Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda 90. let Kelly z Beverly Hills 90210 oslavila půl století. Podívejte se, jak vypadá dnes svůdná kráska, která popírá botox

Milovníci devadesátek si těžko představí větší seriálový kult než Beverly Hills 90210, právě ten totiž po dobu několika let připoutával každou neděli k obrazovkám přes milion českých diváků, aby okoukli, co se děje v životech Steva, Brandona, Andrei, Valerie, Dylana, Kelly, Brendy, Davida a Donny a taky, co je nového v pověstném Peach Pitu. Silná sestava se nyní potkala po tři a třiceti letech od první klapky – i když už bohužel ne v plném počtu. Dylan McKay, vlastním jménem Luke Perry, podlehl přesně před čtyřmi lety mozkové příhodě. Hvězda večera ale byla jasná. Neuvěříte, jak prokoukla Jennie Garth!

Mohlo by se vám líbit

Od smrti hvězdy Zkrocené hory uplynulo 15 let: Heath Ledger byl idolem žen po celém světě

Heath Ledger (†28) zemřel před 15 lety. Herec s velkým talentem, který okouzlil miliony diváků po celém světě. Osudným se mu stala kombinace léků, které jeho tělo nezvládlo. V roce 2008 tak náhle zemřel a zanechal zde tehdy teprve dvouletou dceru Matildu.
svetzeny.cz

Zatímco Tori Speling (49) z hledáčku fanoušků nikdy moc nezmizela a v posledních letech si vydobyla nálepku oživlé Barbie, hlavně díky zálibě v zásazích plastické chirurgie, Jennie Garth zůstala pro české fanoušky trochu v pozadí. Za velkou louží sice měla svůj pořad, který mapoval rekonstrukci jejího luxusního sídla, jinak se ale po natáčení pokračování Beverly Hills stáhla na druhou stranu barikády, do pozice režisérky. Pro toho, kdo ji tedy cíleně nesledoval, na Instagramu, kde je Jennie poměrně aktivní, byl její vzhled celkem šok. 

 

Mohlo by se vám líbit

Pamatujete si Jessicu Fletcher z To je vražda, napsala? Podívejte se, jak slavná herečka bydlela

Sídlo legendární herečky Angely Lansbury je na prodej. Dům se nachází v Los Angeles a je nabízen za necelých 4,500 dolarů. Obsahuje čtyři pokoje, čtyři koupelny, bazén, zahradu v anglickém stylu a terasu. Rekonstrukci sice potřebuje, kouzlo ale neztratil. Podívejte se, jak slavná herečka bydlela.
svetzeny.cz

Ať žije botox

Statečně překonanou padesátku by jí tedy rozhodně nikdo nehádal. V kuloárech se ale proslýchá, že příroda k ní tak mírumilovná zase nebyla, a víc než mamince za skvělé geny, může poděkovat vynálezu botoxu a kyseliny hyaluronové, které si údajně už řadu let nechává aplikovat co tři měsíce.

Zlí jazykové dokonce tvrdí, že už má tvář tak vyhlazenou a zároveň i strnulou, že ztratila poslední schopnosti se přirozeně usmát. Není pak tajemstvím, že sama ikona fanoušků devadesátých let všechno ostře popírá. Kam nechodí slunce, ani lékař s injekcí botoxu, navíc chodí v 21. století filtr, takže těžko říct, co je na tom pravdy. 

Jedem rozvod nestačí

Co ale na rozdíl od její záliby v omlazujících procedurách doložit jde poměrně zřetelně, je její neštěstí v lásce. Zatímco v roli Kelly jí klečeli muži u nohou, v reálu je to jedno fiasko za druhým. V době své největší slávy se bláznivě zamilovala do Daniela B. Clarka, kterého si vzala. Neuběhly ale ani dva roky a pár se rozváděl. V tu dobu už Jennie randila s Peterem Facinellim. S charismatickým fešákem to vypadalo velmi nadějně. Brali se po pár letech, když už spolu měli první dceru Luku, ke které později přibyly i sestřičky Lola a Fiona, ale po 11 letech se jejich cesty navždy rozešly. Následovala plejáda románků na jednu či pár dalších nocí, ale zakotvit se v náruči mámy od tří dětí jen tak nikomu nechtělo.

Setkání s Davem Abramsem přišlo jako rána z čistého nebe. Jennie věřila, že konečně našla osudovou lásku, avšak už dva roky po svatbě oznámili, že žijí každý zvlášť, což vyústilo v žádost o rozvod. Důvodem prý byl až příliš odlišný pohled na život. Střípky rozbitého džbánečku ale nakonec polepili, rozvod je nyní sice odložen, nicméně se proslýchá, že se nad párem opět stahují mračna. 

Text: Daniela Beniak

Jennie Garth
Zdroj článku