Přejít k hlavnímu obsahu

A bude svatba: Oblíbený hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý se zasnoubil s Danielou Písařovicovou

Info ikona
zásnuby

To jsou novinky! Zdá se, že Ondřej Gregor Brzobohatý (40) zažívá ve svém životě opravdu turbulentní období. A nejedná se pouze o kauzy a bouřlivé bitvy se svou bývalou manželkou. Tentokrát se slaví zásnuby.

České herečky, se kterými je ‚‚radost pracovat”. Hvězdné manýry před kamerou i na veřejnosti. Královnou je údajně Tatiana Dyková

svetzeny.cz

Deník Blesk přišel s naprosto zásadní informací a totiž, že se populární dvojice Brzobohatý Písařovicová zasnoubili! Právě v tomto období probíhala i velká mediální přestřelka mezi Ondřejem a Táňou. Krátce po návratu sdílel Ondřej příspěvky na svém Instagramu a začal podávat vyjádření a vysvětlení do médií.

Idylka na Maledivách

Pět týdnů zpátky, než vyšel najevo obsah církevní žaloby, sdílel Ondřej netradiční fotky ze svého soukromí. Porušuji zásadu sdílet svůj osobní život na IG. A to z čiré radosti z životního štěstí, které přeju úplně všem. Milujte se! Stojí to sakra za to!“ napsal. V tu chvíli zřejmě zažíval neuvěřitelné momenty štěstí, protože právě během dovolené mělo údajně dojít k romantickým zásnubám se slavnou moderátorkou.

Hvězda Rychle a zběsile: Vin Diesel je jako rozmazlené děcko. Do konfliktu se dostal s Aquamanem, The Rock se mu vysmál

svetzeny.cz

Kdo práskl zásnuby?

Informaci se podařilo získat Blesku od blízkého zdroje páru, ten rovněž práskl, kde romantická žádost proběhla. Ano, je to pravda. Zasnoubili se na Maledivách.Daniela tedy ve svých 44 letech půjde poprvé k oltáři, zatímco Ondřej již potřetí. Brzobohatý už je oficiálně rozveden s Taťánou Kuchařovou, nyní se ovšem řeší církevní anulace svazku, který modelka požaduje.

Zdroj článku