Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda Rychle a zběsile: Vin Diesel je jako rozmazlené děcko. Do konfliktu se dostal s Aquamanem, The Rock se mu vysmál

Na první pohled vypadá Vin Diesel (55) jako pohodář, kterého jen tak něco nerozhodí a je s ním radost natáčet. Opak je ale pravdou. Herec má mít hvězdné manýry, chodí pozdě a s dalšími úspěšnými kolegy má velké rozepře.

Jak se říká, dva kohouti se na jednom smetišti nesnesou. A to platí během natáčení dalších a dalších dílů Rychle a zběsile dvojnásob. Na place je zkrátka přemíra testosteronu a boj o chlapské ego.

Hledá vinu jinde

Do kin právě vtrhlo už desáté pokračování evidentně nekonečné série o nadupaných kárách pod velením Diesela. Pro fanoušky super zpráva, pro diváky, kteří skončili u třetího dílu, nafouknutá nuda. A právě zde dochází k rozkolu. Zatím poslední díl nepřináší takové ohlasy, jak by si akční herec přál a hledá vinu všude jinde, než u sebe.

Mohlo by se vám líbit

Manýry celebrit: Angelina koupila ostrov, Claudia Schiffer zase dům jen pro své šaty

Určitě hledáte inspiraci, jak neuvážlivě rozhazovat peníze, no ne? Tyhle celebrity vám mohou být dobrou inspirací.
svetzeny.cz

Za vše může Aquaman

Poslední drby z hollywoodu přicházejí s informací, že za nepříliš dobré hodnocení filmu může urostlý Jason Momoa (43), jehož u nás proslavila role Aquamana z DC komiksů. Dlouhovlasý herec si střihnul roli záporáka tak bravurně, že ho fanoušci milují a strhl na sebe veškerou pozornost. To nedokáže Diesel vydýchat. Primadona zvyklá na povyk, kdekoliv se objeví, svaluje vlažné přijetí celého filmu na Jasonovo přehrávání a požaduje, aby měl v dalších dílech méně prostoru. Samozřejmě roli hraje také šestimístná částka na Jasonově účtě. Pět milionů za vedlejší postavu je velmi slušné a pro Diesela o důvod víc potopit Aquamena.
 

Info ikona
Momoa je Dieselovi trnem v oku.

Zakomplexovaný plešoun

Vinovo chování tak připomíná rozmazlené děcko. Ještě chybí, aby si lehl na zem a začal se vztekat. Producenti jsou ale na takové hvězdné manýry už připraveni. Ostatně není to poprvé, co se Diesel snaží vyštípat kolegu. Povedlo se mu to už s Dwaynem Johnsonem (51), známým pod přezdívkou The Rock. Ten se k filmu přidal od pátého dílu a skončil u osmičky. A důvod? Zášť o hlavu menšího plešatého prcka, který se bránil tím, že do potetovaného sympaťáka šil, aby z něho dostal ještě lepší výkon.

Info ikona
Dwayne je velký sympaťák.

Hodně jsem se zasmál

To už bylo i na Dwayna moc a rozhodl se k celé věci vyjádřit. „Zasmál jsem. Zasmál jsem se z plných plic. Myslím, že jsme se tomu všichni zasmáli. A tím bych to asi uzavřel. Jen dodám, že jsem jim popřál hodně štěstí. Hodně štěstí při natáčení Rychle a zběsile 9. A přeju jim hodně štěstí při natáčení Rychle a zběsile 10 a 11 zbytku rychlých a zběsilých filmů, které beze mne natočí,“ naznačil, že se už opravdu vracet nehodlá. Naštěstí má hodně dalších projektů a nenechá se rozhodit jedním malým prckem. Možná by ale bylo zajímavé sledovat, kdyby se chtěl Diesel pustit do potyčky se 196 cm vysokým Dwaynem, který byl i úspěšným wrestlerem. Sekundovat by jim při tom mohl Momoa, jenž také není žádný prcek (193 cm) a pánové by si tak s Dieselem mohli hezky pohazovat.

Šťastná zpráva nakonec

The Rock, kterého milují miliony fanoušků, se nakonec přestal na svého hereckého kolegu zlobit a v dalším díle Rychle a zběsile se přeci jenom objeví. Usmířili se herci nebo to byla pouze finančně výhodná nabídka pro svalnatého fešáka?
 

Zdroj článku