Přejít k hlavnímu obsahu

Krásní, ale pro vás, dámy, nedostupní: Jacobs, Bailey a další celebrity, které dávají přednost mužům

Info ikona
Jonathan Bailey

Některé celebrity vzbuzují v ženách silné touhy, ale přesto žádnou ženu po jejich boku nenaleznete. Podívejte se na výběr nejvíce přitažlivých mužských celebrit, které jsou u žen velice populární, ačkoliv dávají po svém boku přednost mužům.

Mark Jacobs

Tento přitažlivý módní návrhář se narodil 9. dubna roku 1963 v New Yorku. V letech 1997 až 2013 byl kreativním ředitelem francouzského módního domu Louis Vuitton. V roce 2010 se umístil v časopisu Time mezi padesáti nejmocnějších homosexuálních žen a mužů v Americe.

Don Lemon

Don Lemon je americký televizní novinář. Narodil se 1. března roku 1966 a na svých 56 let vypadá víc než dobře! Začínal jako víkendový moderátor, postupně se propracoval až na zpravodaje NBC a moderátora CNN Tonight. Za svou práci také obržel tři regionální ceny Emmy. Jako gay vystoupil veřejně v roce 2011.

Jonathan Bailey

Tento sympaťák s čokoládovými očima se narodil 25. dubna roku 1988. Z televizních obrazovek je divákům známý například ze seriálů  Broadchurch, Leonardo, W1A, Zašívárna. Největší úspěch mu však přinesla role Anthonyho Bridgetona v seriálu Bridgertonovi, který vysílá platforma Netflix. Ačkoliv nikdy veřejně nebyl otevřený ohledně své orientace, nikdy ji zároveň ani neskrýval. S tímto hercem si totiž dámy na své také nepřijdou. Herec sám o sobě prohlašuje, že není "otevřeně gay" ale prostě jen gay.

Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris se narodil 15. června roku 1973. V letech 2005-2014 bravurně zahrál roli nepoučitelného sukničkáře Barneyho v seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Za svoji roli dokonce získal nominaci na cenu Emmy z anejlepšího mužského herce ve vedlejší roli v komediálních seriálech. O to větší šok pak pro diváka bylo zjištění, že herec ve skutečnosti o ženy nestojí.

Adam Lambert

Adam Mitchel Lambert se narodil 29. ledna roku 1982. Tento americký zpěvák, textař a divadelní herec svoji homosexualitu nijak neskrývá. V roce 2009 se zúčastnil soutěže American Idol, kdy během soutěže vypluly na povrch fotografie, na kterých se líbá s jiným mužem. Zpěvák tehdy potvrdil, že je homosexuál a že se nemá za co stydět.

Zdroje: Vogue, IMDb, Instagram