Přejít k hlavnímu obsahu

Yasmine Bleeth: Kráska z Pobřežní hlídky padla na dno, zničily ji drogy. Dnes byste ji nepoznali

Info ikona
Yasmine Bleeth

Modrookou krásku v Pobřežní hlídce nezastínily ani bujné plastické vnady Pamely Anderson. Yasmine Bleeth okouzlovala fanoušky přirozenou krásou, kterou spoře oděná v červených plavkách předváděla před kamerou až do roku 1997. Pak přišel pád. Co se z hvězdou kalifornské pláže stalo? Podívejte se do naší galerie, jak vypadá dnes!

Svět showbyznysu byl pro Yasmine Bleeth druhým domovem již odmalička. Coby roztomilé děťátko stanula před kamerami již v šesti měsících, a to v reklamě na šampon Johnson & Johnson Baby s názvem No more Tears, o šest let později se objevila v kampani firmy Max Factor. Filmový svět se jí otevřel v roce 1989, kdy rovnou získala jednu z hlavních rolí ve snímku Hey Babe, kde si zahrála sirotka vyrůstajícího v domově pro opuštěné děti. Zároveň studovala na škole United Nations International School v New Yorku, už tehdy o ni ale byl velký zájem i jako o modelku.

Životní ztráta Yasmine Bleeth

Měla přirozený herecký talent a navíc zdědila krásu po matce Carině, která v minulosti také bývala modelkou. To byla pro Yasmine výhra, protože rodiče ji navíc odmala podporovali a vozili ji na castingy. Brzy tak získala dlouhodobou roli v seriálu Ryan’s Hope, kde účinkovala čtyři roky. I díky jejímu hereckému projevu získal seriál řadu nominací na cenu Emmy.

Poté ale přišel šok v osobním životě a Yasmine se musela vyrovnávat s těžkou ztrátou. V roce 1989 totiž po dlouhém boji se zákeřnou rakovinou prsu zemřela její matka Carine Bleeth a Yasmine tuto skutečnost nesla velmi těžce. Na několik měsíců dokonce přestala pracovat a úplně se ztratila ze světa modelingu i showbyznysu.

Hvězda Pobřežní hlídky Erika Eleniak k nepoznání: Herečku dohnaly reakce lidí na její vzhled k slzám

Od natočení oblíbeného seriálu Pobřežní hlídka uplynulo už více než třicet let a je logické, že věk nelze zastavit. Erika Eleniak (54), jež ztvárnila krásnou blondýnku Shauni, se ale podle fanoušků proměnila k nepoznání a u jejích posledních snímků jí to dali dost najevo. Negativní komentáře si vzala herečka příliš k srdci a na sociálních sítích se rozplakala.
svetzeny.cz

Yasmine Bleeth jako žhavá hvězda

Naštěstí to ale nebyl trvalý stav a herečka se vrátila se vší parádou. A to v roce 1993, kdy se začala pravidelně objevovat na televizních obrazovkách v červených plavkách coby členka týmu Baywatch Caroline Holden. Ačkoliv v té době už v seriálu zářila blonďatá playmate Pamela Anderson, Yasmine si rychle získala srdce diváků svou přirozenou krásou. V témže roce navíc získala nominaci na ocenění „nejžhavější ženská star“.

Nebylo tedy divu, že brzy začala randit s dalšími hvězdami, převážně také herci ze seriálů. Jedním z jejích úlovků byl například kolega z Pobřežní hlídky David Charvet, zalíbila se jí také hvězda Melrose Place Grant Show, a i když odmítla nabízenou roli v seriálu Beverly Hills 90210, nic jí nebránilo randit s představitelem Dylana Lukem Perrym.

Z mladé herečky a modelky se stala hvězda a sexsymbol a v roce 1995 se dokonce umístila v žebříčku 50 nejkrásnějších lidí světa podle časopisu People, o pár let později ji pak pánský časopis FHM zařadil mezi 100 nekrásnějších žen světa. Zprostředkovaně byla také hvězdou seriálu Přátelé, kde o ní několikrát u televize snili spolubydlící Joey a Chandler. Ačkoliv role v seriálu Pobřežní hlídka nebyla o žádném velkém herectví, o Yasmine věděl celý svět a měla slušně našlápnuto k pohádkové kariéře, nakonec ale vše dopadlo jinak.

V Pobřežní hlídce zářila herečka v celých sedmapadesáti dílech a do toho v druhé polovině devadesátých let hrála v řadě filmů. Vysoké pracovní nasazení a sláva si však začaly vybírat svou daň. V médiích se začaly objevovat zvěsti o její závislosti na drogách, které se postupem času ukázaly jako pravdivé.

Poznali byste krásku Summer z Pobřežní hlídky? Nicole Eggert bojuje se stárnutím, ale i s kily navíc. Blond idol se změnil k nepoznání

Proslavila se jako Summer z Pobřežní hlídky. Nicole Eggert (51) byla další blondýnkou ze stáda Mitche Buchannana a zachraňovala tonoucí se z rozbouřeného oceánu. Stárnutí je ale nemilosrdné a v herečce bychom už těžko poznali krásku ve vykrojených plavkách.
svetzeny.cz

Pád na dno

Yasmine začala mít problémy plnit pracovní závazky, chodila pozdě, byla nespolehlivá a často pod vlivem drog před kamerou či fotoaparátem nepoužitelná. Situace vyvrcholila, když herečka zkolabovala během focení pro módní časopis Glamour. Yasminina závislost na kokainu ji dostala na dno a bylo na čase jednat.

Herečka se rozhodla se svým problémem bojovat a nastoupila do léčebny na odvykací kůru. Právě tam se seznámila se svým budoucím manželem Paulem Cerritem, majitelem striptýzového klubu. Ten jí byl během léčby velkou oporou, ačkoliv jejich terapeuti jim vztah v tomto citlivém období nedoporučovali. Zamilovaný pár je neposlechl a dobře udělal. Svůj boj nad závislostí oba vyhráli a láska jim kvete dodnes.

Na kariéru krásné Yasmine ale mělo toto období negativní dopad. Vzhledem k řadě problémů, které způsobila během své závislosti, se jí zavřely mnohé dveře a jí se už nikdy nepodařilo získat svoji skvěle nastartovanou kariéru zpět. Důvodem bylo také to, že se závislost podepsala i na jejím vzhledu. Někdejší krásku v červených plavkách byste v ní dnes hledali už jen velmi těžko...

Poznali byste dnes Nicka Slaughtera z Vražedného pobřeží? Culík nahradily krátké vlasy protkané šedinami

Jeho poznávacím znamením byla pestrobarevná havajská košile, která odhalovala mužnou hruď. Rob Stewart (62) se proslavil rolí detektiva Nicka Slaughtera, jenž v seriálu Vražedné pobřeží pronásledoval zločince a ženy mu padaly k nohám. Pověstný culík už dávno shodil, ale šibalský úsměv mu zůstal. Herci navíc krátký účes a šediny seknou.
svetzeny.cz
Jak vypadala Yasmine Bleeth v seriálu Pobřežní hlídka a jak vypadá dnes
Zdroj článku