Přejít k hlavnímu obsahu

Slavné páry s velkým věkovým rozdílem: Jsou důkazem, že láska kvete v každém věku

„Láska kvete v každém věku,“ říká se. Tyto slavné páry jsou důkazem, že to platí. Bohužel se však setkávají s odsouzením ze strany okolí, pomluvami a nepřejícností. Příběhy těchto 3 párů vás přesvědčí, že i vztah s velkým věkovým rozdílem má šanci na úspěch.

Bohuš Matuš a Lucie Palkaninová

Když v roce 2018 přiznal zpěvák Bohuš Matuš (47) vztah s Lucií Palkaninovou (17), tak tato zpráva okamžitě proletěla internetem. Věkový rozdíl je mezi nimi totiž značný – 30 let. Seznámili se po Matušově vystoupení, zpěvák pro Super.cz řekl: „Tehdy jsem zpíval na benefici v Hybernii a najednou přišla taková krásná holčička a začala mi tvrdit, že jsem nejhezčí a nejlepší zpěvák. Nejdřív jsem si říkal, jestli nemá něco s očima nebo to nemá v hlavě v pořádku.“ Ačkoliv bulvární tisk měl tendenci jejich vztah zpochybňovat a odsuzovat k rozpadu, stal se pravý opak. Lucčini rodiče Bohuše Matuše přijali dobře, dokonce dle Matušových slov chodí Lucčina maminka na jeho koncerty a vztahy mají dobré. V prosinci 2020 se páru narodila dcera Natálka a nyní pár chystá veselku. Ta by se měla uskutečnit příští měsíc v Praze. Údajně by se měla konat v Krtkově světě, což je zábavní park s krásnými romantickými zákoutími, který umožňuje zorganizovat svatbu jako z pohádky. Ať už se vám tento slavný pár líbí, nebo ne, faktem je, že Bohuš i Lucinka jsou ve vztahu velmi šťastní, a tak nezbývá, než jim popřát hodně štěstí do budoucna.

Info ikona
Jason Statham a Rosie-Huntington-Whiteley

Jason Statham a Rosie-Huntington-Whiteley

Jason Statham (53) platil donedávna za jednoho ze starých mládenců v Hollywoodu. Herec se proslavil svými rolemi v akčních filmech, na tomto poli je opravdu velmi úspěšný. Avšak láska se mu dlouho vyhýbala. V mládí chodil sedm let s modelkou Kelly Brook (41), vztah jim však nevydržel. Kelly Brook tvrdí, že to bylo kvůli Jasonově údajné chamtivosti. Rok po rozchodu začal randit s herečkou Sophie Monk, ani tento vztah však nevydržel, po roce se pár rozešel. V letech 2006-2010 chodil s Alex Zosman, avšak i tento vztah se rozpadl. Už to vypadalo, že si stálý vztah nenajde, avšak v roce 2010 se na něj štěstí usmálo a potkal lásku svého života, o devatenáct let mladší modelku Rosie Huntington-Whiteley (34). Potkali se na festivalu a od té doby tvoří nerozlučný pár. Zpočátku se však stejně jako výše zméněné páry setkali s odsuzováním, lidé nevěřili, že jim vztah s takovým věkovým rozdílem vydrží. Pár však nepřejícným lidem dokázal, že láska kvete v každém věku. Po sedmi letech vztahu se jim v roce 2017 narodil syn Jack. Pár do médií promluvil o tom, že si rozhodně přejí více dětí. Dvojice také plánuje svatbu, o ruku byla Rosie požádána už v roce 2016, ale chce se svatbou počkat, až syn povyroste a bude se moci svatby také účastnit. Objevily se i spekulace, že se pár vzal tajně.

Info ikona
Heidi Klum a Tom Kaulitz

Heidi Klum a Tom Kaulitz

Když se Heidi Klum (47) po rozvodu se zpěvákem Sealem (58) objevila na veřejnosti s Tomem Kaulitzem (31), způsobilo to poprask. Seznámili se v době, kdy Heidi Klum účinkovala v show Německo hledá topmodelku, Heidi Klum tehdy spolupracovala s Kaulitzovým kamarádem, který je představil. A jiskra prý přeskočila okamžitě. Zdroj časopisu US Weekly prozradil: „Heidi a Tom se potkali v rámci Německo hledá topmodelku. Tom je také Němec, takže pro Heidi to v tomto ohledu bylo zábavné a snadné. Tom je pro ni jako závan čerstvého vzduchu. Oba dva do toho spadli velmi rychle.“ A že to vzali skutečně „hopem“ dokazuje i to, že randit začali v roce 2018 a svatba se konala o rok později. Pro Heidi Klum to bylo už její třetí manželství a pár se rozhodl držet svatbu v tajnosti. Soukromý obřad se měl uskutečnit v únoru 2019 v Kalifornii. Heidi Klum se svěřila, že je s Tomem šťastná jako nikdy předtím: „Je to ten nejhodnější, nejmilejší, nejstarostlivější a nejvíc milující člověk. Nevzpomenu si, kdy jsem naposledy byla takhle šťastná. Je naprosto skvělý.“ Jediné, co Heidi Klum trochu mrzí, je zpochybňování jejich vztahu na základě velkého věkového rozdílu. Pro magazín InStyle sdělila, že ona sama nad tím ani nepřemýšlí, není to pro ni podstatné.

Mohlo by se vám líbit

Nejméně přitažlivá znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

Přinášíme vám žebříček (ne)atraktivity pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Jste zvědaví, na jakém místě jste se umístili vy? Zjistěte, jestli své okolí přitahujete jako magnet, nebo spadáte do průměru, nebo své okolí vyloženě odpuzujete.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Herečka Rebel Wilson zhubla více než 25 kilo tuku. Známe dietu této blonďaté hvězdy

Rebel Wilson je známá pro svůj osobitý smysl pro humor a také pro nesčetně rolí v bláznivých komediích. Všichni si ji pamatujeme jako tu „oplácanou vtipnou holku“. Ona ale zhubla přes 20 kg tuku a prozradila, jak se jí to podařilo.
svetzeny.cz