Přejít k hlavnímu obsahu

Zarytý odpůrce bulváru Brzobohatý opět spolupracuje: Poskytl exkluzivní vyjádření a označil se „za vítěze“

Info ikona
brzobohatý, písařovicová

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (40) je některým fanouškům spíše pro smích. Jeho negativní vyjadřování směrem k bulváru a následná spolupráce jsou poněkud zmatečná. Nyní odhodil stud a dodal deníku Blesk exkluzivní vyjádření ohledně veselky se svojí láskou Danielou Písařovicovou (44).

Sara Sandeva údajně ukončila 1. trimestr a s Jakubem Prachařem oznámili velkou novinku

svetzeny.cz

Ondřej Gregor Brzobohatý si oblíbil spolupráci s bulvárem

Milovaný český herec a hudebník poprvé šokoval, když začal podávat exkluzivní vyjádření během kauzy s jeho bývalou ženou Taťánou Kuchařovou (35). Je totiž známý svým postojem vůči bulváru a vždy zaujímal velice jasné stanovisko, kdy odmítal jakoukoli spolupráci. Karta se otočila právě během kauzy, kdy měla Táňa údajně poskytnou intimní informace, které byly v dokumentech, který žádal o církevní rozvod. Gregor Brzobohatý ve svém posledním vyjádření slíbil, že za uniklé informace bude svoji ex žalovat. Další vývoj událostí není znám.

Pohádková svatba a exkluzivní vyjádření

Svatba v Itálii s jeho životní láskou, která vydržela neuvěřitelný tlak a zájem nejen médií, ale i fanoušků, měla být tajná. Tedy o ní neměl vědět nikdo kromě nejbližších přátel dvojice. Je tedy k podivení, že Ondřej v podstatě ihned poskytl fotografie včetně vyjádření deníku Blesk. Prosí snad o pozornost?

Proměna krásné Céline Dion: Zpěvačka prohrává boj s nevyléčitelnou nemocí

svetzeny.cz

Z dlouho plánované dovolené v Itálii se postupem měsíců po zvážení pro a proti vyklubala naše svatba s Danielou. Zjistili jsme, že evidentně nejsme první Češi, které to napadlo, a dnes můžeme konstatovat, že to bylo po všech stránkách dobré rozhodnutí. Původní dovolenkovou sestavu jsme zkrátka jen rozšířili o nejbližší rodinu a přátele,“ prozradil Blesku Brzobohatý, který se s Danielou zasnoubil v květnu na Maledivách.

Ondřej Gregor Brzobohatý se označil za vítěze

S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle jejích slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí a já se chtěl zkrátka oženit, protože mě nebaví být rozvedený, což sebou nese cejch někoho, kdo prohrál. Dnes můžeme s klidem v srdci nahlas říct, že Daniela to jako krásná nevěsta stihla a já se cítím jako vítěz,“ stojí v exkluzivním vyjádření, ve kterém nechybí ani samotný popis svatby. „Chtělo to větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněče dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa, prozradil.

Zdroj článku