Přejít k hlavnímu obsahu

Malý herec, velké charisma. Legendárnímu vtipálkovi Dannymu DeVito přibyly vrásky i kila

Info ikona
Danny DeVitto

Kdo by neznal herce, který měří 147 cm a řadí se tak mezi nejmenší herce, ovšem známý je po celém světě a za sebou má řadu velkých rolí, díky kterým ho milují miliony fanoušků. O kom je řeč? Takto dnes vypadá slavný Danny DeVito.

Herec slaví 78. narozeniny

17. listopadu 2022 tento celosvětově známý herec slaví 78. narozeniny. Humor ani energie ho ovšem neopouští. Sympaťáka znáte z filmů Dvojčata, Matilda, Rande v Římě, Budiž světlo nebo Junior. Mimochodem v roce 1975 ztělesnil jednoho z pacientů v dramatu Miloše Formana Přelet nad kukaččím hnízdem. Stejnou roli ztělesnil už v divadelní hře, podle které oscarový film vznikl.

Hvězda seriálu Mentalista se změnila k nepoznání. Z šarmantního muže je zarostlý stařík s vráskami

svetzeny.cz

Ženatý, ale rozvedený

Na první pohled se může zdát, že prožívá ideální manželství „a byli spolu navěky“, opak je pravdou. Herec je ženatý od roku 1982, vztah zažil dvě odloučení, přičemž to poslední je trvalé. Manželé jsou přáteli a neplánují podat žádost o rozvod, ačkoli si každý žije svůj život. Společně mají tři děti.

 

Jediný drb mohl ukončit jeho kariéru

V roce 2012 si drama našlo místo právě u Dannho, který byl obviněn z aférky s komparzistkou. Anonymní zdroj tvrdil, že si DeVito namlouval komparzistky během natáčení. Zdroj tvrdil, že Danny slíbil, že "mladá blondýnka" se proslaví, pokud mu nabídne určité laskavosti. Herci a štáb z natáčení věděli, co se děje, tvrdí anonymní osoba, protože Danny a tato bezejmenná komparzistka jezdili kolem ateliérů v jeho limuzíně.

Ovšem toto tvrzení bylo později popřena a i manželka Dannyho tvrdí, že je skvělé člověk a nikdy by nic takového neudělal. Tato fáma mu ovšem mohla zničit kariéru, jak tomu bylo v pozdějších letech u mnoha dalších hereckých kolegů.

 

Zdroj článku