Přejít k hlavnímu obsahu

Patricie Pagáčová se vrací do seriálu Ulice: Podívejte se, jak šel čas s postavou Terezy Jordánové

Kdo by neznal Terezu Jordánovou, po provdání Kučerovou, jednu z vůbec nejoblíbenějších postav seriálu Ulice? Pro všechny fanoušky tohoto populárního seriálu, který běží na TV Nova už devatenáct let, nyní máme skvělou zprávu. Představitelka Terezy, Patricie Pagáčová, je zpět na place a točí jeden z nejzásadnějších dílů sezony tohoto seriálu.

Když se řekne nekonečný seriál Ulice, každému, i tomu, kdo ho pravidelně nesleduje, okamžitě vytanou na mysli některé jeho ikonické postavy. Mezi ně patří bezesporu také Tereza Jordánová, nyní již Kučerová, kterou ztvárňuje Patricie Pagáčová. Přestože se v seriálu už přes pět let neukázala, všichni ji do něj automaticky stále počítají a dohadují se, jestli se v něm ještě někdy objeví. Tereza jim prostě chybí.

Od samého začátku

Postava Terezy Jordánové byla v Ulici od samého počátku. Diváci ji viděli dospívat, fandili jejím prvním láskám, drželi jí palce, když byla v umělém spánku po vážné autonehodě, prožívali s ní všechny její vztahy a hledání toho pravého i vstup do dospělosti, studia na vysoké škole nebo první zdary i nezdary v zaměstnání, když coby učitelka češtiny nastoupila na své gymnázium. Diváci samozřejmě nemohli chybět ani na její svatbě s Davidem (Matouš Ruml) nebo o pár měsíců později při jejím loučení s Ulicí, když za manželem odjížděla do Rakouska. Jak se má Tereza nyní? Co je u ní a Davida nového?

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Jak dobře znáte nekonečný seriál Ulice? Pojďte se otestovat

Jak dobře znáte nekončený seriál televize Nova Ulice? Patříte mezi věrné fanoušky, kteří si o sobě myslí, že je nic nezaskočí? Pojďte si spolu s námi otestovat své znalosti v našem kvízu a ukažte, jak zdatní v tomto seriálu jste. Užijte si zábavu s celou svou rodinou.
svetzeny.cz

Na finále sezony Tereza nesmí chybět

Gábina (Aneta Krejčíková) je s Terezou stále v kontaktu, byť ne tak častém, jak by si sama přála. Jedno je ale jisté. Její svatba se prostě bez Terezy neobejde. Před šesti lety šla Tereze za svědka, když si brala Davida, nyní počítá s tím, že se role obrátí a Tereza ji odsvědčí její vstup do manželství s Jirkou Hermanem (Jan Holík). A když už budou holky zase pohromadě, samozřejmě dojde i na novinky

Velká nostalgie

Co k tomu dodat? Tereza se znovu ukáže v Ulici a leccos na sebe prozradí! Její představitelka Patricie Pagáčová se tak znovu vrací na plac na natáčení jednoho z nejhezčích dílů seriálu této sezony. Jak si návrat užívá? „Pro mě je ten návrat po pěti letech především velká nostalgie, přeci jen jsem v Ulici strávila čtrnáct let... Přijde mi, jako by se nic nezměnilo, jsou tady stejní lidé, stejné tváře, je to jako bych se vrátila domů,“ dodává Patricie Pagáčová.

Zajímá vás představitelka Terezy Jordánové/Kučerové a chcete o ní vědět víc? Přečtěte si starší rozhovor s Patricií Pagáčovou! Nezapomeňte se také podívat, co se děje v tomto týdnu v seriálu Ulice!

Patricie Pagáčová se po 5 letech vrací do Ulice! Jak šel čas s Terezou Jordánovou:
Mohlo by se vám líbit

Lucie Vondráčková: S postavou Soni v Ulici je to dobrodružství, někdy mě překvapí. Památné scény teprve přijdou

Lucie Vondráčková má za sebou bohatou hereckou i hudební kariéru a momentálně se již rok objevuje pravidelně na televizních obrazovkách v seriálu Ulice, kde hraje potvoru Soňu. Jak se do role vžila, s čím se ztotožňuje a jak zvládá každodenní natáčení? To vše prozradila v následujícím rozhovoru.
svetzeny.cz
Zdroj článku