Přejít k hlavnímu obsahu

Nad Ondřejem Brzobohatým se stahují mračna. Fotky a informace bulváru údajně poskytl on sám

Info ikona
Ondřej Gregor Brzobohatý

Není to ani 24 hodin a Taťána Kuchařová (35) pořádně zamíchala s kartami. Šokující informace, které měly očernit herce Ondřeje Gregora Brzobohatého (40), údajně poskytl on sám a důkazy hrají ve prospěch krásné modelky. Co se stalo?

Emoce zasáhly i slavné osobnosti

Slavné obličeje českého showbyznysu se nechaly strhnout a prvotní informace, které poskytl deník Blesk s Ondřejem Brzobohatým, vzali jako dogma. Okamžitě začali posílat podporující vzkazy a jen tak mimochodem rýpali do slavné modelky. Hra se ale otáčí.

Nezapomínejme na fakta

Mnoho fanoušků Taťány Kuchařové poukazuje na fakt, že bylo rychle zapomenuto na Ondřejovu nevěru, která zapříčinila rozpad vztahu. Ještě než se vůbec stihl slavný český pár rozvést, byl Ondra načapán se svojí milenkou. S informací přišel Blesk, který v prosinci 2021 načapal slavného herce a muzikanta s tanečnicí z Hudebního divadla Karlín. Poté přišel rozchod a Brzobohatý začal randit s Danielou Písařovicovou (44).

Hana Gregová prolomila hradbu mlčení: První slova k celé kauze, zmínila i zesnulého manžela

svetzeny.cz

Brzobohatý nikdy nemluví s bulvárem, až teď!

Další z důležitých faktů je, že Ondřej odmítal vždy komunikovat s bulvárem. Až nyní se rozhodl promluvit a velice „nenápadně“ v rozhovoru několikrát zmiňuje, že všechny materiály poskytla médiím Táňa a on je nyní kvůli situaci vlastně „donucen“ mluvit s bulvárem. Ještě jednou a naposledy důrazně odmítám, že bych bulváru poskytla natolik citlivou věc, jako je žaloba na anulaci církevního sňatku,“ napsala Tatáňa. „Nejenže to považuji za morálně pokleslé, ale ani pro to nemám sebemenší důvod. Mým jediným cílem bylo a i nadále je anulovat náš církevní sňatek. Soud teprve proběhne a je neveřejný. Zveřejnění žaloby je porušením církevních předpisů, kterým strana oslabuje svou pozici v rámci řízení. Zveřejňovat jakékoli detaily je tedy proti smyslu tohoto řízení a jen bych tím mohla ohrozit cíl, který sleduji, pronesla rázně.

Kuchařová se ostře ‚‚obula" do exmanžela Brzobohatého. Co bude dál? Ve své církevní žalobě použila drsná slova

svetzeny.cz

Důkazy Kuchařové dávají daleko větší smysl

Pokud byl žalobou konfrontován, jak tvrdí, nebylo přece nic snazšího než říct, že se jedná o soukromou věc, kterou nebude veřejně komentovat a kterou si nepřeje zveřejnit. Blesk by pak bez jeho souhlasu žalobu zveřejnit nesměl, což je právně prokazatelné, a tohle pokračovaní „telenovely Brzobohatý – Kuchařová“, jak ho sám nazývá, se nikdy nemuselo veřejně odehrát. To ale neudělal, místo toho žalobu sám veřejně propral v bulváru a sám bulváru poskytl i fotografie,“ objasňuje Taťána a získala si díky tomuto vyjádření velkou vlnu kritiky.

Brzobohatý sám poskytl Blesku informace

Přála bych všem, aby nesoudili něco, o čem neví, jak ve skutečnosti bylo a jak se odehrávalo za zavřenými dveřmi. Realita může být odlišná od veřejné image. Těm, co dokáží číst mezi řádky a vyjadřují mi podporu, moc děkuju!“ uzavřela modelka, která informovala, že se do církevního rozvodu nehodlá nadále vyjadřovat.

Zdroj článku