Přejít k hlavnímu obsahu

Zrušená svatba: Miliardář Rupert Murdoch zrušil plánovanou veselku s o 26 let mladší partnerkou

Měla to být pátá svatba v řadě. Slavný miliardář, který má neutuchající slabost pro ženy, oznámil zásnuby 14 dní po svém čtvrtém rozvodu. Veselka měla být v létě, ovšem nyní je vše jinak. Murdoch oznámil zrušení zásnub a rozchod. Co se stalo?

Hvězda 90. let Kelly z Beverly Hills 90210 oslavila půl století. Podívejte se, jak vypadá dnes svůdná kráska, která popírá botox

Milovníci devadesátek si těžko představí větší seriálový kult než Beverly Hills 90210, právě ten totiž po dobu několika let připoutával každou neděli k obrazovkám přes milion českých diváků, aby okoukli, co se děje v životech Steva, Brandona, Andrei, Valerie, Dylana, Kelly, Brendy, Davida a Donny a taky, co je nového v pověstném Peach Pitu. Silná sestava se nyní potkala po tři a třiceti letech od první klapky – i když už bohužel ne v plném počtu. Dylan McKay, vlastním jménem Luke Perry, podlehl přesně před čtyřmi lety mozkové příhodě. Hvězda večera ale byla jasná. Neuvěříte, jak prokoukla Jennie Garth!
svetzeny.cz

Zásnuby a svatební plány

Americký podnikatel australského původu se zasnoubil s bývalou policejní kaplankou Ann Lesley Smithovou (66) v březnu letošního roku. Zasnoubení proběhlo půl roku poté, co se dvojice seznámila, na den svatého Patrika (17. března). Sám Murdoch prozradil novinám, které vlastní, že byl nervózní své vyvolené daroval obrovský luxusní diamantový prsten. „Byl jsem velmi nervózní. Děsil jsem se toho, že bych se zamiloval, ale věděl jsem, že tohle bude moje poslední láska. Aspoň doufám. Jsem šťastný,“ řekl pro New York Post. Svatba byla plánována na konec léta letošní roku.

Filmová legenda Bud Spencer: Byl nejen skvělý herec, Itálii reprezentoval na olympijských hrách. Podívejte se, jak mu to v mladí slušelo

Carlo Pedersoli byl italský herec, scénárista, zpěvák, profesionální plavec a hráč póla, kterého každý zná spíše pod jeho uměleckým jménem Bud Spencer. Přečtěte si životní příběh herce, který se vryl do paměti svými rolemi v nesčetných spaghetti westernech v 60. a 70. letech a za své plavecké výkony získal několik medailí.
svetzeny.cz

Nečekaný zvrat ve vztahu

Místo měsíců plánování honosné svatby přichází jen 2 týdny po zásnubách zásadní zvrat. CNN informovala veřejnost, že Murdoch je svobodný a Ann tak jeho poslední láskou zřejmě nebude. O zrušení zásnub informoval zdroj z blízkého okolí mediálního magnáta stanici CNN. Server VanityFair, který o zrušení zásnub informoval jako první, k tomu uvedl, že „rozchod končí bouřlivou romantiku, která plnila titulní stránky po celém světě“.

Rupert Murdoch
Zdroj článku