ale opět požádala o rozvod.

V roce 2023 spatřil světlo světa netflixovský dokument S láskou Pamela, který herečku citlivě vykresluje jako křehkou duši toužící po lásce, se níž to ani po šesti nevydařených manželstvích nevzdává. Blonďatá kráska má sice svá nejlepší léta za sebou, bez výrazného makeupu a nevkusných lascivních oblečků ale vypadá překvapivě svěže a krásně, o čemž svědčí i pochvalné komentáře médií, kdykoliv se herečka někde objeví. Letitá bojovnice za práva zvířat totiž na zkrášlovací prostředky rezignovala, razí přirozený vzhled a přesvědčivě tvrdí, že krom silikonů nemá žádné další úpravy. Ve svém domku u pláže stále čeká na tu pravou lásku, i když sama přiznává, že jediný muž, kterého vlastně opravdu milovala, byl její první manžel Tommy Lee...

Baví vás zahraniční celebrity? Nebo jste spíše zastáncem známých osobností na našem domácím písečku? Pak by vás totiž mohlo zajímat, že se do kultovního seriálu Ulice vrací oblíbená Tereza Jordánová v podání blondýnky Patricie Pagáčové.

Mohlo by se vám líbit

Hvězda Pobřežní hlídky Erika Eleniak k nepoznání: Herečku dohnaly reakce lidí na její vzhled k slzám

Od natočení oblíbeného seriálu Pobřežní hlídka uplynulo už více než třicet let a je logické, že věk nelze zastavit. Erika Eleniak (54), jež ztvárnila krásnou blondýnku Shauni, se ale podle fanoušků proměnila k nepoznání a u jejích posledních snímků jí to dali dost najevo. Negativní komentáře si vzala herečka příliš k srdci a na sociálních sítích se rozplakala.
svetzeny.cz
Pamela Anderson se pyšnila silikony, nyní sází na přirozený vzhled:
Zdroj článku