Přejít k hlavnímu obsahu

Patricie Pagáčová exkluzivně pro Svět Ženy promluvila o mateřství, ale i o návratu do nekonečného seriálu Ulice

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s Patricií Pagáčovou, která nám prozradila, jak se cítí v roli maminky, jak zvládá skloubit domácí povinnosti s těmi pracovními ale i to, zda se plánuje vrátit do seriálu Ulice a jaké další projekty ji v blízké budoucnosti čekají.

Máte malou dcerku Bibi, váš život tak rozhodně musel nabrat na obrátkách. Jak vzpomínáte v těchto studených měsících na léto?

Musím říct, že přes léto moc rádi objevujeme krásy České republiky. Což mi velice usnadňuje také fakt, že jsem ambasadorkou Amazing Places a díky nim se dostávám na opravdu překrásná místa u nás. A až čas dovolí, rozhodně máme v plánu vydat se s nimi i na Slovensko, do Rakouska nebo do Polska.

Chystáte se do konce roku ještě někam vyrazit? A nebo si od cestování dáte až do příštího roku menší pauzu?

Pokud se to podaří, máme v plánu zmizet přes Silvestra, ale ještě to není jisté. Já jsem posledních 15 let jezdila s mojí partičkou, ale samozřejmě za posledních pár let přibylo pár miminek, tak je to trochu složitější na organizaci a dáme si asi letos pauzu. 

Jak nejraději cestujete? Prozkoumáváte různá místa a kultury, nebo raději odpočíváte na pláži?

Dřív mi nevadilo ležet chvilku na pláži a číst si, ale nikdy jsem to nevydržela hodiny. A s příchodem Bibi to už ani není možný samozřejmě, ona je torpédo, takže nějaký polehávání nepřipadá v úvahu. Ale mně to nevadí, dovolený s ní dostaly úplně jinej rozměr a je to zábavnější. Občas se člověku samozřejmě zasteskne i po tý válendě, ale na druhou stranu, jak dlouho to jejich dětství trvá, že jo.

Vendula Pizingerová exkluzivně pro Svět Ženy: „Tuhle práci nemůžete brát jako zaměstnání, musíte to dělat srdcem.”

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s Vendulou Pizingerovou, zakladatelkou a prezidentkou nadačního fondu Kapka naděje. Prozradila nám, jaké projekty a obzorová rozšíření Kapku naděje čekají, co si přeje nejvíc na světě, ale i to, jak a s kým bude trávit letošní Vánoce.
svetzeny.cz

Jak se cítíte v roli maminky? Přeci jen, malé Bibiance jsou nyní dva roky, a tak s ní každý den musí být opravdu zábavný.

Zábavný dny to s ní opravdu jsou☺. Někdy je to náročnější, člověku trochu chybí odpočinek, čas pro sebe, ale zase mě to celý neuvěřitelně obohacuje a říkám si, že na odpočinek bude čas v důchodu☺. 

Vaši fanoušci si vás jistě pamatují ze seriálu Ulice, kde jste dlouhých 14 let hrála postavu Terezy Jordánové. Někteří vaši herečtí kolegové se po delší pauze do Ulice vracejí. Umíte se představit, že byste se někdy do seriálu vrátila také?

Nad návratem jsem nijak zvlášť nepřemýšlela. Přeci jenom jsem odcházela po tak dlouhé době právě proto, že už jsem potřebovala změnu, opustit postavu Terezy Jordánové. Ale zároveň jsem do všech rozhovorů vždycky říkala „Nikdy neříkej nikdy“. Nechci říkat nějaké rezolutní ne nebo, že bych se nikdy nevrátila. Ulice byla a vždycky bude obrovská součást mého života a člověk nikdy neví, kam ho vítr zanese.

Natálie Bagárová exkluzivně pro Svět Ženy: „Důležité je nechat si pomoct i od odborníků. A hlavně jít přes všechny strachy a úzkosti”.

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s Natálií Bagárovou – zpěvačkou, influencerkou a mladší sestrou zpěvačky Moniky Bagárové. Prozradila nám, jak se jí momentálně daří, jak zvládá nepříjemné psychické stavy, kdy plánuje svatbu a rozpovídala se také o velkých pracovních projektech, které ji naplňují. Kromě klipu pro Škoda Auto chystá také svou vlastní značku a další projekty.
svetzeny.cz

I po narození dcerky se stále objevujete na televizních obrazovkách. Prozradíte našim čtenářům, jak zvládáte skloubit svou, jistě časově náročnou, práci a roli maminky?

Myslím, že absolutní základ jsou lidi kolem mě. Můj muž, moji rodiče, rodiče mého muže. Bez mé rodiny bych si vůbec nemohla dovolit takhle pracovat. A jsem jim za to moc vděčná, protože díky nim se můžu realizovat a dělat práci, která mě nesmírně baví.

V jakých projektech se na vás mohou diváci těšit v blízké době?

Momentálně mě nejvíc zaměstnává zkoušení v Divadle Na Jezerce, kde máme představení „Bylo nás pět (tenkrát)”. Do toho točím ještě jeden seriál pro TV Nova, kde mě to taky moc baví.

Patricie Pagáčová
Zdroj článku