Přejít k hlavnímu obsahu

Sara Sandeva údajně ukončila 1. trimestr a s Jakubem Prachařem oznámili velkou novinku

Info ikona
Sandeva, Prachař

Před dvěma lety mezi nimi na place přeskočila jiskra. Na akci televizi Prima, kde se seriál Dvojka na zabití oficiálně představil světu, už bylo vidno, že je mezi hlavním i protagonisty Sarou Sandeva (26) a Jakubem Prachařem (40) víc než kolegiální vztah. Na místo činu se nyní oba vrátili. Už padla i první klapka.

Proměna krásné Céline Dion: Zpěvačka prohrává boj s nevyléčitelnou nemocí

svetzeny.cz

Ironický potížista, detektiv Martin Rykl a slušňačka Karolína Světlá jsou k velké radosti příznivců detektivního seriálu s milostnou zápletkou zpět. “Začínáme,“ potvrdil Prachař na svých sociálních sítích, kam připojil o snímek, ze kterého bylo parné, že se herci vracejí do svých rolí. Natáčení by mělo být už od srpna v plném proudu. Kam hlavní postavy zavede dějová linka, se samozřejmě drží pod pokličkou, je však patrné, že se plně rozvine milostné vzplanutí.

Anketa: Vyberte nejkrásnější šaty Karlových Varů. Úchvatná Sara Sandeva, růžová Čvančarová a svítivá Rolins

svetzeny.cz

Scény se musí Sandevě a Prachařovi hrát bez nucení, i v reálu je totiž mezi nimi jasně rozpoznatelná láska, která stále sílí. Pár nedávno dokonce obklopily spekulace o zásnubách, podle některých informací měla být herečka dokonce těhotná. Má za sebou první trimestr,“ měl dokonce před časem prásknout zdroj z okolí herečky magazínu Sedmička.

Jak to bylo doopravdy?

Následně spolu vydali vtipné prohlášení, které mělo zprávy vyvrátit. „Drazí přátelé. Moc děkujeme za milá přání, ale opravdová pravda je taková, že v našem páru jsem to já, kdo je těhotný. I přes absenci mé vlastní dělohy. Až jednou Bůh dá a Sara bude v očekávání, rozhodně se to tento svět a vesmír dozví nějakou ušlechtilejší cestou, než jsou upadlé plátky, plné čtivých lží,“ napsal tehdy Prachař na Instagram a svoje slova korunoval fotkou, kde má vypouklé břicho, na které jej Sara líbá. V kuloárech se však přesto proslýchá, že pár o miminko přišel.

Praštil do toho Prachař podruhé? Tajná svatba se měla odehrát první červencový den

svetzeny.cz

Zdroj článku