Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadá herec Brendan Fraser: Hvězda Mumie přibrala na váze a změnila se k nepoznání

Info ikona
The Mummy - Movie Set

Hollywoodští herci často procházejí různými proměnami svého vzhledu, aby dosáhli co nejvěrohodnějších výkonů ve své roli. Brendan Fraser to však dotáhl do nepředstavitelných rozměrů – a to doslova. Tento oblíbený charismatický herec přibral kvůli filmu Velryba, který má vyjít v září letošního roku, na neuvěřitelných 272 kg!

Nečekaná přátelství v Hollywoodu: Meghan Markle je nejlepší přítelkyně s tenistkou Serenou Williams

Přátelství je v životě velmi důležité, s některými lidmi si vytvoříme speciální pouto, máte pocit, že se znáte roky, máte společné koníčky a funguje u vás telepatie. Zkrátka nejlepší přátelé, kterým můžete říct opravdu cokoliv, co vás napadne.
svetzeny.cz

Kdo je Brendan Fraser?

Americký herec Brendan Fraser se narodil 3. prosince roku 1968 v Indianapolis v Indianě v USA. Tento herec patřil svého času k nejkrásnějším mužům Hollywoodu a ženy po něm toužily. Ztvárnil spoustu významných rolí v hollywoodských filmech, jako jsou například California Man z roku 1992, Král džungle z roku 1997 nebo legendární Mumie z roku 1999. Svoji poslední hlavní roli ztvárnil v nepříliš úspěšném akčním filmu Útěk na svobodu z roku 2013, od té doby se zdálo, jako by se po herci slehla zem. Nyní se však konečně vrací na filmové plátno v hlavní roli v dramatu Velryba podle divadelní hry Samuela D. Huntera.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jídelníček Julie Roberts: Dodržuje pravidla, ze kterých nikdy neslevuje. Zapomeňte na odříkání nebo diety

Dodržuje Julia Roberts skutečně dietní pravidla, a pokud ano, která? Můžeme vám prozradit jen toohle: její strategie je jednoduchá – a faktor požitku není zanedbán. Inspirujte se!
svetzeny.cz

Z hollywoodského krasavce na morbidně obézního muže

Pro svou roli ve filmu Velryba od studia A24, které je známé často hororovými snímky, musel herec učinit dosud svoji nejnáročnější proměnu. Jeho proměna se dokonce řadí k největším proměnám vzhledu v historii Hollywoodu. Herec totiž musel pro svoji roli přibrat, kdy nakonec dosáhl neuvěřitelných 272 kilogramů! Ve filmu totiž hraje samotářského učitele angličtiny Charlieho, muže středního věku, který již roky hltá jídlo, aby se vypořádal s pocitem viny, že opustil svoji rodinu kvůli homosexuálnímu milenci. Ve filmu se snaží navázat roli se svou dcerou Ellie, kterou před lety opustil. Film by měl mít premiéru na 79. filmovém festivalu v Benátkách v září 2022, přičemž uvedení v kinech ještě nebylo oznámeno. Jakmile se na sociálních sítích objevil první Fraserův snímek jako Charlieho ve Velrybě, spustily se laviny bouřlivých reakcí na jeho současný vzhled, jelikož v minulosti se herec o svůj vzhled vždy staral.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Comeback roku: Nešikovná Bridget Jones se vrací v dalším pokračování oblíbeného filmu

Po třech dámách ze "Sexu ve městě" je nyní ve startovních blocích Bridget Jonesová. Čtvrtý film má být o její roli maminky. Hlavní protagonistka Renée Zellweger (53) byla dlouho proti natáčení pokračování, nyní je ovšem všechno jinak!
svetzeny.cz

Podivný incident, který stál za jeho hereckou pauzou

A proč vlastně v minulosti přestal Brendan Fraser hrát na tolik let? V roce 2018 herec tvrdil, že je na „černé listině“ Hollowoodu. V jednom z rozhovorů pak Fraser tvrdil, že byl sexuálně napaden bývalým prezidentem Hollywood Foreign Press Association (HFPA), kterým byl Philip Berk. Tento údajný incident prý mohl za to, že herec upadl do deprese. „Udělalo se mi špatně. Cítil jsem se jako malé dítě. Cítil jsem, jako bych měl v krku kouli. Myslel jsem, že budu brečet,“ vyjádřil herec své pocity ohledně údajného osahávání. Berk však jeho tvrzení popřel s tím, že „verze pana Frasera je naprostý výmysl“. Herec však trval na svém, kdy mu prý po incidentu přestal zvonit telefon s nabídkami a byl prý zřídkakdy pozván na předávání Zlatých glóbů, které pořádá právě HFPA. „Telefon najednou přestane zvonit ve vaší kariéře a vy se začnete ptát proč. Existuje mnoho důvodů, ale byl tohle jeden z nich? Myslím, že ano,“ řekl herec, který věří, že ho incident přiměl stáhnout se z veřejného života.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zdroje: RadioTimes, Nine