Přejít k hlavnímu obsahu

Praštil do toho Prachař podruhé? Tajná svatba se měla odehrát první červencový den

Info ikona
Vzala si Sara tajně Jakuba?

Vše by nahrávalo skutečnosti, že informace o svatbě Jakuba Prachaře (39) s jeho milou Sarou Sandevou (26) jsou pravdivé. Herec nemá rád pozornost novinářů, nevyhledává blesky fotoaparátů a vzhledem ke karlovarskému festivalu by tak veselka proběhla naprosto podle představ.

Se zaručenou zprávou přišel web Sedmicka.cz. Vzhledem k tomu, že jeho majitelem je Jaromír Soukup (54), partner Agáty Hanychové (38), jež byla Jakuba první manželka, dalo by se tomu i věřit…

Jsme tu jen na otočku

Veškerá pozornost médií se soustředí na dění v Karlových Varech, kde se slétají naše přední celebrity i hollywoodské hvězdy. Jakub se Sarou by tak měli klídeček a mohli si svůj den ‚‚D” vychutnat pouze s rodinou a přáteli. Na filmovém festivalu se partneři samozřejmě ukázali, ale hned zase frčeli pryč. ‚‚My jsme tu jen na otočku a pak se sem vracíme pátého července. Dnes je to tedy jen o tom, abychom uctili festival a pak se vrátíme na dýl,” řekla Sara webu Blesk.cz. I toto by mohlo tajné svatbě nahrávat.

Čtěte také: Celebrity jako obyčejní lidé. Podívejte se, jak vypadají předtím, než se nachystají na červený koberec ve Varech

Anketa: Vyberte nejkrásnější šaty Karlových Varů. Úchvatná Sara Sandeva, růžová Čvančarová a svítivá Rolins

svetzeny.cz

Hádky a pak zásnuby Sandevy a Prachaře

První večer na festivalu je plný hudby, potkávání se s přáteli u drinku a party končící až k ránu. Tohle by si zamilované hrdličky nechaly jen tak ujít, když mají volno? Možná chtěli mít partneři večer jen pro sebe, protože si prý nedávno prošli velkou krizí. ‚Neskutečně se hádali a Jakub to chtěl ukončit. Nějak se to ale zlepšilo a nedávno ji požádal o ruku," prozradil zdroj, jenž také uvedl detaily o údajné svatbě. Necháme se tedy překvapit, jestli bude mít Sara po návratu na festival okroužkovaný prsteníček. 

Čtěte také: Anketa: Vyberte nejkrásnější šaty Karlových Varů. Úchvatná Sara Sandeva, růžová Čvančarová a svítivá Rolins

Tajné zásnuby Hanychové se Soukupem? Na prstu se Agátě blyští obrovský kámen, gratulace ignoruje

svetzeny.cz

Zdroj článku