Přejít k hlavnímu obsahu

Hana Gregová prolomila hradbu mlčení: První slova k celé kauze, zmínila i zesnulého manžela

Oblíbená herečka Hana Gregorová (70) dlouho držela jazyk za zuby. Ovšem po mediální smršti, na kterou Ondřej Gregor Brzobohatý zřejmě dlouho nezapomene, už i ona prolomila hradbu mlčení a vyjádřila se k celé nešťastné situaci.

Mohlo by se vám líbit

Kuchařová se ostře ‚‚obula" do exmanžela Brzobohatého. Co bude dál? Ve své církevní žalobě použila drsná slova

Klasický rozvod má Ondřej Brzobohatý (40) s Taťánou Kuchařovou (35) už dávno za sebou. Musí ale ještě vyřešit rozvod církevní a jelikož je potřeba doložit nezvratný důkaz o zkáze manželství, modelka sepsala církevní žalobu. V ní se o svém exmanželovi vyjadřuje drsnými, mnohdy až peprnými výrazy.
svetzeny.cz

Jako noční můra

Rozhodně drsné chvíle momentálně zažívá Ondřej Gregor Brzobohatý. Dokument, který neměl nikdy spatřit světlo veřejného světa, se záhadným způsobem dostal do rukou bulvárních novinářů a byla mela! Kuchařová práskla snad všechno, co šlo, Gregor se začal bránit a vmísila se do toho i řada známých osobností včetně maminky a bývalé tchyně Kuchařové.

Kuchařová je nyní nejnenáviděnější celebritou Česka

Že si Táňa Kuchařová opravdu zavařila dokazují desítky podporujících komentářů, fotek od slavných kolegů, ale i slova o „ubohosti, trapnosti a nízké úrovni“. Karlos Vémola měl slávu doslova pět minut poté, co prohrál zápas s Kinclem a titulky bulvárních novin vystřídala Táňa a její drsné obvinění.

Mohlo by se vám líbit

Smršť po prvním vyjádření Kuchařové: Kdy se z Miss Dobrotivé stala šestihlavá saň?

Hranice mezi láskou a nenávistí dokáže být hodně tenká. Dokonce tak moc, že jde stranou i veškerá úcta a slušnost. Taťána Kuchařová (35) evidentně ještě stále nezpracovala krach svého manželství, namísto poklidné církevní anulace svazku, která by jejich cesty už navždy oddělila, vytáhla doslova zbraně hromadného ničení.
svetzeny.cz

Hana Gregorová poprvé promluvila

Ondrejko můj milovaný, chci ti jen říct, že život přináší různá zklamání a výhry a že bez nich by byl nudný a monotónní,“ napsala slavná herečka. „Jsem na tebe pyšná, jak jsi správný chlap, a že jsme z tebe, s tvým úžasným otcem, vychovali slušného člověka a skutečného gentlemana. Vždy ses ke svým partnerkám choval velkoryse, ať už emocionálně nebo materiálně, i když, z mého pohledu, sem tam zaslepeně,“ rýpla si maminka Ondřeje.

Stojí na 100% za svým synem

„Ale to je láska, se kterou ruku v ruce občas kráčí zklamání. Pro mě je důležité, že jsi teď šťastný a spokojený a navzdory všemu jsi nezanevřel na lásku. Tvůj otec by byl na tebe pyšný, i na tvou práci, kterou rozdáváš radost druhým. A znáš jeho krédo, které ti často opakoval - Jen se nepos.at! Tak se toho, Ondrejko, drž, život jde dál a stojí za to, žít ho naplno. Miluji tě, můj nejdražší, i Tiffany, láskou přenesmírnou, a dokud budu žít, je tu moje náruč, která tě bude chránit vždy, když to budeš potřebovat. Tvoje máma,“ ukončila herečka.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška