Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Jak dobře znáte nekonečný seriál Ulice? Pojďte se otestovat

Jak dobře znáte nekončený seriál televize Nova Ulice? Patříte mezi věrné fanoušky, kteří si o sobě myslí, že je nic nezaskočí? Pojďte si spolu s námi otestovat své znalosti v našem kvízu a ukažte, jak zdatní v tomto seriálu jste. Užijte si zábavu s celou svou rodinou.

Každý z nás určitě někdy viděl nekonečný seriál televize Nova Ulice. Ten z vás, kdo tento seriál pravidelně si zajisté říká, že se nepotřebuje testovat, že tento seriál zná velmi dobře. Ale je to opravdu tak? Jste si jistí, že znáte každého herce, kterého denně vídáte na televizních obrazovkách a prožíváte s ním životní příběhy? Pojďte se s námi otestovat.

Kvíz obsahuje 10 otázek, ve kterých si můžete ověřit své znalosti. Nebojte se ničeho, buď to vyjde, nebo ne. Na konci testu naleznete vyhodnocení a pokud budete mít většinu otázek dobře, můžete se nazvat za velmi dobrého znalce Ulice.

0 - 3 správných odpovědí

Je vidět, že nekonečný seriál Ulice nepatří mezi vaše oblíbené televizní programy. Nezoufejte, příště to například v jiném kvízu dopadne lépe.

4 - 7 správných odpovědí

Ulici jste někdy zahlédli, ale bylo to spíše jako z rychlíku. Párkrát se ještě na seriál podíváte, dopilujete znalosti a budete se moci nazvat malým mistrem nekonečného seriálu Ulice.

8 - 10 správných odpovědí

Jste naprostý Uliční machr! Seriál vám zřejmě ani jednou neunikl a patří mezi vaše oblíbené serály. Gratulujeme, můžete se považovat za dokonalého znalce!

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček