Přejít k hlavnímu obsahu

Natálie Bagárová exkluzivně pro Svět Ženy: „Důležité je nechat si pomoct i od odborníků. A hlavně jít přes všechny strachy a úzkosti”.

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s Natálií Bagárovou – zpěvačkou, influencerkou a mladší sestrou zpěvačky Moniky Bagárové. Prozradila nám, jak se jí momentálně daří, jak zvládá nepříjemné psychické stavy, kdy plánuje svatbu a rozpovídala se také o velkých pracovních projektech, které ji naplňují. Kromě klipu pro Škoda Auto chystá také svou vlastní značku a další projekty.

Jak se právě máte? Dokážete být i v podzimním chmurném počasí veselá?

Jak já říkám, v poslední době je to jako na horské dráze. Mám dny, kdy jsem samozřejmě i veselá, ale dokážu být smutná nebo podrážděná. Během podzimu tomu není jinak. Naštěstí mám kolem sebe spoustu lásky a skvělé energie od kamarádů a rodiny, která mi v těchto dnech pomáhá nejvíce.
 
Nyní vás můžeme vidět v klipu ke 30. výročí vozu Felicie. Jak klip vznikal a kdo je autorem písně? 
 
Hudební videoklip vznikl v rukou skvělého, kreativního týmu Socialsharks, kteří už delší dobu tvoří sociální sítě pro Škoda Auto. Z celého projektu mám opravdu dobrý pocit, protože jsme se sešli ve velmi příjemné a profesionální partě lidí. Z mé strany byla v režii samotná píseň, o hudbu a mix&master se postaral slovenský hudební producent Filipian. Já jsem měla na starost vytvořit melodickou linku na text, který napsal Tomáš Dvořák ze Socialsharks. Celou tu dobu jsem vedle sebe měla mého partnera (Michael Slivka), který mi pomáhal při tvorbě.

V čem pro vás bylo natáčení klipu zajímavé, výjimečné? 

Určitě v tom, jak to celé probíhalo. Měla jsem už nějakou zkušenost s natáčením, ale tohle bylo opravdu velké, a o to víc mě to celé bavilo. Nejvíc zajímavé jsou za mě záběry ve Felicii, které vypadají neskutečně!

Info ikona
natálie bagárová

Když se řekne Felicie, co se vám vybaví? Projela jste se někdy v tomhle autě?

Já jsem ta mladší generace, takže jsem bohužel úplně tu éru Felicii nezažila. Ale co jsem se bavila s dědou, tak mi říkal, že jednu dokonce měl a bylo to jeho nejlepší auto. Škoda, že jsem se nestihla projet i já.
 
Vy sama řídíte?
 
V 18 letech jsem si hned udělala řidičský průkaz, protože jsem dost často cestovala z Brna do Prahy. Myslím si, že díky tvrdé škole mého tatínka jsem docela dobrá. Jediné parkování podélně je moje slabina.

Měla jste v autě někdy nějaký malér?

Asi dva roky zpět jsem měla autonehodu na dálnici, která ale nebyla způsobena mojí chybou, ale nedodržením odstupu vozidla za mnou. Já jsem byla v pořádku, ale řidiči byl na místě odebrán řidičák kvůli opakovaným přestupkům, včetně užívání alkoholu za volantem. Od té doby si udržuji odstup a myslím si, že je to základ bezpečné jízdy.

Info ikona
natálie bagárová

Jste úspěšná influencerka a zpěvačka. Chodíte si pro rady ohledně showbyznysu za sestrou Monikou?

Jasně, že chodím. Pohybuje se showbyzu mnohem déle než já. Ale někdy dám i sama na sebe a svůj názor. A důležitá rada, kterou jsem od Moniky dostala? Určitě abych byla pokorná a vážila si práce, kterou dělám.
 
Velkou oporu máte také ve svém muži, se kterým jste už osm let. V plánu je i svatba. Jaký je váš návod na šťastný vztah?
 
Svatbu máme určitě v plánu. Pokud se to povede klidně i příští rok. Jediný problém je čas, který věnujeme naší práci. Ale uvidíme, když to stihneme, tak to určitě neprošvihnete. Myslím si, že šťastný vztah je chvilková záležitost. Spíš bych to popsala jako zdravý a stabilní vztah, kde je základem důvěra, komunikace, respekt a pochopení. Každý vztah má období, kdy to nemusí nejlépe fungovat. Přesto všechno je důležité problémy umět řešit, odpustit a jít dál.

Není to tak dávno, co jste v médiích vystoupila s prohlášením, že trpíte obsedantně kompulzivní poruchou. Zároveň jste se už ale naučila nepříjemné stavy zvládat. Co vám pomohlo?

Rodina, přátele a víra. Důležité je nechat si pomoct i od odborníků. A hlavně jít přes všechny strachy a úzkosti.
 
Prozradíte plány do budoucna?

Aktuálně mám v procesu svůj nový BRAND s názvem CHILD OF GOD, na který se teď soustředím. A samozřejmě hudba! Chci teď vydávat nějaké skladby a uvidíme, jak to bude dál.