Přejít k hlavnímu obsahu

Zarytý odpůrce bulváru Brzobohatý opět spolupracuje: Poskytl exkluzivní vyjádření a označil se „za vítěze“

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (40) je některým fanouškům spíše pro smích. Jeho negativní vyjadřování směrem k bulváru a následná spolupráce jsou poněkud zmatečná. Nyní odhodil stud a dodal deníku Blesk exkluzivní vyjádření ohledně veselky se svojí láskou Danielou Písařovicovou (44).

Mohlo by se vám líbit

Sara Sandeva údajně ukončila 1. trimestr a s Jakubem Prachařem oznámili velkou novinku

Před dvěma lety mezi nimi na place přeskočila jiskra. Na akci televizi Prima, kde se seriál Dvojka na zabití oficiálně představil světu, už bylo vidno, že je mezi hlavním i protagonisty Sarou Sandeva (26) a Jakubem Prachařem (40) víc než kolegiální vztah. Na místo činu se nyní oba vrátili. Už padla i první klapka.
svetzeny.cz

Ondřej Gregor Brzobohatý si oblíbil spolupráci s bulvárem

Milovaný český herec a hudebník poprvé šokoval, když začal podávat exkluzivní vyjádření během kauzy s jeho bývalou ženou Taťánou Kuchařovou (35). Je totiž známý svým postojem vůči bulváru a vždy zaujímal velice jasné stanovisko, kdy odmítal jakoukoli spolupráci. Karta se otočila právě během kauzy, kdy měla Táňa údajně poskytnou intimní informace, které byly v dokumentech, který žádal o církevní rozvod. Gregor Brzobohatý ve svém posledním vyjádření slíbil, že za uniklé informace bude svoji ex žalovat. Další vývoj událostí není znám.

Pohádková svatba a exkluzivní vyjádření

Svatba v Itálii s jeho životní láskou, která vydržela neuvěřitelný tlak a zájem nejen médií, ale i fanoušků, měla být tajná. Tedy o ní neměl vědět nikdo kromě nejbližších přátel dvojice. Je tedy k podivení, že Ondřej v podstatě ihned poskytl fotografie včetně vyjádření deníku Blesk. Prosí snad o pozornost?

Mohlo by se vám líbit

Proměna krásné Céline Dion: Zpěvačka prohrává boj s nevyléčitelnou nemocí

Céline Dion, jedna z nejvýznamnějších hudebních ikon naší doby, se nedávno ocitla na křižovatce mezi uměleckým úspěchem a zdravotními potížemi. Po neuvěřitelných úspěších na pódiu se rozhodla sdílet svůj osobní boj s vzácným neurologickým onemocněním známým jako syndrom ztuhlé osoby. Prohlédněte si v naší galerii, jak šel s krásnou zpěvačkou čas a jak vypadá nyní.
svetzeny.cz

Z dlouho plánované dovolené v Itálii se postupem měsíců po zvážení pro a proti vyklubala naše svatba s Danielou. Zjistili jsme, že evidentně nejsme první Češi, které to napadlo, a dnes můžeme konstatovat, že to bylo po všech stránkách dobré rozhodnutí. Původní dovolenkovou sestavu jsme zkrátka jen rozšířili o nejbližší rodinu a přátele,“ prozradil Blesku Brzobohatý, který se s Danielou zasnoubil v květnu na Maledivách.

Ondřej Gregor Brzobohatý se označil za vítěze

S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle jejích slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí a já se chtěl zkrátka oženit, protože mě nebaví být rozvedený, což sebou nese cejch někoho, kdo prohrál. Dnes můžeme s klidem v srdci nahlas říct, že Daniela to jako krásná nevěsta stihla a já se cítím jako vítěz,“ stojí v exkluzivním vyjádření, ve kterém nechybí ani samotný popis svatby. „Chtělo to větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněče dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa, prozradil.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku