Přejít k hlavnímu obsahu

Manýry celebrit: Angelina koupila ostrov, Claudia Schiffer zase dům jen pro své šaty

Určitě hledáte inspiraci, jak neuvážlivě rozhazovat peníze, no ne? Tyhle celebrity vám mohou být dobrou inspirací.

Sníte o tom, co všechno byste si koupila, kdybyste byla slavná? Možných investic, krásných šatů a luxusních šperků je nepřeberně. Za astronomické částky si můžete pořídit prakticky cokoliv a nejspíš platí, že čím více jsme bohaté, tím více jsme marnivé. Příkladem mohou být tyto celebrity, které rozhodně nepatří mezi šetřivé typy. Za co nejvíce utrácí?

Angelina Jolie (38) a Brad Pitt (50)

Herečka Angelina Jolie se nedávno hodně plácla přes kapsu, když koupila Bradovi k 50. narozeninám ostrov za 236 milionů korun. Petra Islad je u New Yorku a má tvar srdce. Jak romantické!

angelina_brad

Victoria Beckham (39)

Bývalá Posh Spice a módní návrhářka v jednom miluje módu. Co se týká krásného oblečení a především kabelek, není rozhodně žádný troškař. Ve svém šatníku má minimálně devět ikonických tašek značky Hermès. Tyto ručně dělané kabelky stojí od 200 000 Kč výš. Podle Victorie se na doplňcích nemá šetřit. S množstvím svého oblečení by si do smrti nemusela nic koupit, a stále by měla co na sebe.

VBBirkin

Mariah Carey (43)

Zpěvačka s plnými křivkami patřila vždy k marnivým hvězdám. Když šaty, tak značkové, když kosmetika, tak se vzácnými mořskými extrakty. Kelímek krému stojí přes 4 tisíce korun.

MARIAH-CAREY-at-BET-Awards-in-Los-Angeles-7

Claudia Schiffer (43)

Topmodelka Claudia Schiffer dostala během své kariéry od předních návrhářů spoustu drahých kousků. A protože má oblečení opravdu hodně, postavila si domeček, kde je skladuje.

cladia_schiffer

Demi Moore (51)

Tmavovlasá herečka nebyla se svým tělem nikdy spokojená. Demi se drží hesla, že nejlepší je investovat do sebe, a tak za estetické operace utratila už několik milionů korun. Liposukce, silikonová ňadra, vyhlazení obličeje, úprava chrupu a bělení zubů, odstranění nadbytečné kůže z kolen, to je jen část z podstoupených zákroků...

demi_moore1_300_400

Foto: archiv