Přejít k hlavnímu obsahu

Praštil do toho Prachař podruhé? Tajná svatba se měla odehrát první červencový den

Vše by nahrávalo skutečnosti, že informace o svatbě Jakuba Prachaře (39) s jeho milou Sarou Sandevou (26) jsou pravdivé. Herec nemá rád pozornost novinářů, nevyhledává blesky fotoaparátů a vzhledem ke karlovarskému festivalu by tak veselka proběhla naprosto podle představ.

Se zaručenou zprávou přišel web Sedmicka.cz. Vzhledem k tomu, že jeho majitelem je Jaromír Soukup (54), partner Agáty Hanychové (38), jež byla Jakuba první manželka, dalo by se tomu i věřit…

Jsme tu jen na otočku

Veškerá pozornost médií se soustředí na dění v Karlových Varech, kde se slétají naše přední celebrity i hollywoodské hvězdy. Jakub se Sarou by tak měli klídeček a mohli si svůj den ‚‚D” vychutnat pouze s rodinou a přáteli. Na filmovém festivalu se partneři samozřejmě ukázali, ale hned zase frčeli pryč. ‚‚My jsme tu jen na otočku a pak se sem vracíme pátého července. Dnes je to tedy jen o tom, abychom uctili festival a pak se vrátíme na dýl,” řekla Sara webu Blesk.cz. I toto by mohlo tajné svatbě nahrávat.

Čtěte také: Celebrity jako obyčejní lidé. Podívejte se, jak vypadají předtím, než se nachystají na červený koberec ve Varech

Mohlo by se vám líbit

Anketa: Vyberte nejkrásnější šaty Karlových Varů. Úchvatná Sara Sandeva, růžová Čvančarová a svítivá Rolins

Prohlédněte si v galerii úchvatné róby a stylingy celebrit a vyberte s námi tu nejkrásnější. Na červeném koberci se prošly nejen známé průšvihářky jako Radka Třeštíková, ale i krásky, které jsou známé pro svůj vytříbený vkus jako Daniela Peštová nebo Sara Sandeva.
svetzeny.cz

Hádky a pak zásnuby Sandevy a Prachaře

První večer na festivalu je plný hudby, potkávání se s přáteli u drinku a party končící až k ránu. Tohle by si zamilované hrdličky nechaly jen tak ujít, když mají volno? Možná chtěli mít partneři večer jen pro sebe, protože si prý nedávno prošli velkou krizí. ‚Neskutečně se hádali a Jakub to chtěl ukončit. Nějak se to ale zlepšilo a nedávno ji požádal o ruku," prozradil zdroj, jenž také uvedl detaily o údajné svatbě. Necháme se tedy překvapit, jestli bude mít Sara po návratu na festival okroužkovaný prsteníček. 

Čtěte také: Anketa: Vyberte nejkrásnější šaty Karlových Varů. Úchvatná Sara Sandeva, růžová Čvančarová a svítivá Rolins

Mohlo by se vám líbit

Tajné zásnuby Hanychové se Soukupem? Na prstu se Agátě blyští obrovský kámen, gratulace ignoruje

Když Agáta Hanychová (38) natáčela jeden ze svých posledních ‚‚živáků” o vaření, nešlo přehlédnout, že se jí na levém prsteníčku blyští krásný prsten. Na všechny dotazy a gratulace sice nereagovala, ale okatě s rukou gestikulovala a kámen dávala na odiv. Poklekl tak mediální magnát Jaromír Soukup (54) před svou milou?
svetzeny.cz
Jakuba Prachař a Sara Sandeva na festivalu v Karlových Varech
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku